میز تیم ورک راهی برای حل مشکلات دفاتر با دکوراسیون اداری مدرن 

 آدینا ، بهترین ایده های میزهای کارگروهی مدرن خود را برای جلب رضایت مشتریانش بکارگرفته است . 

 میز کارگروهی |میز تیم ورک |میز گروهی|مبلمان اداری آدینا

این میزهای کارگروهی سفارشی مناسب فضای کاری کوچک و همچنین محلهاییکه کار تیمی در آن اولویت دارد میباشند. 

 

همچنین این میزها بگونه ای طراحی شده اند که نگهداری پرونده ها و فایلهای کارمندان براحتی در کنار میز صورت پذیرد . عمده میزهای کارگروهی طراحی شده در  آدینا بهمراه کتابخانه اداری  و فایل نگهداری پرونده میباشند. معمولا از پارتیشنهای اداری و جداکننده ، برای شخصی سازی فضای کاربری پرسنل ، در میزهای کارگروهی استفاده میشود .

بیشتر بخوانید :میز مدیریت پایه استیل انواع میز کارگروهی تولید شده در مبلمان اداری آدینا عبارتند از :

میز کارگروهی دو نفره نظیر : میز کارگروهی ADINA300،میز کارگروهی ADINA320،میز کارگروهی ADINA340 ،میز کارگروهی سه نفره نظیر:میز کارگروهی ADINA330،میز کارگروهی چهارنفره نظیر:میز کارگروهی ADINA370B،میز کارگروهی ADINA370C،میز کارگروهی PR309،میز کارگروهی شش نفره نظیر:میز کارگروهی ADINA370A،میز کارگروهی ADINA370D،میز کارگروهی ADINA308،میز کارگروهی PR460،برای کارمندانی که وظایفشان مشابه به هم و در یک دپارتمان کاری می باشند از میز کارگروهی استفاده می شود که رساندن شبکه کامپیوتر و تلفن به راحتی انجام می شود و معمولا با دیوایدرهای کوتاه برای حفظ حریم خصوصی هر کدام از هم جدا می شود  که ارتفاع دیوایدرها بیشتر از 40 سانتیمتر نمی باشد. 

میز کارگروهی در بحث دکوراسیون اداری ، دارای جایگاه ویژه ای دارد در ادامه با آدینا همراه باشید:


نقش میز کارگروهی در دفاتر مدرن 

امروزه یکی از اصلی ترین مشکلات در فضاهای اداری کمبود جا می باشد و به همین خاطر الزام به استفاده بیشتر از محیط، بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است. 

کمبود جا و کمبود فضا این خلاصه شده حرف بسیاری از مدیرانی است که با ما حرف می زنند. مساله جای کم و نیازهای زیاد برای همه قابل درک است اما هنگامی که قرار باشد تا با داشتن جای کم و نا کافی و محیطی کوچک نیازهای متعددی به صورت کامل و درست پوشش داده شود کار بسیار سخت است.

بیشتر بخوانید: انواع میز منشی و کانتر پذیرش

بیشترین نمود این موضوع در مراکز تماس یا همان (CALL CENTER) است.

 علاوه بر این ها مساله کمبود فضای بایگانی و نگهداری اسناد، نیز همیشه یکی از مسائلی است که اکثر کاربران میزهای گروهی با آن ها مواجه هستند، اگر چه می توان این مساله را با گذاشتن فایلینگ های اداری در فواصل نزدیک به میز گروهی حل کرد ولی هنوز هم دسترس پذیری اسناد در کم ترین زمان مطرح است .

طراحی میز اداری در همه کشورهای صنعتی به سوی تولید محصولات مینیمال پیش می رود و در این حوزه استفاده بهینه از متریال برای حداکثر پاسخ گویی به نیازها جزو عمده ترین خصوصیات تولیدات امروزی می‏‏‏‏‏‏‏‏‏باشد .

از جمله راهکارهای پیشنهاد شده برای استفاده بهینه از فضاهای کم امروزی و رفع مشکل کمبود جا و فضا، میزهای گروهی است. مهم ترین ویژگی میزگروهی نسبت به میزهای فردی این است که این نوع از میزها درکنار پارتیشن اداری یا حتی بدون پارتیشن، در حقیقت راه حلی برای استفاده بهتر از فضا هستند .


 جدا سازی و بخش بندی در میزهای گروهی بسیار حائز اهمیت است ولی این موضوع در اکثر اوقات با مسائلی مواجه است و حتی گاهی وقت ها به خوبی صورت نمی گیرد. 

جدا کننده های میزگروهی باید جای کمی بگیرند و در آنِ واحد فضای حفاظت شده و ایمنی را ایجاد کنند، این آرمانی ترین صورت ممکن است. میز گروهی در واقع ترکیبی ساده از میزهای تکی و پارتیشن می باشد. این ترکیب تمام خصوصیات یک میز گروهی مناسب را فراهم می کند یعنی به وجود آوردن فضای مناسب و حفاظت شده به همراه عدم اشغال فضای زیاد و تاریک کردن فضای دفتر.

 حتما بخوانید:چیدمان اتاق مدیر عامل و 6عامل مهم در طراحی آن

 

 

برخلاف باور عمومی درباره میزهای گروهی که فقط می توانند کاربرد کارمندی داشته باشند، برای استفاده در رده های کارشناسی و سرپرستی هم می توان از آن ها استفاده نمود.

مدل چیدمان و ترکیب استفاده از میزهای گروهی به تعداد نفرات کارمندان و فضای مورد استفاده بستگی خواهد داشت. طراحی مبلمان دفاتر اداری و چیدمان این میزها در کارایی بهتر کارکنان موثر است و می توان این گونه عنوان کرد که جزو ویژگی های منحصر به فرد این محصولات نیز هستند .


میز گروهی که ترکیبی از پارتیشن های اداری کوتاه و میزهای کارمندی است، جزو پرفروش ترین و پرکاربردترین مبلمان اداری است. این میزها معمولا در چیدمان های 2 ، 4 ، 6 ، 8 و 10نفره تولید می شوند .ابعاد میزهای گروهی به نوع کاربرد آنها بستگی دارد و معمولا در 2 گروه کارمندی با طول 140 و کارشناسی با طول 160 یا 180 تولید می شود. در اکثر موارد از فایلینگ اداری کشویی هم در میز های گروهی استفاده می شود

 بیشتر بخوانید:چیدمان مبلمان اداری ، چه میزی برای چه جایی؟

 

 

میزهای گروهی باید به گونه ای باشند که بیشترین حجم فایلینگ های اداری ممکن را با حداقل اشغال فضا برای هر مصرف کننده ارائه دهد. ساختار طراحی این میز کارهای گروهی باید به نحوی باشد که هر نفر علاوه بر اینکه دارای یک فضای کاری شخصی است ( با وجود امکان همکاری با سایر افراد و همکاران ) از بالاترین حجم فضای نگهداری اسناد در نزدیک ترین جای ممکن برخوردار باشد .

دفترهای اداری مدرن و امروزی به مبلمان اداری خلوت، ساده و کاربردی نیاز دارند و به همین دلیل در سال های اخیر تا حد بسیار زیادی از طراحی مینیمال استقبال شده است. میزهای کارگروهی از جدیدترین مبلمان و میزهای اداری هستند و هر روز در حال بهبود و ارتقا هستند.

حفظ آرامش، نظم و یکپارچگی در دفترهای کاری شلوغ و پرتردد بسیار دشوار است و این موضوع در محیط های اداری بیشتر از سایر دفترها اهمیت می یابد. میز گروهی با سادگی و خلوتی که در ساختار طراحی خود دارد به آرام تر و یکپارچه تر شدن محیط کار شما کمک می رساند.

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .