انواع مبلمان اداری مدرن و کلاسیک و کاربردهای آنها:

بعد از وارد شدن به هر سازمان و اداره ای ائم از دولتی و خصوصی اولین چیزی که توجه افراد را بخود جلب میکند طراحی دکوراسیون اداری و چیدمان مبلمان اداری آن شرکت میباشد که البته این موضوع بیشترین تاثیر را در برداشت اولیه افراد از سازمان نیز در بر خواهد داشت .با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .


تاثیر سبک و مدل مبلمان اداری در زیبایی بصری و دوام و کارایی آن:

ما بارها در تحریریه وبلاگ آدینا به این موضوع که دکوراسیون داخلی یک اداره اهمیتی کمتر از دکوراسیون داخلی منزل ندارد پرداخته ایم . امروزه دیگر افراد حتی بیش از 8ساعت از عمر خود را در محیط کار خود میگذرانند و عبارت خانه دوم یقینا برازنده محیط کار افراد میباشد . خوب برای این خانه دوم نیز همانند خانه اول نیاز به آرامش و زیبایی داریم تا بتوان در آن احساس آرامش کرد و با فراغ بال به وظایف خود رسیدگی نمود. هر چقدر در زمان طراحی دکوراسیون اداری با دقتتر برخورد شود در زمان اجرای آن نتایج عالیتری نصیب شرکت و صاحبان آن خواهد شد . با توجه به اینکه عمده زمان کارکنان بر روی صندلی و پشت میز سپری میگردد انتخاب میز و صندلی اداری مناسب و استاندارد که اصول ارگونومی در آن رعایت شده باشد بسیار مهم است .این امر میتواند آرامش و سلامتی کارکنان شما را تضمین کند .البته سعی کنید در زمان انتخاب و خرید این میزاداری  و صندلی های اداری از رنگ های شاد و روشن که بافضای کارتان نیز تناسب کافی داشته باشند استفاده کنید . این باعث سرزندگی پرسنلتان خواهد شد .


 بیشتر بخوانید :مبلمان اداری 

مبلمان اداری کلاسیک و توصیه هایی در مورد استفاده از آن:

بعضی افراد از یک سبک مشخص در محیط کار یا منزل برای طراحی و دکوراسیون داخلی استفاده نمیکنند بعبارتی آنها هم از سبک دکوراسیون مدرن و هم از سبک دکوراسیون کلاسیک برای چیدمان مبلمان اداری استفاده میکنند .البته خود آنها به این سبک ، سبک تلفیقی میگویند ولی واقعیت اینست که سبک تلفیقی ریزه کاری های خود را دارد و هر کسی نمیتواند با خرید و چیدن انواع مبلمان اداری در کنار یکدیگر به نتیجه دلخواه برسد . همین کار اگر بصورت نادرست انجام شود باعث میشود که دکوراسیون چیده شده توسط این افراد اصلا گیرایی و زیبایی نداشته باشد و بشکلی درهم و برهم بنظر بیاید . ما در بخش مشاوره آدینا با استفاده از کمک طراحان حرفه ای خود منتظر تماس شما عزیزان برای ارائه خدمات اندازه گیری و طراحی دو بعدی و سع بعدی میباشیم برای دریافت این خدمات لطفا با شماره 02144620086  تماس حاصل نمایید . با اینحال ما باز در مورد سبک کلاسیک به شما توصیه هایی را ارائه میکنیم .1-اگر شما کارتان بنوعی با سنت و فرهنگ ایران و بخصوص ایران باستان در ارتباط است حتما از سبک کلاسیک استفاده کنید .2-اگر مشتریان و مراجعین به دفتر شما اکثرا افراد میانسال و مسن هستند سبک کلاسیک بسیار سنگین و مناسب میباشد 3-اگر اتاق کار شما یا ساختمان اداریتان از سبک دکوراسیون کلاسیک پیروی کند بهتر است از سبک مبلمان اداری کلاسیک استفاده نمایید .