مبلمان اداری

مبلمان اداری  و نکات کلیدی که در مورد آن باید بدانید .

مبلمان اداری در دنیای مدرن امروز تبدیل به یک ضرورت شده است .هر کسی که میخواهد یک کسب و کار جدید را شروع کند و یا یک کسب و کار موجود را توسعه دهد به مبلمان اداری نیاز اساسی خواهد داشت . بنابراین یکی از موضوعات اساسی در شرکتهای امروزی الزامات چیدمان و دکوراسیون محیطهای اداری میباشد زیرا اکثر افراد شاغل در یک شرکت بیشترین زمان خود را حتی بیش از اینکه در محل زندگی و خانه خود سپری کنند در دفتر کار و فضای اداری سازمان خود صرف مینمایند .
شاید به همین دلیل بتوانیم بگوییم حتی اجرا و طراحی مبلمان و دکوراسیون اداری بر اجرای دکوراسیون منزل و فضای خانگی ارجحیت و برتری خاصی دارد .زیرا در منزل شاید مباحثی نظیر بهره وری و ارتقا کارامدی کمتر معنی داشته باشد زیرا منزل بیشتر محلی برای اسایش و تمدد اعصاب و افکار میباشد ولی برعکس در یک اداره اینگونه مباحث خیلی پر رنگ تر هستند و بنابراین مساله چیدمان و دکوراسیون اداری در انها بسیار ضروری و یا شاید حیاتی ترین عامل باشد . معمولا 3فاکتور ارامش ،زیبایی و بهره وری بیشتر را میتوان با یک چیدمان صحیح و البته قبل از ان با انتخاب مبلمان اداری مناسب پوشش داد . ما در این نوشته سعی داریم که از صفر تا صد موضوعات کاربردی و مهم را در مورد مبلمان اداری به مشتریان خود ارائه نماییم .
شرکت آدینا با داشتن تجربه مفید –ماشین آلات پیشرفته –کارخانه با فضای مفید برای نگهداری محصولات –نصابان حرفه ای محصولات اداری مورد نیاز شما را با بسته بندی شیک تامین مینماید .

مبلمان اداری

طراحی مبلمان اداری مهمتر از تولید

طراحی مبلمان اداری یک مقوله کاملا تخصصی و حرفه ای است که در طول زمان رشد کرده و همواره متاثر از شرایط محیط و هنرهای روز بوده است . این مقوله بدرستی پایه تولید و ساخت انواع مبلمان و ملزومات اداری میباشد . علم طراحی مبلمان اداری امروزه از توانایی های ایجاد شده توسط تکنولوژی بهره های وافری برده و انواع نرم افزارهای طراحی به کمک متخصصان این شاخه از علم و هنر امده اند .

طراحان با تجربه با استفاده از انواع نرم افزارهای پیشرفته و شبیه ساز دو بعدی و سه بعدی ،نظیر اتوکد،تری دی مکس و وی ری ،میتوانند بدقت فضای چیدمان و دکوراسیون اداری را در محیط اداری شما شبیه سازی نمایند .شما با بررسی این طرحها قبل از اجرای دکوراسیون اداری د دفتر کار خود میتوانید آنچه که اتفاق خواهد افتاد را بر روی مونیتور کامپیوتر خود ملاحظه نموده و بعد دستور شروع بکار بدهید .

مطمئن باشید اگر در زمان طراحی کلیه جزئیات یک محصول اداری بعنوان مثال یک میز مدیریت در نظر گرفته شود در زمان تولید بدون شک یک محصول ایده ال و زیبا ساخته خواهد شد . همواره بخاطر داشته باشید در زمان طراحی یک محصول میتوانید یک ایراد را با یک ریال حل کنید اما در زمان ساخت این هزینه میتواند میلیونها برابر شود . بنابراین قبل از اقدام به ساخت حتما از یک کارشناس خبره در زمینه طراحی مبلمان اداری بهره بگیرید .
شرکت آدینا با بهره گیری از متخصصین طراحی داخلی با تجربه در زمینه دکوراسیون اداری و با ارائه بیش از 500پروژه طراحی موفق میتواند مشاور مناسبی برای شما مشتریان عزیز در زمینه طراحی داخلی دفتر کار باشد .

مبلمان اداری

مبل اداری  و جایگاه ان در دفاتر اداری

مبل اداری و نیم ست اداری دیگر در همه سالنهای انتظار به چشم میخورد .واقعا یکی از ملزومات مورد نیاز برای فضای پذیرایی –استراحت و انتظار مشتریان و مراجعین مبل و نیم ست اداری میباشد .این لوازم در مطبها دفتر وکلا بانکها و..سایر فضاهای اداری و تجاری جایگاه خود را بدرستی یافته اند .معمولا این نوع محصول را به دو قسمت مبل و نیم ست راحت اداری و مبل و نیم ست رسمی اداری تقسیم بندی میکنند .
مبل اداری در رنجهای مختلف قیمتی در بازار ارائه میگردد و البته دلیل آن به مواردی نظیر نوع چرم استفاده شده در مبل اداری،نوع چوب یا فلز استفاده شده و نوع رنگ آمیزی چوب برمیگردد .شرکت مبل اداری آدینا سعی دارد تا با کیفیت ترین کارها را با مناسبترین قیمتها در این زمینه ارائه نماید .

در اینجا نیاز به یاد اوری میباشد که این محصولات بصورت مبل تک نفره –مبل دو نفره و مبل سه نفره تولید و به بازار ارائه میگردند به مجموعه دوعدد مبل تک نفره و یک عدد مبل دو نفره نیم ست اداری گفته میشود معمولا نیم ستها را با جلو مبلی و همچنین عسلی های کوچک تکمیل میکنند تا کار چپذیرایی از مهمانها بصورت راحت تری صورت پذیرد . چرم و چوب و یا چرم و فلز و همچنین فوم سرد مواد اصلی تشکیل دهنده یک مبل اداری میباشند .

شرکت آدینا با ارائه رنج متنوعی از مبل و نیم ست اداری در قالب سبک های مدرن و کلاسیک سعی کرده تا مشتریان لوکس پسند خود را نیز راضی نگهدارد .

مبلمان اداری

ست مبلمان اداری ، نوآوری در طراحی و تولید محصولات اداری

ست مبلمان اداری به مجموعه ای هماهنگ از مبلمان و لوازم اداری گفته میشود .این ملزومات با زمان تغییر میکنند و بنوعی تغییرات و رشد ادارات انها را نیز تغییر میدهد و از شکلی به شکل دیگر در می اورد .در این محصولات همچنان  سازگاری و هماهنگی بین زیر مجموعه های تجهیزات اداری اولویت اول است . این یکپارچگی در طراحی و چیدمان مبلمان و دکوراسیون اداری باید در نظر گرفته شود .معمولا مدیران ارشد سازمان به این موارد اهمیت بیشتری میدهند .

شرکتهای پیشرو در صنعت طراحی و ساخت مبلمان و ملزومات اداری همواره بحث یکپارچگی در ست ها را در برنامه کاری مداوم خود در نظر میگیرند این هماهنگی بین اجزا از بالاترین و مهمترین محصول که در قلب فرماندهی سازمان قرار میگیرد یعنی میز مدیریت شروع میشود و بقیه اجزا را با سازگاری با این محصول طراحی و تولید مینمایند مواردی نظیر میز کارشناسی –میز کارمندی –میزهای کارگروهی و میز پذیرش .

در یک ست اداری علاوه بریکپارچگی مباحثی مانند کارایی محصول زیبایی آن و همچنین کیفیت و دوام آن نیز مسئله در خور توجهی است . این محصولات اداری باید طوری طراحی گردند که هر فردی در هر پستی بتواند نیازهای خود را با استفاده صحیح از آنها مرتفع نماید . امروزه با مدرن شدن تکنولوژی تغییرات بسیار وسیعی در حوزه کاربردهای مبلمان و ملزومات اداری رخ داده و یک محصول میتواند با چند کاربرد طراحی و تولید شود . صندلی اداری را نیز نباید در بحث ست مبلمان اداری فراموش کرد .
شرکت آدینا با ارائه محصولات خود در قالب ستهای اداری متنوع و زیبا سعی در پاسخگویی به این نیاز مدیران مجموعه های اداری و خصوصی داشته است .

مبلمان اداری

مبلمان اداری چیست ؟ تعاریف و اصطلاحات

مبلمان اداری چیست ؟این عبارت چه مجموعه ای از کالاها و محصولات را در بر میگیرد ؟ انواع مبلمان و ملزومات دفتری کدامند ؟آیا برای خرید این محصولات اداری چک لیست خاصی وجود دارد ؟آیا هر فردی که یک شرکت تاسیس میکند موظف است تا از مبلمان اداری نو برای تجهیز و راه اندازی دفتر کار خود استفاده کند ؟
همانطور که اکثر افراد با شنیدن این عبارت در ذهن خود مجموعه ای از میز و صندلی اداری را در نظر میگیرند میتوان گفت که عبارت مبلمان دفتری به گروهی از لوازم و تجهیزات اداری گفته میشود که مهمترین انها صندلی اداری و میز اداری میباشند و میتوان آنها را در جای جای شرکتها ملاحظه کرد مکانهایی نظیر اتاق جلسات –سالن همایش –اتاق های پرسنل و مکان های استراحت و انتظار  این محصولات اداری را شما در قالب موارد زیر میبینید
انواع صندلی اداری نظیر صندلی مدیریت-صندلی کنفرانس صندلی انتظار و صندلیهای سالن همایش
انواع میز اداری (صرف نظر از سبک طراحی آن یعنی مدرن بودن و یا کلاسیک بودن ان) نظیر میز مدیریتمیز کارشناسی میز کنفرانس میز کارگروهیمیز پذیرش )
انواع پارتیشنهای اداری که در نقش یک دیوار کوتاه و یا بلند وظیفه جداسازی واحدها را البته به همراه زیباتر کردن محیط کار بعهده دارند .
انواع دیوارکوب های اداری که علاوه بر زیباتر کردن محیط کار به نوعی در کاهش سرو صدا و امن تر کردن محیط کار از لحاظ صوتی و پخش ناخواسته اخبار هم کاربرد دارند .
مبل و ملزومات اداری فقط در محل های اداری به کار نمیروند بلکه این محصولات در مکانهای تجاری و خدماتی نظیر رستورانها –سینماها –دفاتر وکلا –مطب پزشکان و دندانپزشکان نیز بکار گرفته میشوند .
در نظر داشته باشید که مبلمان خانگی  و کاربرد آن کاملا متفاوت از مبلمان اداری میباشد .
شرکت ادینا ، همواره در راه ارتقا کیفی و کمی محصولات تولیدی خود اهتمام دارد و شعار بهبود مستمر را در بین پرسنل خود نهادینه کرده و کلیه واحدهای تولیدی و خدماتی شرکت این شعار را سرلوحه کار خود قرار داده اند .

مبلمان اداری

انواع مبلمان اداری کدامند ؟ بررسی سبک های مبلمان اداری در طراحی و تولید

انواع مبلمان اداری از لحاظ سبک در طراحی و تولید متفاوت هستند .همینطور که دانش مد و لباس و طراحی و استایل با گذشت زمان دستخوش تغییرات میگردد در بحث طراحی و تولید انواع مبلمان و ملزومات اداری و همچنین دکوراسیون دفتر کار نیز ما شاهد رشد و تغییرات روز مره هستیم .
در بعضی تقسیم بندیها، انواع مبلمان اداری را برمبنای سبک تولید طبقه بندی میکنند نظیر
در بعضی تقسیم بندیها در مورد انواع مبلمان و تجهیزات اداری بحث هزینه را در نظر میگیرند که در اینجا طبقه بندی بصورت زیر ارائه میگردد
و در بعضی تقسیم بندیها در مورد مبلمان و ملزومات اداری نیز بحث توان تولید مطرح میگردد که در اینجا مبلمان را به شرح زیر طبقه بندی مینمایند
این تغییرات گاهی دلایلی مانند رشد تکنولوژی و پیشرفت ماشین آلات دارند که باعث شده است تا تولید کنندگان و طراحان در پیاده سازی ایده های نابشان با مشکلات کمتری مواجه شوند و گاهی هم دلیلی مانند تغییر سلیقه و گرایشات مصرف کننده باعث میشود تا یک سبک اختراع شود . در ادامه انواع مبلمان اداری را با هم بررسی میکنیم .  

مبلمان اداری

مبلمان اداری مدرن  و ویژگیهای آن

مبلمان اداری مدرن ، این سبک هم در چیدمان و هم در تولید و هم در طراحی صنعت مبلمان و دکوراسیون اداری را متحول کرده است . بعبارت دیگر محصولات تولیدشده در این سبک هم در طراحی اولیه و هم در ساخت  و هم در چیدمان مبل اداری در دفاتر کاری از سبک مدرن یا مدرنیته تبعیت دارند .
میتوان گفت که  طرح ها در این سبک کارآمد تر ،بروزتر و در عین حال سبکتر میباشند و رنگ غالب در تولید عمده محصولات اداری در این سبک عمدتا  رنگ روشن  و انرژی بخش نظیر رنگ سفید ، زرد ، سبز، و فیروزه ای میباشد . با توجه به نوع طرح و همچنین مواد اولیه بکار رفته در تولید ، قیمت مبلمان اداری مدرن میتواند متغیر باشد .
در مبلمان اداری مدرن میتوان آثار تکنولوژی و سرعت در تولید را بخوبی مشاهده نمود .مواد اولیه نیز معمولا از چوب نمیباشند بلکه موادی نظیر کورین ، شیشه و فلز با ترکیب ام دی اف ،میز مدرن را تشکیل میدهند .البته بسته به خواست و نظر مشتری میتوان از مواد اولیه دیگر نیز در تولید محصولات مدرن اداری استفاده نمود.
در خیلی اوقات میزهای اداری مدرن تک رنگ هستند و البته رنگ سفید هم پر استفاده ترین رنگ در این طبقه بندی میباشد . الته اگر تولید بصورت سفارشی باشد رنگ میتواند رنگ مورد نظر مشتری باشد.


مبلمان اداری

مبلمان اداری کلاسیک  و خصوصیات ظاهری آن

مبلمان اداری کلاسیک ،نیز متاثر از سبک هنری کلاسیزیسم بوده است . این سبک نه فقط در ادبیات بلکه در مبلمان و دکوراسیون اداری نیز تاثیرات اساسی گذاشته است و البته حتی مد و پوشاک نیز از تاثیرات این سبک مصون نماندند . محصولات اداری در این سبک غالبا مواد اولیه اشان از چوب میباشد چوبهایی نظیر افرا، کاج، راش،و...که  البته با پوششی از رنگ پلی استر یا پلی اورتان نیز زیبا سازی و براق میگردند .
مبلمان اداری کلاسیک نیز مانند مبلمان و لوازم اداری معمولی به شاخه ها و زیر شاخه ها تقسیم بندی میشود . مانند میز مدیریت کلاسیک،میز اداری کلاسیک،میز مدیریت سلطنتی ،میز کنفرانس کلاسیک ،صندلی اداری کلاسیک و مبل و نیم ست کلاسیک اداری .
رنگ عمده محصولات کلاسیک به رنگ چوب طبیعی میباشد ولی در بعضی اوقات مشتریان رنگ سفید را نیز برای مبلمان اداری کلاسیک میپسندند و درخواست میکنند .
این پوشش کار تمیز کردن را برای افرادیکه از این نوع محصولات اداری استفاده میکنند خیلی راحت میکند . میز مدیریت سلطنتی و باشکوه  یکی از معروفترین  محصولات اداری در سبک کلاسیک میباشد . فراموش نکنید که در این سبک از مبلمان اداری وقار ، طراحی با شکوه و ظرافت در تولید حرف اول را میزند . مبلمان اداری کلاسیک واقعا زیباست .


مبلمان اداری

 مبلمان اداری لوکس  ،یک انتخاب برای لوکس گرایان

 مبلمان اداری لوکس سبکی از محصولات و ملزومات اداری است که چشم نواز بودن در آن اولویت یک است . این ملزومات اداری همواره باید بدقت طراحی شوند .مواد اولیه آنها نیز باید لوکس باشد و البته خاص و گرانقیمت .بعبارت دیگر در یک دکوراسیون اداری لوکس دکوراتور هم باید  از طرح های بدیع و هم باید  از مواد اولیه عالی و شیک استفاده کند .
 معمولا قیمت این نوع مبل و ملزومات اداری گران میباشد و همچنین زمان تولید آن نیز نسبت به سایر محصولات مشابه اداری بیشتر بوده و فراموش نکنید که چیزی که مهمتر از همه است حمل این محصولات لوکس به محل مشتری و نصب آنها بدون اینکه کمترین آسیبی ببیند . اگر سرمایه کافی در اختیار دارید پیشنهاد آینا به شما اینست که سرغ مبلمان اداری لوکس بروید .
مبلمان و لوازم لوکس شرکت آدینا یقینا میتواند پاسخگوی همه نیازهای شما در رابطه با راه اندازی یک دفتر لوکس باشد . در رابطه با سفارش یک محصول لوکس باید صبوری لازم را در مورد زمان داشته باشید معمولا دکوراسیون اداری یک دفتر به شکل لوکس بهمراه تهیه و چیدمان مبلمان و ملزومات اداری آن حداقل یکماه زمان خواهد برد .

مبلمان اداری

 مبلمان اداری خاص  به چه معناست ؟

  مبلمان اداری خاص را ابتدا باید تعریف کرد اما قبل از آن اصلا باید ببینیم کلمه خاص به چه مواردی اطلاق میشود . خاص بودن یک واژه است به معنی کس یا چیزی که با بقیه فرق میکند یعنی بعبارت دیگر منحصر بفرد بودن و در مورد محصولات اداری میتوان با قدرت این مطلب را بیان کرد مبل اداری خاص یعنی محصولی که نظیر ان وجود ندارد .
و یا از این محصول و شبیه آن کمتر از تعداد انگشتان یک دست میتوان در کشور یا دنیا پیدا کرد . اما این منظور یعنی خاص بودن یک محصول اداری براحتی محقق نخواهد شد مگر اینکه شما بعنوان صاحب یک کسب و کار از یک طراح خاص که دارای ایده های بکر و بدیع است برای مشاوره در زمینه ملزومات اداری دعوات به همکاری نمایید . فراموش نکنید مبلمان اداری خاص کمتر یافت میشود.

مبلمان اداری

مبلمان اداری استاندارد ایا برای فضای اداری شما مناسب است ؟

مبلمان اداری استاندارد یعنی محصولی که دارای یک چهارچوب و اندازه و مقدار معین است این استاندارد بودن هم باید در طراحی و هم باید در تولید و هم باید در اجرا وجود داشته باشد . استاندارد بودن محصولات و ملزومات اداری یعنی بالا بردن سرعت عمل در تولید ، و همچنین راحتی در نصب و اجرا .
بنابراین اگر شما عجله دارید و میخواهید هر چه سریعتر سازمان خود را با مبل و ملزومات اداری تجهیز نمایید مابه شما پیشنهاد میکنیم که اصلا معطل نکنید و حتما از مبلمان و لوازم اداری استاندارد استفاده کنید .در این نوع محصولات اداری ابعاد محصول ، رنگ آن و همچنین طرح و استایل از قبل مشخص است و مشتری کمترین قدرتی در رابطه با تغییر دادن ابعاد یک میز مدیریت یا تغییر دادن رنگ یک میز کنفرانس و یا حتی تغییرات جزیی در یک میز پذیرش اداری را ندارد . بخاطر داشته باشید قیمت مبلمان اداری استاندارد بسیار مناسب است .

مبلمان اداری

مبلمان اداری سفارشی ،بر طرف کننده نیازهای محیط اداری شما

مبلمان اداری سفارشی  بنوعی نقطه مقابل محصولات اداری استاندارد میباشد در مبلمان و لوازم اداری سفارشی شما بعنوان مشتری حق دخالت و تعیین ابعاد محصولات رنگ آنها و حتی استایل و طرح آنها را دارید . اگر شما بعنوان مالک یک کسب و کار میخواهید دکوراسیون اداری خاص و سفارشی خود را داشته باشید و طرح ها و رنگ های موجود در بازار شما را اقناع نمیکند خوب خودتان دست بکار شوید .
بعد از مکتوب کردن نیازهایتان در زمینه مبلمان و دکوراسیون اداری با یک شرکت متخصص در زمینه مبلمان و دکوراسیون اداری سفارشی  قرارداد همکاری ببندید . این خیلی خوب است که شما بخواهید نظرات خود را در تهیه محصول و طراحی آن پیاده کنید ولی باید مواردی نظیر ارگونومی محصولات نیز در عین حال رعایت گردند بنابراین بعد از گفتن نظرات خود در مورد محصولاتتان حتما از نظرات فروشنده مبلمان اداری سفارشی نیز نهایت بهره را ببرید .

مبلمان اداری

مبلمان اداری فاخر ، تحت تاثیر گذاشتن مخاطبان یا فخر فروشی

مبلمان اداری فاخر ، عبارتی نامانوس در مورد ملزومات اداری است . اما بواقع یک محصول اداری فاخر چیست و چرا یک مشتری تمایل به در اختیار گرفتن این محصول دارد ؟آیا فخر فروشی میتواند دلیل یک انتخاب به این مهمی باشد ؟ یقینا نه ، ما برداشتمان اینست کسانیکه در جستجوی مبلمان و دکوراسیون اداری فاخر هستنداهمیت و ارزش برند سازمانی خود،پرسنل و همکاران خود و مشتریان و کمارفرمایان خود را بدرستی درک کرده اند .
و به همین دلیل بدنبال یک محصول فاخر هستند تا هم خودشان و هم مشتریانشان به ان ببالند . اما ایا هر محصول گرانقیمتی را میتوان یک مبل اداری فاخر نامید . مطمئنا پاسخ خیر است ولی میتوان به اینگونه نتیجه گیری کرد که یک مبلمان اداری فاخر یقینا ارزان نیست .
مبلمان اداری

مبلمان اداری لاکچری ، زندگی و کار به سبک لاکچری

مبلمان اداری لاکچری همان مبلمان و لوازم اداری لوکس است اما نه در حد کم بلکه فوق لوکس و البته میتوان در همین جا این نتیجه گیری را هم داشت که این محصول اداری فوق العاده گران قیمت خواهد بود و هر شرکتی نمیتواند از پس هزینه های خرید و تهیه ان برآید . معمولا افراد فوق العاده ثروتمند که نام خودشان اصلا برند است از اینگونه محصولات و ملزومات اداری بیشتر استفاده میکنند .
و یا افرادیکه محصولاتی را بفروش میرسانند که بسیار گرانقیمت است و مشتریان بسیار پولداری باید آن کالا را خریداری نمایند . مانند کسانیکه عتیقه های خاصی را با قیمت های گزافی به فروش میرسانند . این افراد باید بخشی از درآمد خود را در دکوراسیون و مبلمان اداری دفتر کار خود هزینه کنند تا محلی در شان و جایگاه مشتریان شناخته شده اشان داشته باشند و البته مشتری را نیز تحت تاثیر قرار دهند . اگر شما صاحب یک کسب و کار معمولی هستید اصلا بدنبال مبلمان اداری لاکچری نروید .

