میز اداری مدرن

میز اداری مدرن

در این بخش با ارائه تصاویری از میز اداری مدرن ،مجموعه متنوعی از مبلمان اداری مدرن را برایتان تدارک دیده ایم .

 

میز مدرن اداری طرح شماره یک 

 

 

 میز مدرن اداری طرح شماره دو

 میز مدرن اداری طرح شماره سه

 

 میز مدرن اداری طرح شماره چهار

 میز مدرن اداری طرح شماره پنج

 میز مدرن اداری طرح شماره شش

 میز مدرن اداری طرح شماره هفت

 میز مدرن اداری طرح شماره هشت

 میز مدرن اداری طرح شماره نه

 میز مدرن اداری طرح شماره ده

 میز مدرن اداری طرح شماره یازده

 میز مدرن اداری طرح شماره دوازده

 میز مدرن اداری طرح شماره سیزده

 میز مدرن اداری طرح شماره چهارده

 

 میز مدرن اداری طرح شماره پانزده

 میز مدرن اداری طرح شماره شانزده

 

  شرکت تجهیز دفتر یکتا ، ارائه دهنده انواع میز اداری ، پارتیشن اداری ،مبلمان و تجهیزات اداری ، با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مدرن توانسته تا در این صنعت یک برند معتبر و یکی از بهترین فروشندگان مبلمان اداری در تهران و ایران باشد . انواع مبلمان اداری مدرن را با طراحی های لوکس و خاص از ما بخواهید .02144620086

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.