16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز مدیریت کلاسیک

میز مدیریت کلاسیک :

میز و صندلی اداری کلاسیک ، محصولی است که خیلی خواهان دارد. افرادیکه دارای قدرت خرید بالا هستند و همیشه سعی در خرید بهترینهای صنعت مبلمان و لوازم اداری میباشند معمولا بدنبال سبک کلاسیک و ملزومات آن هستند .
میز مدیریت کلاسیک
ما در مبلمان اداری آدینا با داشتن پرسنل قوی و توانمند در زمینه طراحی و همچنین ماشین آلات بروز و پیشرفته اقدام به تولید انواع میز اداری کلاسیک و همچنین صندلی اداری کلاسیک نموده ایم.آدینا ارائه دهنده سبک مدرن و کلاسیک در صنعت مبلمان اداری 
میز مدیریت کلاسیک

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

میز مدیریت کلاسیک

طراحی مبلمان اداری کلاسیک , تولید مبلمان اداری کلاسیک

آدینا ، پاسخی شایسته به سلیقه زیبای شما

شرکت تجهیز دفتر یکتا ارائه کننده محصولات انحصاری با برند “مبلمان اداری آدینا می باشد. مبلمان اداری آدینا با باز تعریف مجدد نیازهای مشتریان و استفاده از ماشین آلات پیشرفته و تکنولوژی روز برآنست تا تعریف جدیدی از مبلمان اداری مدرن و لوکس را به مشتریان خود ارائه دهد. ما برای تحقق این منظور اقدام به جذب و بکارگیری نیروی متخصص در این صنعت کرده ایم.
میز مدیریت کلاسیک
آدینا خدمات خاص مبلمان اداری و دکوراسیون اداری را در سازمان خود نهادینه کرده است تا ضمن کسب رضایت مشتریان به اعتماد آنها نیز بعنوان ارزشمندترین هدیه از سوی خریداران دست یابد .
بیشتر بخوانید : تجهیز سالن همایش

میز مدیریت کلاسیک

ارائه رنج کامل محصولات اداری ، نظیر انواع میز اداری شیک و مدرن ، انوع مبل اداری و نیم ست ، انواع صندلی اداری پیشرفته ، انواع پارتیشن اداری مدرن ، انواع کانترهای سفارشی و همینطور انواع کتابخانه های اداری با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت جزو دستاوردهای این گروه صنعتی میباشد.
میز مدیریت کلاسیک
آدینا ادعا ندارد که برترین برند مبلمان اداری میباشد اما ادعا میکند که در خدمت به مشتریان خود از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و به همین دلیل با طبقه بندی محصولات خود به مبلمان اداری کلاسیک ، مبلمان اداری پیشرفته ، مبلمان اداری خاص ، و مبلمان اداری لوکس سعی کرده با دیدگاهی جدید در این صنعت وارد شود.
میز مدیریت کلاسیک
ما سعی کرده ایم قدرت انتخاب را برای خریداران حتی الامکان بالا ببریم. در آدینا بحث زمان بندی پروژه های مبلمان اداری از اولویت ویژه ای برخوردار است ما به زمان مشتری احترام میگذاریم و برایمان مهم است که به تعهدات زمانی خود در فروش مبلمان اداری پایبند باشیم .
میز مدیریت کلاسیک

در زیر برخی از محصولات مبلمان اداری کلاسیک تولیدی ادینا را برای شما نمایش داده ایم. برای اطلاع از آخرین و جدیدترین تولیدات ما می توانید به سایر بخش های سایت مراجعه نمایید. همچنین برای اطلاع از قیمت محصولات و نحوه سفارش و زمان تحویل با کارشناسان ما تماس بگیرید.


میز مدیریت کلاسیک
میز مدیریت کلاسیک چوبی:


در خط تولید آدینا ما چوب را فرم میدهیم و با نقش و نگار و منبت کاری آن را به یک کار با شکوه تبدیل میکنیم . بهترین میز مدیریت کلاسیک را با چوب راش و رنگ پلی اورتان برایتان طراحی و بصورت سفارشی می سازیم . اگر شما بدنبال میز سلطنتی با رنگ دلخواهتان هستید حتما با شماره 02144620086تماس بگیرید و از راهنمایی های مشاورین خود در آدینا استفاده کنید .
میز مدیریت کلاسیک


 میز کنفرانس کلاسیک چوبی :


در آدینا ما مبلمان اداری رابصورت یکپارچه طراحی میکنیم اگر شما میخواهید کلیه محصولات و ملزومات اداری دفترتان سبک کلاسیک باشد نگران نباشید ما هم میز مدیریت کلاسیک و هم میز کنفرانس کلاسیک را برای شما در نظر گرفته و تولید میکنیم .
میز مدیریت کلاسیک

صندلی اداری کلاسیک :

در رنج تولیدات آدینا ، شما میتوانید انواع صندلی کلاسیک مدیریتی چرخدار ، و همچنین انواع مبل و نیم ست اداری کلاسیک را انتخاب نمایید .
میز مدیریت کلاسیک
در صندلی ها ما از بهترین چرمها و همچنین چوب راش استفاده کرده ایم . صندلی ها توسط افراد حرفه ای رنگ کاری شده و براقی و درخشش کافی دارند . کلیه محصولات تولیدی این شرکت چه در سبک کلاسیک و چه در سبک مدرن دارای دو سال گارانتی میباشند . 
میز مدیریت کلاسیک

  میزمدیریت ایتالیایی:
میز مدیریت کلاسیک

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.