مبلمان اداری

مبلمان اداری حرفه ای ، الزامات حرفه ای بودن یک شرکت

مبلمان اداری حرفه ای،بدنبال چیست ؟ آیا این یک محصول اداری است یا یک مرامنامه اخلاقی ؟ همه ما گاهی اوقات با عباراتی نظیر "این شرکت بسیار حرفه ای عمل میکند"و یا " این شرکت خدمات حرفه ای ارائه مینماید " برخورد داشته ایم . به نظر ما حرفه ای بودن میتواند در محصول نمود پیدا کند به شرطی که در خدمات نهادینه شدن باشد.
 بعبارت دیگر یک شرکت وقتی میتواند یک مبلمان و ملزومات اداری حرفه ای را به مشتریان خود ارائه نماید که بتواند یک مشاوره حرفه ای درمورد خرید محصولات به انها ارائه دهد همچنین یک طراحی حرفه ای را نیز به مشتری ارائه نماید و با تحویل بموقع محصولات اداری و نصب حرفه ای انها و حمل و تحویل با کیفیت محصولات این حرفه ای بودن را از مرحله حرف به مرحله عمل برساند .حرفه ای بودن  یعنی رعایت اخلاق حرفه ای در تمامی فرآیندهای تولید مبلمان یعنی طراحی حرفه ای ، تولید حرفه ای ، فروش حرفه ای و خدمات پس از فروش حرفه ای ،بخاطر داشته باشید ارائه مبلمان اداری حرفه ای در عمل بسیار دشوار است .

مبلمان اداری

مبلمان اداری پیشرفته  محصولی با مونتاژو دمونتاژ راحت

مبلمان اداری پیشرفته ،محصولات اداری را اطلاق میکنند که کار نصب و مونتاژ و دمونتاژآنرا حتی افراد غیر حرفه ای نیز بتوانند به راحتی انجام دهند بعبارت دیگر  کار مونتاژ و دمونتاژ آنها بسیار راحت و آسان انجام می گردد . اگر شما خودتان علاقمند به نصب و مونتاژ محصولات اداری خریداری شده میباشید و علاقه ای به استفاده از نصابان و کارگران حرفه ای ندارید حتما از این نوع مبلمان استفاده کنید .
البته ما بعنوان مشاور باید به شما یاد آوری کنیم که این سیستم بیشتر مناسب منزل و نوجوانها میباشد . و به هیچ عنوان نمیتوان متصور شد که یک میز کنفرانس 76 نفره برای سالن اجتماعات را با این روش نصب و راه اندازی نمود حتی اگر امکان آن در طراحی و تولید وجود داشته باشد باز صرفه اقتصادی برای زمانی که از شما و پرسنلتان برای نصب مبلمان اداری پیشرفته گرفته میشود وجود ندارد .

مبلمان اداری

نکات کلیدی در مورد فروش مبلمان اداری 

فروش مبلمان اداری یک کار تخصصی و حرفه ای است بنابراین مبلمان اداری آدینا سعی کرده تا با استخدام طراحان حرفه ای و زبده و کارگران با تجربه کار تولید و طراحی را به نحو احسنت انجام دهد و در ضمن با بکارگیری پرسنل باهوش در واحد فروش بهترین خدمات را در زمینه مبلمان اداری به مشتریان خود ارائه نماید . فروش اغاز راه است نه پایان ان . ما همواره به کیفیت و خدمات پس از فروش متعهدیم . گارانتی دو ساله و بدون قید و شرط محصولات آدینا خود گواه این مدعا میباشد .

مبلمان اداری

آیا هنوز هم به واردات مبلمان اداری خارجی  نیاز است ؟

 مبلمان اداری خارجی همواره بعنوان رقیبی برای مبلمان اداری ایرانی و تولید داخل به شمار می آمده اما امروزه با پیشرفت صنعت مبلمان اداری و ارائه طرح های بسیار شیک و عالی مبلمان و لوازم اداری به بازار مصرف دیگر مبلمان خارجی چندان جذابیتی ندارد . سالها قبل محصولاتی از چین و مالزی همواره بعنوان یک تهدید برای مبلمان اداری ایرانی تلقی میشد اما امروزه شرکتهای داخلی گوی رقابت را از سازندگان خارجی ربوده اند و پاسخگوی همه نیازهای بازار میباشند . مبلمان اداری خارجی دیگر تهدید نیست.

 مبلمان اداری

مواردیکه باید در زمان خرید مبلمان اداری از انها اجتناب کنید ؟

خرید مبلمان اداری میتواند مانند هر خرید دیگر یک کار مفرح و شادی آفرین باشد ولی دقت کنید این خرید به ظاهر راحت و آرامش بخش بطور مستقیم با سلامت شما و کارکنان شما ارتباط دارد و میتواند بسیار تاثیر مخربی بر سلامتی روان و جسم شما و پرسنلتان بگذارد اگر راه درست آنرا ندانید . ما در ادامه مواردی که باید در زمان خرید مبلمان و محصولات اداری از آنها اجتناب نمایید را تیتر وار ارائه نموده ایم لطفا در زمان انتخاب و خرید دقت کنید.
  1. -تمرکز بیش از حد بر روی قیمت مبل و ملزومات اداری
  2. -خرید از جاهاییکه گارانتی ندارند و یا بعبارت دیگر خرید از برندهای ناشناخته
  3. - خرید بدون اینکه قبلا محیط خود را اندازه گیری ابعادی نموده باشید
  4. -خرید بدون خدمات پس از فروش
  5. -خرید بدون درنظر گرفتن مباحث حمل و نقل و نصب کالا
اگر موارد فوق را در نظر بگیرید میتوانید کار را شروع کنید ولی توصیه ما به شما اینست که حتما در زمان خرید مبلمان اداری از مشاور استفاده کنید .

مبلمان اداری

تعیین قیمت مبلمان اداری چگونه صورت میگیرد؟

قیمت مبلمان اداری عامل بسیار مهمی هم برای خریدار این محصول و هم برای فروشنده آن میباشد . بعبارت دیگر قیمت مبل و لوازم اداری اولین فاکتوری است که مشتری بر روی آن تمرکز دارد . البته ما همواره به مشتریان خود توصیه میکنیم که همواره فاکتور قیمت را با عامل کیفیت در کنار یکدیگر بسنجند ولی در واقعیت آنچه رخ میدهد بررسی قیمت کالا در ابتدا میباشد . اما قیمت مبلمان و ملزومات  اداری را چه عواملی تعیین میکنند ؟در ادامه ما بصورت فهرست وار این موارد را مطرح کرده ایم :
  1. -مواد اولیه مورد استفاده در تولید محصول
  2. -طرح و استایل محصول ، هر قدر طرح پیچیده تر باشد تولید ان سختتر خواهد بود
  3. -برند شرکت
  4. -خدمات پس از فروش شرکت
البته همچنان عوامل دیگری نیز در تعیین قیمت مبلمان اداری دخیل هستند که بعدا به آن خواهیم پرداخت .

مبلمان اداری

چیدمان مبلمان اداری چگونه محیط کار شما را بهتر میکند؟

چیدمان مبلمان اداری را اگر کمی بسط دهیم و آنرا با مقوله های علمی و روانشناختی ترکیب کنیم به دانش دکوراسیون اداری خواهیم رسید . در این دانش اثرات چیدمان محصولات اداری بر افراد و نوع همکاری و تعامل انها بسیار بررسی شده و به اطمینان میتوان گفت که دارای پایه های علمی و اساسی میباشد . این نکته که میز مدیریت در اتاق مدیریت باید در کجا قرار بگیرد شاید سئوالی ساده به نظر برسد ولی برای پاسخ به همین سئوال باید از  دانش دکوراسیون اداری و روانشناسی بهره برده باشید . یک چیدمان مناسب میتواند فضای کاری بیشتری را در اختیار پرسنل شما بگذارد و همچنین ارتباطات آنها را تسهیل نماید . اگر شما هزینه بالایی برای خرید مبل و ملزومات اداری انجام داده اید ما توصیه می کنیم مقداری هم هزینه برای استفاده از نظرات یک مشاور دکوراسیون اداری برای چیدمان مبلمان اداری انجام دهید .

 

 مبلمان اداری

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.