میز کنفرانس انواع و اقسام زیادی دارد و نسبت به فضا و اتاقی که در آن قرار میگیرد طراحی و اجرا میشود یکی از انواع میز کنفرانس اداری ،میز کنفرانس شیشه ای است . در بحث محصولات اداری و پیاده سازی دکوراسیون اداری میزهای شیشه ای و همچنین پارتیشنهای شیشه ای از اهمیت خاصی برخوردارند . زیرا هم زیبا هستند و هم سریع لک میشوند ما در این مقاله قصد داریم علاوه بر بررسی این موضوع که میز کنفرانس شیشه ای برای ادارت مناسب است یانه ؟ اطلاعات مفیدی نیز در رابطه با نحوه چیدمان و انتخاب مبل اداری مناسب تهیه نماییم. در ادامه با آدینا همراه باشید .


نحوه انتخاب مبلمان اداری مناسب برای محیط کار

پست سازمانی و جایگاه اداری و هچنین شرح شغل کارمندان و پرسنل ، از عوامل اساسی تاثیر گذار در انتخاب مبلمان اداری به حساب می‌آید. لازم به ذکر می‌باشد که توجه به سلایق، ترجیحات و عادات خاص کارکنان، پیش از تهیه میز اداری برای ایشان با بازتاب‌های مطلوبی همراه خواهد بود؛ این کار موجب ایجاد حس احترام و رضایت مندی در آن‌ها خواهد شد.


نحوه انتخاب میز اداری مطلوب برای کارکنان

مطلوب است قبل  از انتخاب و خرید  میز اداری برای پرسنل ، به فضای مفیدی که برای تجهیز کردن دفتر کار در اختیار دارید، توجه ویژه ای کنید . زیرا ممکن است این مسئله محدودیت‌های زیادی را در زمان خرید برایتان ایجاد نماید. از دیگر نکات قابل توجه، دقت به نوع کار کارکنان است. شاید برخی برای رسیدگی به امورات کاری خود، به وسایل جانبی بیشتری هم چون: اسکنر، پرینتر و... احتیاج داشته باشند. بنابراین میز کاری که باید برای این دسته از افراد در نظر گرفته شود هم باید بزرگ‌تر از سایرین باشد.


بیشتر بخوانید:چیدمان مبلمان اداری ، چه میزی برای چه جایی؟

آیا میز کنفرانس شیشه‌ای مناسب سازمان‌ها و ادارات است؟

به طور معمول کلیه ارگان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی به منظور تجهیز نمودن محل کار خود از میزهای چوبی استقبال می‌کنند. استفاده از محصولات چوبی در محیط کار موجب رسمیت بخشیدن به آن خواهد شد. اگر چه به طور معمول در اکثر محیط‌های اداری از محصولات چوبی برای تجهیز کردن محیط استفاده می‌شود؛ اما شما می‌توانید با تهیه محصولات شیشه‌ای طرحی نو در اندازید!

مکانیزم شیشه به گونه‌ای می‌باشد که شفافیت محیط را افزایش داده و آن را به فضایی درخور و دوست داشتنی تبدیل می‌نماید. غالباً محصولات چوبی موجب کوچک جلوه نمودن فضا و یکنواختی در محیط می‌شود اما محصولات شیشه‌ای به دلیل برخورداری از قابلیت ترانسپارنت موجب بزرگ جلوه کردن فضای کار و روشنایی آن خواهند شد. از دیگر مزایای استفاده از محصولات شیشه‌ای این است که به دلیل خنثی بودن رنگشان، می‌توان آن‌ها را به راحتی با سایر اشیاء موجود در فضای کار ست نمود. این ویژگی برای اشخاصی که بر هماهنگ بودن فضا حساس هستند بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

 به طور کلی می‌توان گفت میزهای مدیریتی، میزهای کارمندی و میزهای کنفرانس شیشه‌ای بهترین گزینه برای افزایش نور و ایجاد فضایی دلباز می‌باشند.


با استفاده از میز کنفرانس شیشه‌ای در اتاق کنفرانس تضاد ایجاد کنید!

همان طور که در مطالب بالا ذکر شد، استفاده از محصولات شیشه موجب افزایش نور و روشنایی در محیط می‌شود. افرادی که در دیزاین محیط کار یا اتاق کنفرانس از رنگ‌های تیره برای دیوار و کف استفاده نموده‌اند، می‌توانند با به منظور ایجاد تضاد در فضا، از محصولات شیشه‌ای استفاده نمایند. مطمئناً استفاده از میزهای اداری شیشه‌ای که دارای پایه‌های چوبی از جنس MDF هستند، تضاد دلچسبی را در فضا به وجود خواهد آورد.


<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .