16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز پذیرش مدرن

میز پذیرش مدرن|کانتر پذیرش خاصبا رشد روز افزون مدرنیته و افزون خواهی افراد طرحهای میز پذیرش نیز دگرگون شده اند ما در اینجا بعضی از مدلهای میز پذیرش مدرن ، لوکس و خاص را به مشتریان خود ارائه نموده ایم . شما میتوانید ابعاد سفارشی خود را با رنگهای دلخواه خود داشته باشید.
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .


میز اداری مدرن

 میز اداری مدرن یک بخش لاینفک  از مبلمان اداری مدرن یک کسب و کار و محیط اداری آن میباشد و به بیانی دیگر یافتن یک میز اداری مدرن ممکن است برای خیلی از افراد کار دشواری باشد،موارد بسیاری برای بررسی درزمان انتخاب وخرید میز اداری مدرن وجود دارد. برای مثال یک میز پذیرش مدرن تا چه مقدار از فضای محیط کار شما را اشغال میکند؟ شما به عنوان صاحب سازمان یا مدیریت عامل شرکت بر روی میز مدیریت مدرن خود بیشتر از چه وسائلی استفاده میکنید؟ تنظیم نور و دکوراسیون  رنگ در اتاق کار شما به چه ترتیبی میباشد ؟ سوالاتی نظیر این موارد که می تواند کمک شایانی  به تهیه بهترین میز پذیرش  برای سازمان شما بنماید .


میز مدیریت مدرن 


شما در جستجوی  یک میز مدرن مدیریتی  بازیبایی و جذابیت خاص ان کیفیت بالا درکارایی و عملکرد میباشید.اما بخشی متحیرکننده این موضوع است که وقتیکه شمابرای انجام برخی ازکارهایتان بصورت روزانه خود پشت میزاداری مدرن خود می نشینید،ممکن است بعضی از نقطه نظرات متفاوت ومتضاد در“میز مدیریت مدرن” برای شما پیش بیآید.باید قبل از ایجاد تصورات بیخودی در ذهنتان دست به بررسی اصولی بزنید.باید بدانید که  هیچ چیز مانند یک راه حل جامع  برای یک دکوراسیون اداری مناسب میباشد. شما باید نکات مثبت و منفی هر پیشنهادی  را بدست آورید و بفهمید که کدام الترناتیو  برای وضعیت دفتر شما مناسبتر است.


خرید میز پذیرش مدرن برای خرید میز مدریت مدرن باید به مواردی نظیر ارگونومی میز ، طول و عرض اتاق، روشنایی محیط، رنگ میز اداری ، جنس میز پذیرش، کیفیت و کارایی  آن و همچنین نوع طراحی و امکانات میزاداری توجه کرد. یقینا یک میز پذیرش مدرن که بخشی از مبلمان  مدرن اداری یک سازمان است به مانند مابقی اجزا مبلمان اداری دیگر نظیر : صندلی اداری یا پارتیشن اداری باید با اهداف بلند مدت سازمان هم جهت و هم سو باشد. انتخاب یک میز پذیرش مدرن می تواند وسیله ای  برای ایجاد تفکرات صحیح مدیریت و نوآوری در یک بخش از کسب و کارشما باشد.


 


شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.