پارتیشن

 


معرفی تولیدات آدینا ، در زمینه پارتیشن اداری و دیوارکوب اداری :

 

 آدینا ، از آغاز راه نگاه ویژه ای به کارها و پروژه های دکوراسیون اداری سفارشی داشته است و بدین منظور واحد طراحی آن بخصوص در زمینه پارتیشن اداری و دیوارکوب اداری ، تمام تلاش خود را نموده تا هرازگاهی مدل جدیدتری از پارتیشن دو جداره ارائه دهد نه تنها جدید در زمینه طراحی پارتیشن اداری بلکه جدید از لحاظ تکنولوژی ساخت و بدین منظور از ترکیب ام دی اف باشیشه انواع پارتیشن شیشه ای و از ترکیب ام دی اف و شیشه با آلومینیوم انواع پارتیشن دو جداره آلومینیومی خاص خود را به مشتریانش ارائه نموده است . ما به هر پروژه پارتیشن اداری بمنزله یک تولید پارتیشن ادری سفارشی و مدرن نگاه میکنیم و نهایت دقت را در طراحی و تولید آن مد نظر قرار میدهیم.

پارتیشن دو جداره ترکیبی ام دی اف و شیشه

پارتیشن دو جداره ترکیبی ام دی اف و فلز.

پارتیشن دو جداره ترکیبی تمام ام دی اف

پارتیشن دو جداره تمام شیشه با اسکلت آلیاژ

پارتیشن تک جداره ترکیبی ام دی اف و آلیاژ

پارتیشن دوجداره لوکس و سفارشی 

پارتیشن مدرن و لوکس اداری 

                                       پارتیشن اداری کلاسیک 

پارتیشن اداری چیست ؟

یافتن تعادل صحیح بین همکاری پرسنل و حفظ حریم شخصی انها کاملا به نوع کسب . کار شما وابسته است . امروزه دیگر شرکتها از دیوار برای جداسازی فضاهای داخل شرکت استفاده نمیکنند ما در تحریریه وبلاگ مجله تخصصی مبلمان اداری ادینا امروز میخواهیم با شما در رابطه با پارتیشن اداری و فواید ان صحبت کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید :

 

کاربرد پارتیشن اداری

 

کارکنان شما حق دارند که از تمرکز لازم برای انجام دادان وظایفشان به نحو موثر و کارا برخوردار باشند .در این بین پارتیشن اداری بعنوان یک وسیله امروزی و زیبا میتواند حریم شخصی مورد نیاز پرسنل شما را ایجاد کرده و علاوه بران به وی قدرت تعامل راحتتر نیز با همکارانش را بدهد . پارتیشن های اداری در اصل دیوارهای نازک و باریک شیشه ای یا ام دی اف ای هستند که رل دیوارهای دائومی را بعنوان یک دیوایدر جهت تعیین فضای هر واحد یا دپارتمان بازی میکنند . اما این یکی از ویزگیهای پارتیشن اداری است برای اگاهی از مابقی خصوصیات این وسیله پرکاربرد با ادینا همراه باشید:

 

  • چشم نوازی و زیبایی

    • پارتیشنها میتوانند در طرحها و رنگهای مختلف و با مواد اولیه گوناگون و متنوع تولید شوند و این به شما اجازه میدهد تا سلیقه خود را در حد نهایت به کار بندید تا یک محیط کار حرفه ای و زیبا ایجاد کنید شما میتوانید با مراجعه به سایت ادینا به ادرس adyina.comاز انواع پارتیشنهای اداری دو جداره که طراحان ما برای شما در نظر گرفته اند برخوردار شوید .اگر نیاز به اندازه گیری حضوری و بازدید از محل کارتان دارید لطفا با کارشناسان ما در بخش فروش با شماره 02144620086تماس بگیرید .

 کارایی و اثر بخشی 

انعطاف پذیر بودن پارتیشن اداری کارایی و اثر بخشی ان را به حد زیادی بالا میبرد این به این مفهوم میباشد که هر وقت شما نیاز به باز چیدمان مجدد یک دپارتمان داشته باشید براحتی و در کمترین زمان میتوانید پارتیشنهای مکمل را اضافه کنید و یا پارتیشنهای اضافی را جمع کنید . علاوه بر این پارتیشنها میتوانند براحتی نور را عبور دهند فقط لازم است که از پارتیشن شیشه ای در محیط کار خود استفاده کنید تا ببینید چگونه نور طبیعی در محیط پخش میگردد .

چرا می خواهید با پارتیشن اداری جداسازی واحدها را انجام دهید:

اولین قدمی که باید بردارید این است که مشخص کنید کدام نوع پارتیشن برای محیط کار شما مناسب تر میباشد . در مورد طرح های جداسازی فضا با چپارتیشن خوب وقت بگذارید ایا میخواهید پارتیشن کوتاه داشته باشید یا پارتیشن با ارتفاع بلند ف از پارتیشن الومینیومی میخواهید استفاده کنید یا از پارتیشن تمام شیشه ای. آیا نیاز به ایجاد یک منطقه پذیرش جدید دارید یا همان محل قبلی مناسب و کافی است ؟ لطفا قبل از خرید پارتیشن اداری مطمئن شوید که همه بررسی ها و تحقیقات خود را انجام داده اید .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.