16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

ارتفاع میز اداری و تاثیرابعاد میز اداری در راندمان کار پرسنل

ارتفاع میز اداری و تاثیرابعاد میز اداری در راندمان کار پرسنل

ارتفاع میز اداری و تاثیر آن در راندمان کار پرسنل

هر کارمند بیشتر وقت خود را در پشت میز به سر میبرد که باعث خستگی و افزایش خطا در کار او میشود.برای از بین رفتن این مشکل باید طراحی اداری به بهترین شکل انجام شود.در طراحی اداری سلامت کارمندوافزایش راندمان کاری و همچنین آسایش کارمندان باید رعایت گردد.
یکی دیگر از مواردی که باید در طراحی اداری در نظر داشت نوع کاری کارمند مورد نظر است.مثلا در مشاغلی مانند خیاطی بهتر است ارتفاع میزو فرنیچر اداری تا زانو باشد و یا ارتفاع میزکارمندی و میز مدیریت و میز کارشناسی در آقایان 68 و برای بانوان 60 سانتیمتر باشد.
و یا در اماکنی که ارتفاع صندلی قابل تغییر است ارتفاع میزهای اداری آن بهتر استدر آقایان 74 تا 78 سانتیمتر و در خانمها بین 70 تا 74 سانتی مترباشد.
در میزهای اداری بهتر است که کشو در بالای زانو نباشد تا کارمند جای کافی داشته باشد.طول و عرض میز به نوع کاربرد آن بستگی دارد که در بهترین حالت180* 160است.

دکوراسیون اداری -مبلمان اداری

بیشتر بخوانید : رعایت ارگونومی در مبلمان اداری

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.