16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

ارزش مبلمان اداری خوب و پیاده سازی دکوراسیون اداری

ارزش مبلمان اداری خوب و پیاده سازی دکوراسیون اداری

چرا مبلمان اداری خوب با ارزش است ؟

آیا مبل اداری ارزش هزینه کردن دارد . آیا نقطه ای برای ارزش گزاری خرید مبلمان اداری وجود دارد ؟تا کجا برای دکوراسیون اداری هزینه کنیم ؟

در غوغا و هیاهوی زندگی امروزی که اولویت ویژه آن کار و تلاش است و این امر خطیر از جوامع امروزه بشری تفکیک ناپذیر است تا به حال هیچ فکر کرده ایم که دفاتر اداری به عنوان پایگاه ویژه این امر مهم چه نیازهایی دارند صرف وقت زیاد و شاید اکثر ساعات روز در دفاتر اداری نیاز جامعه بشر امروزی را بیش از پیش به محصولات  اداری و پیاده سازی دکوراسیون اداری نمایان می سازد . فضای دفاتر کاری و اداری امروزه بنا به ضرورت شامل فضایی کوچک با الویت تمرکز پرسنل می باشد . پرسنلی که هرچند فضایی اندک را می بایست در طول ساعات اداری تحمل نمایند اما یقین به آرامش فکری و استقلال فکری نیاز دارند . این آرامش فکری که اثر تزریق روحبخش محیطی آرام و مستقل به ایشان است برگرفته از مدرنیته ای بی همتاست که مبلمان اداری می توانند به همکاران اداری یک مجموعه القا نمایند. راندمان پایین کاری یکی از عواملی است که امروزه مدیران با آن دست به گریبان هستند ، جدا از عواملی که همگان می دانیم ، آیا تا به حال کسی به ارزش محیط های با کیفیت اداری و مبلمان راحت اداری هیچ نظر ویژه ای افکنده است؟ آیا تا کنون اندیشیده ایم که مبلمان اداری راحت و امروزی در محیط های پر استرس اداری یعنی یک تیر و دو نشان.

بیشتر بخوانید:مبلمان اداری ارگونومیک

چرا مبلمان اداری خوب با ارزش است ؟-مبلمان اداری آدینا
هم تبیین و رواج مدرنیسم مدیران موفق در جوامع اقتصادی امروز و هم انتظار به جای راندمان بالای کار از پرسنل مجموعه ، اگر پرسنل دریابند که مجموعه برای ایشان ارزش قائل می باشد این امر یقین به یک تعامل دو طرفه تبدیل شده و پرسنل هم با درک متقابل از این موضوع با عشق به محیط خود احترام گذاشته و این خود یعنی بالا بردن راندمان کاری .
آیا وقت آن نرسیده است که با یک دگردیسی ویژه ، مدرنیسم را به محیط های اداری خود تزریق نمائیم . در راه تحقق این خواسته و به منظور نوسازی محیط های اداری شما ما خود را به گواه دیگران و مشتریان بزرگی که سعادت داشتیم با آن ها باشیم محق می دانیم بگوئیم با شمائیم تا نیل به هدف زیبای افزایش راندمان . شرکت مبلمان اداری آدینا تولید کننده پارتیشن های دو جداره و تک جداره ، مبلمان اداری و طراحی داخلی می داند و می تواند ، می خواهیم پس می توانیم .
امروزه همگان آدینا  را مروج مدرنیسم می شناسند ، آیا اینطور نیست ؟

چرا مبلمان اداری خوب با ارزش است ؟-مبلمان اداری آدینا

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.