نکاتی چند در ارتباط با انتخاب بهترین مبلمان اداری

 

بهترین مبلمان اداری کدامند؟ انها دارای چه ویژگیهای خاصی هستند ؟ این مبلمان اداری را باید از کجا بخریم ؟ ایا مبلمان اداری مدرن بهتر از مبلمان اداری کلاسیک هستند؟

یا بهترین مبلمان اداری مبلمان اداری سفارشی میباشد ؟سئوالاتی نظیر این سئوالات همیشه در ذهن افرادیکه ایده آل گرا هستند و به حداقل ها راضی نمی شوند وجود دارد . 

ما در این مقاله که توسط تیم تحریریه وبلاگ مجله تخصصی مبلمان اداری آدینا به رشته تحریر در امده است سعی کرده ایم به اختصار و به نحوی که حوصله شما خوانندگان محترم را سر نبرد به این مسئله بپردازیم پس در ادامه با ما همراه باشید

 با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

بیشتر بخوانید :میز مدیریت پایه استیل

استفاده از ظرفیت مشاور برای انتخاب بهترین مبلمان اداری

خوب خوشبختانه امروزه افراد به اهمیت مشورت پی برده اند و در اکثر کارهایی که علم ان را ندارند با مشاوره و اخذ راهنمایی اطلاعات کافی را کسب و سپس تصمیم گیری مینمایند .

 شرکت مبلمان اداری ادینا بعنوان یکی از پیشروان این صنعت امادگی ارائه انواع مشاوره رایگان در زمینه انتخاب بهترینهای مبلمان و ملزومات اداری را دارد برای این امر کافیست فقط با شماره تلفن 02144620086تماس حاصل نمایید و از مشورت رایگان و کاربردی همکاران ما برخوردار شوید این شرکت با انجام بیش از چهارصد پروژه تجهیز ادارات میتواند کاربردی ترین پیشنهادات را به شما در زمینه انتخاب و خرید انواع مبلمان و لوازم اداری ارائه دهد .

نکات کاربردی در زمینه انتخاب بهترین مبلمان اداری

در زیر کارشناسان ما بصورت فهرست وار مواردیکه باید در زمان انتخاب تجهیزات اداری برای کسب و کار خود در نظر بگیرید را ارائه نموده اند .

1-ابعاد دفتر کار شما و ابعاد مبلمان اداری

این مهم است که قبل از انتخاب و خرید هر گونه تجهیز اداری ابتدا مشخصات ابعادی دفتر خود را بدانید و بعد از ان هم مهم است که مشخصات ابعادی مبلمانی را که قصد خرید ان را دارید بدانید هیچ گاه اجازه ندهید تا مبلمان شما راه خروج و عبور و مرور راحتتان را بگیرد .

 

بیشتر بخوانید: مبلمان اداری چیست ؟ و انواع مبلمان اداری کدامند؟

2-ارجحیت کاربردی بودن بر زیبایی مبلمان

همیشه بخاطر داشته باشید کارایی اولویت اول و مهم است و زیبایی در کنار کارایی میتواند ارامش بخش باشد .

3-قیمت مهم است اما همیشه ارزانترین مبلمان بهترین گزینه نیست

برای کسانیکه تازه به یک دفتر جدید نقل مکان کرده اند و هر روز با هزینه های جدید مواجهند شاید خرید ارزان یک اولویت باشد ولی دقت کنید همیشه خرید ارزان حافظ سرمایه و منافع شما نخواهد بود .

 کیفیت مهم ترین عامل است و البته این را باید بدانید که کیفیت مجانی بدست نمی اید و غالبا باید هزینه انرا بدرستی پرداخت . 

برای خرید مبلمان اداری ارزان وسوسه نشوید هم کارایی و هم گارانتی محصول را کنترل نمایید .موردی را انتخاب کنید که به قیمت و با کیفیت عالی باشد .دقت کنید نمیگوییم کیفیت متوسط بلکه اصرار داریم کیفیت عالی باشد . این امر بسیار مهم است .

4-بخصوص در زمان خرید صندلی اداری بر روی ارگونومی متمرکز شوید

باور کنید یا نه  بسیاری از مبلمان اداری هایی که از لحاظ ظاهری زیبا به نظر میرسند متاسفانه دارای استاندارد طراحی نیستند و اصول ارگونومی در انها رعایت نشده است بعضی از میزهای اداری از نظر ارتفاع یا بالاتر از حد استاندارد هستند و یا پایینتر .و این یعنی بخطر افتادن سلامتی کاربری که از این تجهیزات استفاده میکند .

اگر در صندلی اداری ارگونومی رعایت نشود یقینا برای کاربر ان یک فاجعه خواهد بود زیرا علاوه بر خستگی مفرط کمر درد و گردن درد را نیز به ارمغان خواهد اورد . همیشه سرمایه گزاری در ارگونومی یعنی سرمایه گذاری برای سلامت و شادابی کارکنان

5-با توجه به ارگونومی راحتی را انتخاب کنید

بهترین مبلمان اداری یعنی کالایی که هم از لحاظ طراحی استاندارد و ارگونومی در ان رعایت شده باشد و هم از لحاظ کیفیت و دوام رتبه بالایی را کسب کند و هم از لحاظ راحتی و زیبایی کاربر را به اشتیاق بیاورد.

 یعنی ضمن اینکه زیبا و چشم نواز است راحت باشد و کاربر را خسته و فرسوده نکند .یادتان باشد اهمیت راحتی به اندازه اهمیت ارگونومی میباشد . راحتی کارکنان و اسایش انها یعنی ارتقا بهره وری سازمان و کسب و کار شما

 

حتما بخوانید :خدمات آدینا در مورد ارائه مبلمان و ملزومات اداری لوکس