16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز مدیریت افرا

بهترین میز مدیریت :

شاید بکار بردن کلمه بهترین در مبلمان اداری کمی شگفت انگیز بنظر برسد ولی ما در تولید این میز اداری نهایت سعی خود را کرده ایم تا بتوانیم با خیالی راحت از عبارت بهترین میز مدیریت برای آن استفاده کنیم . اگربهترین میز مدیریت را بخواهیم ،این محصول را در یک عبارت تعریف کنیم فقط میتوانیم بگوییم میز مدیریت خاص ، همین و بس . البته تولید این محصول هم فقط از یک شرکت مبلمان اداری خاص بر می آید .
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

دسته اصلی
:مبلمان اداری مدرن
  دسته فرعی : میز اداری
 نام مدل : میز مدیریت افرا
 گروه میز مدیریت : میز مدیریت
 تاریخ طراحی میز مدیریت افرا  : 2015 
مواد تشکیل دهنده میز مدیریت افرا : ام دی اف هایگلاس و رنگ
 سایر محصولات هماهنگ با این میز مدیریت : جلو مبلی افرا،  کردانزای مدیریت افرا، میز کنفرانس چهارنفره افرا 
ابعاد استاندارد میز مدیریت افرا  :
طول 180الی 200سانتی متر عرض 70الی 80سانتی متر ارتفاع 78سانتی متر طول ال 140الی 150سانتی متر
 رنگ میز مدیریت افرا :گردویی و مشکی   (امکان رنگبندی با سلیقه مشتری وجود دارد ).
 سایر توضیحات :  صفحه اصلی میز مدیریت افرا از ام دی اف هایگلاس  تهیه میشود تابلو آن نیز ام دی اف هایگلاس میباشد اما پایه های میز ام دی اف خام است که رنگ پلی اورتان میخورد و زیبایی و درخشش میز را چند برابر میکند . ال  کنار میز با میز بصورت جداگانه میباشد و از همان متریال تهیه گردیده است . کردانزا و جلو مبلی آن هم در کنار میز مدیریت افرا زیبایی اتاقتان را چند برابر میکند.
 قیمت میز مدیریت افرا : برای کسب اطلاع از قیمتها لطفا با دفتر فروش به شماره 02144620086تماس بگیرید . 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.