16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز مدیریت 600

میز مدیریت لوکس

امروزه دفتر و محیط کار مدیران و کارکنان ، پیامهای زیادی را به مشتریان مخابره میکند هر قدر محیط کار شما لوکس تر باشد یعنی احترام
بیشتری برای آرامش مشتری در نظر گرفته اید .اما یک دفتر لوکس را نمیتوان بدون مبلمان اداری لوکس در نظر گرفت . مبلمان اداری آدینا با طراحی و تولید میزهای اداری لوکس و بخصوص میز مدیریت لوکس سعی کرده تا دست مشتریان خود را در انتخاب و تهیه میز مدیریت مدرن ، لوکس و خاص باز بگذارد .میز مدیریت خاص و ویژگیهای کاربردی و بصری این میز مدیریت کم نیست . میز مدیریت 600 یک پدیده

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .
در تولید محصول میباشد .زیبایی آن مثال زدنیست . تولید آن با اینکه پیچیده نیست ولی ظرافتهای خودش را دارد .


:میز مدیریت لوکس 

دسته اصلی :مبلمان اداری 
دسته فرعی : میز اداری
 نام مدل : میز مدیریت Adina600
 گروه میز مدیریت : میز مدیریت
 تاریخ طراحی میز مدیریت آدینا 600   : 2012 
مواد تشکیل دهنده میز مدیریت Adina600  :
ام دی اف هایگلاس و ام دی اف معمولی ،   
سایر محصولات هماهنگ با این میز مدیریت :  میز کنفرانس چهارنفره Adina600 
ابعاد استاندارد میز مدیریت Adina600   :
طول 180الی 200سانتی متر عرض 80سانتی متر ارتفاع 78سانتی متر طول ال 140الی 150سانتی متر
 رنگ میز مدیریت Adina600 :رنگ بیاض مش  و گردویی   (امکان رنگبندی با سلیقه مشتری وجود دارد ). 
سایر توضیحات :  این میز با اینکه جز کارهای قدیمی میباشد ولی همنچنان بروز و زیباست و در رده کارهای پرفروش مبلمان اداری آدینا میباشد.. ال کنار میز با میز بصورت جداگانه میباشد و علاوه بر زیباتر کردن میز مدیریت فضای کاربری مدیران را هم توسعه بخشیده است .
 قیمت میز مدیریت آدینا600 : برای کسب اطلاع از قیمتها لطفا با دفتر فروش به شماره 02144620086تماس بگیرید .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.