همه ما در زمانیکه در رویا هایمان در حال طراحی دکوراسیون دفتر کار یا خانه خود هستیم و همچنان که در حال چیدن بهترین و لوکسترین محصولات اداری و خانگی هستیم به مانع بزرگی به نام هزینه برخورد میکنیم ما در این مقاله سعی داریم با ارائه نکات کاربردی کمک کنیم تا شما بتوانید متناسب با بودجه خود کار دکوراسیون داخلی و انتخاب و تهیه دکوراسیون  اداری و خانگی را براحتی انجام دهید پس در ادامه با آدینا همراه باشید :

دکوراسیون اداری و خانگی  مقدار بودجه


 ایجاد فضایی گرم و جذاب نه تنها باعث افزایش بهره وری کارکنان می شود، بلکه پرستیژ را به محل کار شما اضافه می کند.   صدای پای بهار که به گوش می‌ رسد، همه، مخصوصا خانم ها تلاش می کنند تا به استقبال آن بروند. خانه تکانی می کنند و در و دیوار و شیشه ها را می شویند، برخی از وسایل اضافی را دور می ریزند و گاهی هم به فکر تغییر دکوراسیون خانه می افتند، از جابجایی اسباب و لوازم و مبلمان گرفته تا خرید وسایل جدید. 


 تغییر در دکوراسیون خانه چه جزئی باشد، چه اساسی تنوع زیادی ایجاد می کند و سبب نشاط و شادی و تقویت روحیه اعضای خانواده می شود. اما گاهی نداشتن بودجه کافی برای تغییرات سبب بروز نگرانی هایی می شود.  این نیز به دفتر شما حسیحرفه ای می دهد. به گفته دیگر اگر درست انجام شود، دکوراسیون اداری شما در واقع می تواند ظرفیت ابزار و ذخیره سازی خود را به حداکثر برساند.
 نگرانید در مورد محدودیت های بودجه خود؟ در اینجا چند ایده طراحی ارزان قیمت برای اصلاح فضای کاری خود در یک بودجه محدود وجود دارد: تغییر دکوراسیون الزاما به معنای هزینه کردن مبالغ زیادی پول و خرید لوازم گران قیمت نیست گاهی با بودجه ای اندک می توان تغییرات چشمگیری در دکوراسیون ایجاد کرد. مدیریت و کنترل بودجه یک هنر است و تغییر دکوراسیون مطابق با بودجه پبش بینی شده فرصتی است که امکان شکوفایی خلاقیت شما را فراهم می سازد.
 در این مقاله قصد داریم به نکاتی بپردازیم که در مدیریت و کنترل بودجه در زمان تغییر دکوراسیون به شما کمک می کنند، پس با ما همراه باشید.
 ۱- شخصیت خود را اضافه کنید
 دفاتر با بهره وری زیاد صرفا واحد های بی مشکل و کارآمد نیستند. در عوض، آنها فضاهای کاری فکری و جالب هستند که منعکس کننده نوع و شخصیت افرادی است که آن را ساخته اند و کسانی که در آن کار می کنند. برای انجام این کار واقعا لازم نیست که دفتر خود را بازسازی کنید یا آثار هنری گرانبها را بخرید. افزودنی های ساده مانند پوسترهای دیواری با نقل قول های مورد علاقه شما، دیوار خاص اختصاص داده شده به دستاوردهای شرکت شما و تجربیات سرگرم کننده دیگر، ایده های ارزان قیمتی هستند که می تواند دکوراسیون اداری شما را روشن کند و به آن احساسی شخصی ببخشد.

بیشتر بخوانید :در مورد مبلمان اداری مدرن   برنامه ریزی کنید


 هزینه ها را برآورد کنید و آن را از بودجه ای که در اختیار دارید کسر کنید، بهتر است مقداری از بودجه باقیمانده را برای شرایط خاص یا به قول معروف روز مبادا کنار بگذارید. حالا ببینید برای خرید وسایل مورد نیاز به چه میزان بودجه نیاز دارید و چه میزان بودجه برای شما باقی مانده است. اکنون می توانید با رعایت مراحل بعد برای خرید تصمیم گیری کنید.

