16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز اداری مدرن

میز اداری مدرن

در این بخش با ارائه تصاویری از میز اداری مدرن ،مجموعه متنوعی از مبلمان اداری مدرن را برایتان تدارک دیده ایم.

 ویژگی های میز اداری مدرن 

اگر شما در بازار برای یک میز اداری خوب هستید، ملاحظات زیادی وجود دارد که باید انجام دهید. پس از همه، شما احتمالا می خواهید برای سالها یا حتی دهه ها در میز شما نشسته باشید. شما چیزی را می خواهید که نه فقط زیبایی زیبایی، بلکه کاربردی است. بیایید نگاهی به برخی از ویژگی های یک میز اداری خوب داشته باشیم

میز مدرن اداری طرح شماره یک 

  ویژگی های میز اداری مدرن : کابل های میزبان

کارگران مدرن باید بتوانند تلفن ها، تبلت ها، لپ تاپ ها و دسکتاپ خود را در یک مکان قرار دهند. حتی اگر سعی کنید نیازهای الکترونیکی خود را محدود کنید، هنوز هم نیاز به یک لامپ برای قرار دادن روی میز دارید. همچنین ممکن است نیاز به تیزکن مداد داشته باشید، بنابراین بهتر است فضای بیش از حد برای سیمها را به اندازه کافی نداشته باشید. هنگامی که شما در حال تلاش برای پیدا کردن یک میز اداری خوب برای نیازهای خود هستید، مطمئن شوید که آن پورت های بند ناف است. این پورت ها در بالای میز یک سوراخ با پوشش پلاستیکی است که به شما اجازه می دهد تا کابل ها و کابل ها را به یک یا چند مکان منتقل کنید. این میز کار شما را مرتب نگه می دارد در حالیکه فضای شما را برای شارژ چندین دستگاه فراهم می کند.

 میز مدرن اداری طرح شماره دو

 میز مدرن اداری طرح شماره سه

 

ویژگی های میز  اداری مدرن : ارتفاع قابل تنظیم

اکثر اعداد در اندازه های بسیار استاندارد هستند که عالی است اگر ارتفاع متوسط داشته باشید. اما اگر شما کمی بلندتر یا کوتاهتر از فرد معمولی هستید، میزهای استاندارد با مشکلاتی مواجه هستند. یک میز که اندازه مناسب آن نیست، اجازه نخواهد داد که احساس راحتی کنید و وقتی که ناراحت هستید، نمیتوانید انجام دهید. میز کامپیوتر با ارتفاع قابل تنظیم از همیشه رایج است، پس مطمئن شوید که قبل از تصمیم گیری نهایی، تمام گزینه های خود را کاملا تحقیق کنید.

ویژگی های اداری خوب: سینی صفحه کلید

همانطور که همه می دانیم، فضای میز می تواند به سرعت درهم آمیزد. وقتی که از روی میز کارتان کار می کند، اجسام کمتر روی میزتان، بهتر است. یک صفحه کلید به شما این امکان را می دهد که فضای زیادی را آزاد کنید و همچنین به آسانی قرار دهید. وقتی تایپ می کنید، می توانید به راحتی صفحه کلید را در زیر میز قرار دهید. اگر برای شروع از یک میز کوچک کوچکتر استفاده کنید، سینی های صفحه کلید یک راه عالی برای آزاد سازی فضا هستند.

 میز مدرن اداری طرح شماره چهار

ویژگی های اداری خوب: زیبایی شناسی لذت بخش

راحت تر از همیشه قبل از اینکه بتوانید زیبایی شناسی و زیبایی را در مبلمان مدرن ترکیب کنید. میزهای دفتر شیشه ای بسیار مدرن و ظریف هستند و همچنین سطح مشخصی از پیچیدگی را برای منطقه کاری شما فراهم می کنند. اگر شما یک طرفدار بزرگ از نگاه "میز کار" نیستید، در نظر بگیرید خرید یک میز کلاسیک کلاسیک.

 

 میز مدرن اداری طرح شماره پنج

 میز مدرن اداری طرح شماره شش

 میز مدرن اداری طرح شماره هفت

 میز مدرن اداری طرح شماره هشت

 میز مدرن اداری طرح شماره نه

 میز مدرن اداری طرح شماره ده

 میز مدرن اداری طرح شماره یازده

 میز مدرن اداری طرح شماره دوازده

 میز مدرن اداری طرح شماره سیزده

 میز مدرن اداری طرح شماره چهارده

 

 میز مدرن اداری طرح شماره پانزده

 میز مدرن اداری طرح شماره شانزده

 

  شرکت تجهیز دفتر یکتا ، ارائه دهنده انواع میز اداری ، پارتیشن اداری ،مبلمان و تجهیزات اداری ، با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مدرن توانسته تا در این صنعت یک برند معتبر و یکی از بهترین فروشندگان مبلمان اداری در تهران و ایران باشد . انواع مبلمان اداری مدرن را با طراحی های لوکس و خاص از ما بخواهید .02144620086

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.