16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

طراحی مبلمان اداری مدرن و 5نکته داغ طراحی دفتر اداری در سال 2016

طراحی مبلمان اداری مدرن و 5نکته داغ طراحی دفتر اداری  در سال 2016

5 نکته داغ در مورد طراحی دفاتر مدرن در سال 2016 :

 

با گذشت زمان ، ذائقه و سلیقه  افراد هم تغییر میکند این تغییر بخاطر تنوع طلبی افراد است و نه تنها در زمینه مبلمان اداری و دکوراسیون ، بلکه در مورد پوشاک ، خودرو ، تکنولوژی و  ... نیز صدق دارد . با رشد روزافزون تکنولوژی ، تاثیرات آن علاوه بر زندگی اجتماعی ، در سلیقه افراد هم این مدرنیته تاثیر خود را گذاشته است . یقینا برای دفاتر مدرن از سبک اداری مدرن استفاده میشود .میز مدیریت مدرن ، میز اداری مدرن ، میز کنفرانس مدرن ، صندلی مدرن و...

اما آیا فقط استفاده از میز و صندلی مدرن فضا را مدرن میکند و با استفاده از این المانها میتوانیم بگوییم که طراحی و دکوراسیون اداری مدرن انجام داده ایم در این نوشته به 5 شاخص کلیدی در طراحی مدرن میپردازیم : 

 1-فضاهای چند منظوره :

در طراحی های جدید استفاده از فضا برای یک منظور بی مورد است . بیشتر شرکتهای بزرگ و بروز  نظیر گوگل ، استفاده از یک فضا با یک نام مشخص را مردود میدانند . میز کنفرانس مدرن به گونه ای طراحی میگردد که از آن بتوان هم بعنوان میز کارشناسی و هم بعنوان میز کارگروهی استفاده کرد.صندلیهای کارشناسی مدرن علاوه بر رعایت ارگونومی با آپشنهای زیادی تولید میشوند و حتی میتوان از آنها برای استراحت و دراز کشیدن هم استفاده کرد . 

فضاهای چند منظوره -مبلمان اداری آدینا

 2-طبیعت را به دفتر کار خود بیاورید :

 دیگر عمر نورپردازی با لامپهای فلورسنت برای محیطهای اداری گذشته است . با کمی سلیقه و ذوق باید بتوانید دفتر کار را طوری طراحی نمایید که از نور طبیعی بتوانید استفاده کنید . علاوه بر آن میتوانید با استفاده از گلدانهای گل و بخصوص گلهای ساختمانی و تزئینی ، نشاط و شادابی را به محیط کاری خود ارمغان دهید.دیگر عباراتی مانند فضای سبز اداری برای معماران و طراحان دکوراسیون اداری بی مفهوم نیست. 

فضای سبز اداری-مبلمان اداری آدینا

 3-کابل و سیم ممنوع :

این به معنای عدم استفاده از کابل و سیم نیست ولی تا جاییکه میتوانید از تکنولوژی بیسیم استفاده کنید با استفاده از کامپیوترهای All in one و پرینتر و فکسهای بی سیم ، سیمهای لاضافی را جمع کنید . در جاهاییکه نیاز است حتما سیم کشی شود از میز اداری استفاده کنید که سوکتها را بصورت عالی در خود جا داده اند و در زیر میز فضای کافی برای عبور کابل شبکه دیده اند.هیچ چیز بیشتر از سیمهای گره خورده در هم یک دفتر کار را زشت نمیکند. 

 سیم بیرون -مبلمان اداری آدینا

حتما بخوانید :مبلمان اداری مدرن و ویژگیهای آن

  4-قابلیت انعطاف :

قابلیت حرکت یکی از مهمترین المانهای طراحی مبلمان اداری مدرن میباشد.قطعات مدولار مبلمان که میتوانند به چندین حالت باز و بسته شوند و میز اداری بخصوص میز کارگروهی مدرن را به حالتهای مختلف در بیاورند. یک فضای تعاملی نیاز دارد که براحتی درون آن جابجایی تجهیزات اداری به سادگی انجام شود . این جابجایی میتواند جابجایی پارتیشن اداری باشد و یا جابجایی میز و صندلی اداری 

 قابلیت انعطاف

5-ترکیب عالی :

 بطور کلی شما دنبال خلق فضایی هستید که در آن با ترکیب المانهای مختلف مبلمان اداری ، یک محیط آرامش بخش و حتی مهمتر از آن محیطی که به خلاق کردن بیشتر پرسنل و شکوفا کردن ایده های آنها ، بسازید .هیچ کس را نمیتوان بزور تشویق به دادن ایده کرد ، بخصوص وقتی در یک اتاق دربسته و با یک درب قفل شده روبرو باشد .از رنگهای متفاوت و المانهای متفاوت استفاده کنید . محیط کاری گوگل را ببینید . بعضی بخشهای آن شبیه سالن تئاتر و بعضی بخشهای آن شبیه به شهر بازی میباشد . نظرتان راجع به یک استخر چیست ؟؟؟وقتی بازی و کار با هم ترکیب میشوند خلاقیت راحتتر شکوفا میشود. 

ترکیب عالی -مبلمان اداری

  

بیشتر بخوانید :مبلمان اداری لوکس

نمونه هایی از طراحی مدرن :

 

طراحی دفتر مدرن -مبلمان اداری آدینا

 

طراحی دفاتر مدرن -مبلمان اداری آدینا

 

 طراحی دفاتر مدرن اداری -مبلمان اداری

 

طراحی دفاتر مدرن اداری -مبلمان اداری  

طراحی دفاتر مبلمان اداری -مبلمان اداری آدینا

 

 طراحی دفاتر مدرن اداری -مبلمان اداری آدینا

 

طراحی دفاتر مبلمان اداری -مبلمان اداری آدینا

 توصیه میکنم بخوانید :دکوراسیون اداری شرکت مایکروسافت آمریکا

طراحی دفاتر مدرن اداری -مبلمان اداری آدینا

 طراحی دفاتر مبلمان اداری مدرن -مبلمان اداری آدینا

 

 

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.