 
نیازهایتان را اولویت بندی کنید


 ۲- بعضی چیز های جذاب را وارد کنید
 نکته های جذاب نه تنها به رنگ های متفاوتی وارد می شوند بلکه شما را با برخی از ابزارهای ذخیره سازی و سازمانی آشنا می کنند. کابینت های فایل های رنگی با محفظه های ذخیره سازی داخلی، نمونه هایی از گزینه هایی هستند که به شما امکان می دهد فضای بیشتری را برای ذخیره خدمات خود به فضا فراهم کنید.  از اصل جایگزینی کالاها استفاده کنید


 گاهی دو کالا از نظر کیفیت، بسته بندی یا اندازه تفاوت فاحشی با هم ندارند اما قیمت آن ها واقعا متفاوت است. در این صورت خرید کالای ارزانتر به جای کالای گرانتر در کاهش هزینه های خانواده  واقعا موثر است.
 • از تغییرات کم هزینه و در عین حال اثرگذار در دکوراسیون غافل نشوید


 فضا را خوشبو کنید


 این ممکن است به نظر کمی آشکار می آید اما یک مورد مهم است. اطمینان حاصل کنید که دفتر شما بوی تازه و خوبی می دهد. کارکنانی که در محیطی کار می کنند که بوی خوبی دارند اشتباهات کمتر را مرتکب می شوند و کارشان را بهتر انجام می دهند.چشم و هم چشمی و هزینه های کاذب را کنار بگذارید و به فکر آرامش خاطر در زندگی باشیدهمان طور که گفتیم ما باید برای تغییر دکوراسیون برنامه ریزی کنیم و این برنامه ریزی باید بر مبنای نیازهای ضروری ما باشد. چرا باید به خرید کالاهایی اقدام کنیم که نه تنها ضرورتی ندارند بلکه با مصرف بخش اعظم درآمد خانواده سبب پریشانی و نگرانی می شوند و تنها دلیل خریدشان چشم و هم چشمی است؟! مطمئنا آرامش اعضای خانواده ارزش بیشتری دارد.

 


سبک های قدیمی


 بعضی چیزها برای یک دلیل کلاسیک هستند. یک میز اداری سنتی یا یک قفسه کتاب چوبی، نمونه ای از این موارد است. از سبک های قدیمی در کنار عناصر جدید بهره بجویید تا تنوع در محیط کار شما ایجاد شود. شما همچنین می توانید با برخی از گزینه های دیگر را آزمایش کنید تا اطمینان حاصل شود که این مبلمان مناسب بودجه شما باشد.


 فضای سبز را فراموش نکنید


 چگونه می توان گیاهان را فراموش کرد؟ گیاهان یک گزینه تزئین مقرون به صرفه هستند که به راحتی فضای اداری شما را زیبا می کند. آنها تعمیر و نگهداری کم، هوا در محیط داخلی خود را تمیز و همچنین کمک به داشتن محیطی شاد می کنند. شما می توانید با انواع گیاهان فضای اداری خود را ویژه کنید، آنها خصوصیات زنده به محیط می دهند و باعث ایجاد انگیزه در کارکنان می شوند.

از تغییرات کم هزینه و در عین حال اثرگذار در دکوراسیون غافل نشوید


 با صرف مبالغ کم تغییرات کوچکی ایجاد کنید که چشمگیر و موثر باشند مثلا یک گلدان زیبا بخرید و در جای مناسبی قرار دهید خواهید دید که چه نمای زیبایی ایجاد می کند. گاهی خرید یک رومیزی نمای زیبایی به میز و سالن پذیرایی می دهد و نیازی نیست تمامی لوازم و میز غذاخوری تعویض گردد. تنها با افزودن چند كوسن رنگی می توانید نمای زیبایی به مبلمان خود بدهید. گاهی یک  تابلوی زیبا با رنگ مناسب می تواند به کلی  فضای خانه را تغییر دهد.


 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .