تماس با مبلمان اداری آدینا :

مبلمان اداری آدینا،با داشتن تجهیزات و ماشین آلات بروز و نیروی متخصص و تجربه کافی در این صنعت، توان پاسخگویی برای تامین تمامی اقلام و لوازم مورد نیاز ادارات ، سازمانها و شرکت های دولتی و خصوصی را دارد .این شرکت با تاکید بر سفارشی سازی بنا بر سلیقه مشتریان خود امکان ارائه انواع مبلمان اداری نظیر انواع میز اداری ، انواع صندلی اداری و انواع مبل و نیم ست اداری را دارد . انواع کتابخانه اداری و فایل های بایگانی و همینطور کانتر پذیرش از محصولات تولیدی آدینا میباشند که با قیمت مناسب ارائه میگردند .با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

مبلمان اداری

ما بدنبال ایجاد ارزش افزوده در کار شما از طریق ارائه پیشنهادات ناب و خاص هستیم تا ضمن براوردن نیازهای کاری شما محیط کارتان را دلپذیر تر و رقابتی تر نماییم . ما با توجه به بودجه شما کارهایی با کیفیت و با قیمت مناسب را به شما پیشنهاد خواهیم داد با ما یک خدمت جدید و عالی را تجربه خواهید کرد و امیدواریم مانند تمام مشتری های قبلی ما از کار کردن با ما لذت ببرید و ادینا را به دیگران نیز معرفی نمایید.

ارائه خدمات در یک پکیج خاص هر مشتری:

آدینا خدمات فوق العاده ای را ارائه می دهد این یک ادعا نیست کافیست سری به گواهینامه های حسن انجام کار ما بزنید تا مطمئن شوید . تعهد ما در قبال شما اینست که با بروز شدن دانش دکوراسیون اداری و تولید محصولات مدرن اداری ما بطور مداوم و مستمر بهبود را در برنامه شما خواهیم گذاشت و تجربیاتمان در زمینه پیاده سازی دکوراسیون اداری  مدرن در شرکتها را حتما در اختیار شما در قالب یک پکیج اختصاصی خواهیم گذاشت ما بطور مداوم فرآیندهای طراحی ، فروش، تولید، تحویل و نصب را در سازمانمان بروز میکنیم و مطمئن هستیم که همه پرسنل بحث تضمین کیفیت را بدرستی درک کرده اند .

 بیشتر بخوانید :شرکت مبلمان اداری و رازهای شادمانی در آن


شماره تماس دفتر فروش:
02144620086 -
 02144620087 -
 02144620089 -
 09123485491
 شماره فکس:
02189787666
 ایمیل:
Management@Adyina.com

آدرس دفتر مرکزی :
 تهران،میدان پونک ، بلوارمیرزابابایی، خیابان شاهد.نبش شاهد سه -ساختمان اداری بهار -پلاک 27واحد11
 آدرس کارخانه :
 شهریار، شهرک وحیدیه