انواع مبلمان اداری مدرن و کلاسیک و کاربردهای آنها

بعد از وارد شدن به هر سازمان و اداره ای ائم از دولتی و خصوصی اولین چیزی که توجه افراد را بخود جلب میکند طراحی دکوراسیون اداری و چیدمان مبلمان اداری آن شرکت میباشد که البته این موضوع بیشترین تاثیر را در برداشت اولیه افراد از سازمان نیز در بر خواهد داشت .

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

تاثیر سبک و مدل مبلمان اداری در زیبایی بصری و دوام و کارایی آن 

ما بارها در تحریریه وبلاگ آدینا به این موضوع که دکوراسیون داخلی یک اداره اهمیتی کمتر از دکوراسیون داخلی منزل ندارد پرداخته ایم . امروزه دیگر افراد حتی بیش از 8ساعت از عمر خود را در محیط کار خود میگذرانند و عبارت خانه دوم یقینا برازنده محیط کار افراد میباشد . خوب برای این خانه دوم نیز همانند خانه اول نیاز به آرامش و زیبایی داریم تا بتوان در آن احساس آرامش کرد و با فراغ بال به وظایف خود رسیدگی نمود. هر چقدر در زمان طراحی دکوراسیون اداری با دقتتر برخورد شود در زمان اجرای آن نتایج عالیتری نصیب شرکت و صاحبان آن خواهد شد . با توجه به اینکه عمده زمان کارکنان بر روی صندلی و پشت میز سپری میگردد انتخاب میز و صندلی اداری مناسب و استاندارد که اصول ارگونومی در آن رعایت شده باشد بسیار مهم است .این امر میتواند آرامش و سلامتی کارکنان شما را تضمین کند .البته سعی کنید در زمان انتخاب و خرید این میز و صندلی های اداری از رنگ های شاد و روشن که بافضای کارتان نیز تناسب کافی داشته باشند استفاده کنید . این باعث سرزندگی پرسنلتان خواهد شد .

 بیشتر بخوانید :مبلمان اداری 

مبلمان اداری کلاسیک و توصیه هایی در مورد استفاده از آن 

بعضی افراد از یک سبک مشخص در محیط کار یا منزل برای طراحی و دکوراسیون داخلی استفاده نمیکنند بعبارتی آنها هم از سبک دکوراسیون مدرن و هم از سبک دکوراسیون کلاسیک برای چیدمان مبلمان اداری استفاده میکنند .البته خود آنها به این سبک ، سبک تلفیقی میگویند ولی واقعیت اینست که سبک تلفیقی ریزه کاری های خود را دارد و هر کسی نمیتواند با خرید و چیدن انواع مبلمان اداری در کنار یکدیگر به نتیجه دلخواه برسد . همین کار اگر بصورت نادرست انجام شود باعث میشود که دکوراسیون چیده شده توسط این افراد اصلا گیرایی و زیبایی نداشته باشد و بشکلی درهم و برهم بنظر بیاید . ما در بخش مشاوره آدینا با استفاده از کمک طراحان حرفه ای خود منتظر تماس شما عزیزان برای ارائه خدمات اندازه گیری و طراحی دو بعدی و سع بعدی میباشیم برای دریافت این خدمات لطفا با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید . با اینحال ما باز در مورد سبک کلاسیک به شما توصیه هایی را ارائه میکنیم .1-اگر شما کارتان بنوعی با سنت و فرهنگ ایران و بخصوص ایران باستان در ارتباط است حتما از سبک کلاسیک استفاده کنید .2-اگر مشتریان و مراجعین به دفتر شما اکثرا افراد میانسال و مسن هستند سبک کلاسیک بسیلر سنگین و مناسب میباشد 3-اگر اتاق کار شما یا ساختمان اداریتان از سبک دکوراسیون کلاسیک پیروی کند بهتر است از سبک مبلمان اداری کلاسیک استفاده نمایید .

 

ویژگی های یک میز مدیریت کلاسیک در مبلمان اداری

اگر سبک دکوراسیون اداری شما کلاسیک است و قصد دارید تا آنرا در محیط کاری خود اجرا و پیاده سازی نمایید مهمترین بخش آن میز مدیریت میباشد ، میز مدیریت نیز باید حتما از سبک کلاسیک پیروی کند در زمان انتخاب میز مدیریت کلاسیک باید به همخوانی و سازگاری آن با سبک کلاسیک دفتر خود توجه کافی بنمایید . ما در آدینا مجموعه کاملی از انواع میز مدیریت چوبی کلاسیک را برای شما تدارک دیده ایم برای مشاهده انواع این میز اداری لطفا به سایت www.Adyina.comمراجعه نمایید . ویژگی های اصلی یک میز کار کلاسیک ابهت و زیبایی آن ، استفاده از چوب بعنوان مواد اولیه اصلی ، استفاده از طرح های سنتی و گلدار برروی میز از طریق منبت کاری یا مذهب کاری و داشتن رنگ تیره میباشد .اکثر طرحهای میز کلاسیک اداری رنگ میشوند و توسط دستگاه رنگ پاش با رنگهای پلی اتیلن یا سیلر و کیلر رنگ آمیزی میشوند . رنگ آمیزی زیبا و براق موجب زیبایی بیشتر این محصولات اداری خواهد شد . همچنین منبت کاری روی پایه ها و تابلو نیز میتواند زیبایی میز را چندین برابر کند .

 حتما بخوانید :مبلمان اداری مدرن و نقش آن در ارتقا بهره وری کارکنان

خصوصیات مبلمان اداری مدرن و کاربردهای آن در دکوراسیون اداری

امروزه اکثر فضاهای اداری جدید بر مبنای سبک مدرن طراحی و دکوراسیون میشوند البته این به این دلیل است که سبک مدرن استفاده از فضای اداری را بهینه تر میکند .مبلمان اداری مدرن علاوه بر استفاده بهینه از فضا ، باعث ایجاد جذابیت و شادی بیشتر در فضا میشود . مبلمان اداری مدرن قابلیتهای خاص تری هم دارند نظیر قابلیت تنظیم ارتفاع یا قابلیت باز و بسته شدن میزهای اداری یا قابلیت تنظیم ارتفاع و پشتی در صندلی های اداری مدرن .

بعنوان مثال میزهایی با کاربردهای چندگانه نیز در زمره مبلمان اداری مدرن قرار میگیرند نظیر میزهای کارگروهی که میتوانند به میز کنفرانس تبدیل شوند . و بعد از اتمام جلسه مجددا به حالت قبلی خود بازگردند.

مبلمان اداری مدرن معمولا داری رنگ روشن است و همچنین بیشتر از فلز و شیشه و سنگ و ام دی اف براق برای تولید آن استفاده میشود. در طراحی اینگونه مبلمان معمولا جای عبور سیم ها و کابلها در روی میزها و پارتیشنهای اداری تعبیه گردیده است پارتیشنهای اداری مدرن زیبایی خاصی دارند و علاوه بر آن نصب و مونتاژو دمونتاژ آنها بسیار راحت میباشد .