16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

تغییر فرهنگ سازمانی با مبلمان اداری

تغییر فرهنگ سازمانی با مبلمان اداری

 

مبلمان اداری و پشتیبانی از تغییر فرهنگی:

شاید دخالت اثاثیه فیزیکی در تغییر فرهنگ سازمانی یک شرکت در گذشته کمی عجیب بنظر میرسید اما امروزه دیگر این امر که یک دفتر کاری و چیدمان محصولات اداری و همچنین سبک دکوراسیون اداری آن دفتر بیانگر شخصیت کارکنان و احترامی که به مشتریانشان میگذارند میباشد ما در این مقاله سعی کرده ایم که این مسئله را کمی باختصار برای همراهان مبلمان اداری آدینا توضیح دهیم پس در ادامه با ما همراه باشید :

بسیاری از سازمان ها ، پول و انرژی زیادی جهت بازنگری و تغییر فرهنگ سازمان خود صرف می کنند. در هر صورت تغییر فرهنگ کار یکی از سخت ترین وظایف مدیریتی است. فرهنگ پدیده ای دارای ریشه های عمیق است و به همین دلیل تغییر دادن آن کاری بسیار دشوار محسوب میشود. طراحی محیط اداری میتواند ابزار یا محرکی قدرتمند در این فرآیند باشد.

ساختمان ها و فضای داخلی شان بسیار نمایان،ملموس و همیشه در دید هستند. بنابراین طراحی فضای اداری برای ایجاد تغییرات فرهنگی، ابزار موثرتری نسبت به سخنرانی های مدیران و خبرنامه های داخلی شرکت ها به حساب می آید. به عنوان مثال نشاندن مدیران در یک فضای مشترک با کارمندان متوسط و دون پایه ، بسیار موثرتر و قوی تر از این است که صرفا بیان شود که سازمان باید نظام سلسله مراتبی را ضعیف تر کند.

تغییر فرهنگ سازمانی با مبلمان اداری

چیدمان و طراحی متفاوت در محیط کار با هدف پشتیبانی از تغییر فرهنگی باید در هر صورت همگام با دگرگونی در شیوه مدیریت و فرآیندهای کاری پیش برود. به عنوان یک سازمان لازم است در نظر داشته باشید که چه نوع فرهنگی را میخواهید خلق کنید و هویت واقعی سازمان چیست. ساختن یک دفتر کاری فوق مدرن در حالی که کلیت سازمان تا حدودی ذهنیت سنتی را حفظ کرده ، میتواند به ضرر بهره وری کارآمدی باشد.

بیشتر بخوانید:چیدمان مبلمان اداری و تشویق به تعامل

 

ملاحظات مرتبط:

چه نوع پیامی را دفتر کار ، باید به کارمندان و ارباب رجوع منتقل کند؟

تا چه حد پیام مورد نظر با فرهنگ رایج همخوانی دارد؟

دفتر کار جدید چگونه با برنامه وسیع تر تغییر فرهنگی مرتبط میشود؟

واژگان کلیدی مرتبط با دفتر کار جدید چه کلماتی هستند ( به عنوان مثال ، داینامیک،مبتکرانه،هوشمندانه،راحت و آرام)؟

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

تغییر فرهنگ سازمانی با مبلمان اداری

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.