پارتیشن

 


معرفی تولیدات آدینا ، در زمینه پارتیشن اداری و دیوارکوب اداری :

 

 آدینا ، از آغاز راه نگاه ویژه ای به کارها و پروژه های دکوراسیون اداری سفارشی داشته است و بدین منظور واحد طراحی آن بخصوص در زمینه پارتیشن اداری و دیوارکوب اداری ، تمام تلاش خود را نموده تا هرازگاهی مدل جدیدتری از پارتیشن دو جداره ارائه دهد نه تنها جدید در زمینه طراحی پارتیشن اداری بلکه جدید از لحاظ تکنولوژی ساخت و بدین منظور از ترکیب ام دی اف باشیشه انواع پارتیشن شیشه ای و از ترکیب ام دی اف و شیشه با آلومینیوم انواع پارتیشن دو جداره آلومینیومی خاص خود را به مشتریانش ارائه نموده است . ما به هر پروژه پارتیشن اداری بمنزله یک تولید پارتیشن ادری سفارشی و مدرن نگاه میکنیم و نهایت دقت را در طراحی و تولید آن مد نظر قرار میدهیم.

پارتیشن دو جداره ترکیبی ام دی اف و شیشه

پارتیشن دو جداره ترکیبی ام دی اف و فلز.

پارتیشن دو جداره ترکیبی تمام ام دی اف

پارتیشن دو جداره تمام شیشه با اسکلت آلیاژ

پارتیشن تک جداره ترکیبی ام دی اف و آلیاژ

پارتیشن دوجداره لوکس و سفارشی 

پارتیشن مدرن و لوکس اداری 

                                       پارتیشن اداری کلاسیک 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.