16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز مدیریت 2800

میز مدیریت مناسب :

کلمه مناسب در مبلمان اداری گستره مفهومی زیادی دارد ، مبلمان اداری مناسب یعنی میز اداری استاندارد، یعنی میز مدیریت ارگونومیک ، یعنی میز مدیریت راحت ، یعنی میز مدیریت با قیمت مناسب . ما در مبلمان اداری آدینا سعی کرده ایم تمام محصولاتمان را با نگرش مناسب بودن طراحی و تولید کنیم . در همین راستا میز مدیریت 2800را مناسب نام گذاری کرده ایم . مناسبترین میز مدیریت ،آیا تا بحال میزی را دیده اید که به کتابخانه اداری وصل باشد و علاوه بر زیبایی برای شما فضای کاری خصوصی ایجاد کند . خوب اینها ویژگیهای میز مدیریت آدینا 2800 است .
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .
دسته اصلی
:مبلمان اداری مدرن

 نام مدل : میز مدیریت آدینا KH2800 
گروه میز مدیریت : میز مدیریت مدرن  
 تاریخ طراحی میز مدیریت آدینا KH2800: د2015 
 ابعاد استاندارد میز مدیریت آدینا KH2800: طول 200الی 220سانتی متر عرض 80الی 90سانتی متر ارتفاع 78سانتی متر طول ال110الی 150سانتی متر 
رنگ میز مدیریت آدینا KH2800  : سفید  و سبز (امکان رنگبندی با سلیقه مشتری وجود دارد ).
 سایر توضیحات :  در طراحی میز مدیریت آدینا KH2800 ال میز بصورت یکپارچه به کتابخانه پشت وصل شده است این میز مدیریت بخصوص برای مدیرانی که با پرونده های بسیار کار دارند و یا اهمیت کتابخانه در اتاقشان بسیار زیاد است  یک انتخاب ایده آل میباشد.
 قیمت میز مدیریت : برای دریافت قیمت با شماره 02144620086تماس بگیرید .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.