16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

نکاتی که باید در زمان خرید صندلی اداری بدان توجه کنید

نکاتی که باید در زمان خرید صندلی اداری بدان توجه کنید

خرید صندلی اداری


در بحث  پیاده سازی دکوراسیون اداری ، صندلی اداری یکی از مهمترین نکات است .وقتی می نشینید، ارتفاع صندلی باید به گونه ای باشد که پای خود را به راحتی بر روی کف قرار دهید. ران شما باید به موازات کف و بدن شما بین ۹۰ تا ۱۰۵ درجه زاویه داشته باشد. صندلی باید پشتیبانی خوبی از کمر شما ارائه دهد و برای این منظور باید صندلی طراحی شد که مسائل ارگونومیک برای را در نظر گرفته شود.

خرید صندلی اداری
صندلی اداری را انتخاب کنید که در آن می توانید ارتفاع صندلی را تنظیم کنید. صندلی باید عمق و عرض کافی داشته باشد تا حتی یک کاربر با ابعاد بدنی بزرگتر را پشتیبانی کند. شیب جلو یا عقب صندلی باید قابل تنظیم باشد. صندلی باید به راحتی برای نگهداری مواد با پوشش مناسب ساخته شود. پارچه یا روکش صندلی باید نفس بکشد و زود خراب نشود. اگر صندلی دارای یک دستگیره باشد، باید تنظیم شود و اجازه دهد بدن در یک حالت راحت قرار گیرد. آرنج و بازوی باید روی دسته ای صندلی راحت بمانند. اگر صندلی چرخشی را انتخاب کرده باشید، باید از مکانیک با کیفیت بالا استفاده کنید تا بتوانید در هنگام چرخش و حرکت در اطراف صندلی کج و واژگون نشود.

حتما بخوانید:دکوراسیون اداری ، تصاویر و طرحهای زیبا

خرید صندلی اداری
طرح های مختلف و گزینه های مختلف را بررسی کنید. سعی کنید صندلی و میز را مطابقت با هم قرار دهید. اگر یک میز قدیمی دارید، باید صندلی سبک سنتی را انتخاب کنید. به طور مشابه، مبلمان شیشه ای باید یک صندلی داشته باشد که طراحی و زیبایی شیشه را بهبود ببخشد. گزینه ها را بررسی کنید، قیمت های صندلی اداری را مقایسه کنید، در مورد ضمانت نامه ها بپرسید، و یک صندلی را انتخاب کنید که در طول سال ها به خوبی قابل استفاده باشد.
راحتی کلید طلایی خرید صندلی اداری است. اگر مشکلی برای سلامتی دارید پس از مشاوره با پزشک یا فیزیوتراپیست خود یک صندلی را انتخاب کنید. صندلی های مخصوص طراحی شده برای افرادی با مشکلات کمر، شانه های و یا آسیب های ستون فقرات وجود دارد.

بیشتر بخوانید:صندلی اداری و میز کار

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.