انواع دیوارکوب

انواع دیوارکوب

دیوارکوب اداری 

انواع دیوارکوب و یا پوشش دیوار، یک نوع رایج و مرسوم از مد جدید است که در انتهای پرداخت دیوار انجام می شود. در واقع به جای استفاده از نقاشی دیوار، کاغذ دیواری و یا پوشش های دیگر، شناخت و انتخاب انواع دیوارکوب می تواند ضروری باشد. دلایل بسیاری برای شناخت انواع دیوارکوب، اعم از دوام، بهداشت و هزینه وجود دارد. دیوارکوب ها می تواند نسبت به رنگ، کیفیت بالا و از نظر هزینه هم صرف جو باشد. یکی دیگر از مزیت های دیوارکوب ها این است قادر به پنهان کردن نقص ها و ویژگی های ناخوشایند مانند کابل و سیم کشی در معرض دید است، در حالی که این با نقاشی، یا دیوار پوششی امکان پذیر نیست.

این راهنما ایده ای است در اینجا که به شما کمک می کند تا مواد مناسب برای دیوارهای خانه یا محل کارتان را انتخاب کنید، با دانستن جوانب مثبت و منفی از آن ها است.

بیایید با هم یک نگاهی به دو نوع از انواع دیوارکوب داشته باشیم:

دیوارکوب اداری

  • دیوارکوب MDF (ام دی اف)

دیوارکوب های ساخته شده از MDF تنها زیبا نیستند بلکه ارائه دهنده عایق حرارتی و صوتی خوبی نیز است. در واقع، یکی از دیگر از مزیت های دیوارکوب MDF آن است که، به راحتی قابل تعمیر و تعویض است. دیوارکوب های ساخته شده از MDF را می توان به راحتی تجدید ظاهر کرد، حتی اگر آسیب گسترده ای دیده باشند، دیوارکوب را می توان بدون اختلال به دیوار باقی مانده جایگزین کرد.هم چنین برای خرید دیوارکوب MDFF باید به مقاومت بالای آن در برابر رطوبت نیز در نظر بگیرید.

حتما بخوانید:دکوراسیون اداری ، تصاویر و طرحها

دیوارکوب اداری

  • دیوارکوب PVC (پی وی سی)

دیوارکوب های ساخته شده از PVC طول عمر بالا، با دوام، مقاوم در برابر آتش، بهداشتی، و آسان برای حفظ و نگهداری را دارا می باشند. سطح گرد و غبار را جذب نمی کند و سطحی براق و شیک دارد. یکی دیگر مزایای آن فرایند نصب و راه اندازی نسبتا سریع و آسان دیوارکوب PVCC است، که می توان به اندازه و شکل های دلخواه آن را در آورد.

به عبارتی با شناخت از انواع دیوارکوب می توان محیط کاری مدرن و زیبا داشت.

دیوارکوب اداری

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.