16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

دیوارکوب

معرفی دیوارکوب و دیوارپوش :

شما میتوانید با استفاده از دیوارکوب محیط کاری خود را چندین برابر زیبا نمایید و در این راستا مبلمان اداری آدینا با ارائه خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی شما را در این مسیر همراهی میکند . دیوارکوب های طراحی و تولید شده در  آدینا، علاوه بر زیبایی ، وقار و آرامش خاصی به محیط شما میبخشد.دیوارکوب سفارشی تخصص ماست .برای مشاوره با کارشناسان ما با شماره 02144620089 تماس بگیرید.دیوارکوب اداری امروزه جای کاغذ دیواری را گرفته با استفاده از دیوارکوب طرح چوب میتوانید دفتر کار خود را بسیار لوکس تزئین کنید . البته دیوارکوبها انواع مختلفی دارند نظیر دیوارکوب های سه بعدی که مانند کاغذ دیواری های سه بعدی در دنیای مدرن امروز رشد کرده اند ولی با اینحال دیوارکوب پی وی سی هم هنوز بین مشتریان طرفداران خود را دارد .انواع دیوارکوبهای تزئینی را از ما بخواهید ما با قیمت دیوارکوب چوبی شما را شگفت زده میکنیم . اگر قصد طراحی دفتر کار جدید را دارید استفاده از انواع دیوارکوب اداری سفارشی و لوکس ما را فراموش نکنید . 
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .
بیشتر بخوانید : تجهیز سالن همایش

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.