16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبلمان اداری و خانگی؛ لوازم جانبی طراحی شده توسط فراری و بنتلی

مبلمان اداری و خانگی؛ لوازم جانبی طراحی شده توسط فراری و بنتلی

مبلمان لوکس در خودرو سازی

مبلمان اداری لوکس و مدرن ، اکنون دیگر در صنعت خودرو سازی نیز جای خود را باز کرده است ما در این مقاله تجهیزاتاداری لوکس استفاده شده توسط بنتلی و فراری را بررسی کرده ایم.

اکثر علاقه مندان آتشین دنیای اتومبیل یا به اصطلاح ماشین بازها دوست دارند تا حد ممکن از لوازم و وسایل مربوط به خودرو در زندگی روزمره خود استفاده کنند.هستند افرادی که با ایجاد تغییراتی در بلوک موتور و صندلی های عقب خودروهای لوکس از آنها به عنوان میز یا مبل در خانه خود بهره می برند.

با توجه به این مساله امروزه اکثر خودروسازان معتبر بین المللی زیر مجموعه هایی برای تولید لوازم جانبی دارند، در مواردی هم آنها با برخی از شرکت های فعال در زمینه ساخت وسایل مختلف همکاری کرده و اکسسوری هایی با برند خود ارایه می نمایند تا ضمن تامین نیازهای این دست از مشتریان، به نوعی از این حوزه نیز کسب درآمد کنند.

فراری و بنتلی تنها دو مورد از خودروسازانی هستند که بخش هایی برای تولید اکسسوری و لوازم منزل تاسیس کرده اند. اخیرا کمپانی فراری با هدف قرار دادن مشتریانی که در دفاتر اداری کار می کنند، مجموعه ای از صندلی های اداری را تدارک دیده است.

 

این صندلی ها با همکاری کمپانی تورینی و با سابقه Poltrona Frau تولید می شوند و در دو نسخه President و Exclusive طراحی شده اند که اولی از نمونه های مسابقه ای الهام گرفته شده و پشتی بلندتری دارد.

بیشتر بخوانید:مبلمان اداری مدرن دراتوبوسهای سوپر لوکس و شیک

 

بنا به گفته های فراری، مواد به کار رفته در ساخت این صندلی ها و صندلی های نصب شده در خودروهای این کمپانی دقیقا یکسان بوده و مشتریان می توانند طبق علاقه خود نسخه دلخواه را شخصی سازی کنند.

بنتلی نیز مجموعه ای از مبلمان خانگی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. این مجموعه که توسط آقای کارلو کلمبو – معمار و طراح معروف ایتالیایی - طراحی شده، شامل چند سوفا، میز، صندلی، تخت خواب، کابینت و لامپ های متعدد می شود.

 

اجزای این مجموعه از چوب اوکالیپتوس و افرا ساخته شده و رویه چرمی آنها ارتباط ذهنی نزدیکی بین این مجموعه و کابین محصولات بنتلی مثل بنتایگا برقرار می کند. مسلم است که سفارش این مجموعه بدون داشتن یک خودروی بنتلی در گاراژ چندان منطقی نخواهد بود

منبع :autoblog

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.