در دکوراسیون اداری دفتر وکالت چه مواردی را باید در نظر گرفت .

شرکت آدینا بعنوان مشاور و طراح ، که افتخار همکاری با چندین وکیل صاحب نام را برای طراحی دکوراسیون دفتر وکالتشان و تجهیز مبلمان اداری آنها بعهده داشته است تصمیم گرفته است تا در وبلاگ تخصصی خود مواردی را درباره دکوراسیون اداری و بخصوص دکوراسیون اتاق وکیل یا دفاتر وکالت را با شما همراهان همیشگی خود در میان بگذارد پس در ادامه با ما همراه باشید :

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .


چرا دکوراسیون اداری دفتر وکالت مهم است ؟

دکوراسیون دفتر و کالت و چینش مبلمان اداری یقینا در جذب بیشتر مشتریان و ارباب رجوعان نیلازمند به وکالت بسیار موثر میباشد . طرح چیدمان اتاق یک وکیل باید پیام اطمینان و قدرت را به مخاطب ارسال کند و همچنین طراحی داخلی آن طوری باشد که اگر یک نفر را از بیرون بدون اینکه تابلوی جلوی درب را بخواند بیاورند و در اتاق قرار دهند ،براحتی بتواند تشخیص دهد که در دفتر یک وکیل پا گذاشته است . در بخش لابی یا بخش انتظار مشتریان بیش از هر چیزی باید آرامش حکمفرما باشد تا کسانی که به دفتر مراجعه میکنند استرس ناشی از رخداد قضاییشان کمتر گردد .  

بیشتر بخوانید :انتخاب مبلمان اداری مناسب برای فضای تجاری


چرا باید طراحی دکوراسیون دفتر وکالت بنوعی خاص باشد  واز سبک  مدرن یا کلاسیک استفاده کند؟

متناسب بودن طراحی دفتر کار با شغل چیز جدیدی نیست .همانطور که شما با مراجعه به مطب یک پزشک توقع دارید که دکوراسیون خاص آنجا را ملاحظه کنید در مورد سایر مشاغل و از جمله وکالت نیز این امر مصداق دارد . در دفتر .کالت بیش از هر چیز باید نظم و قانون حکمفرما باشد بنابراین اراستگی ، زیبایی، تمیزی و همچنین رعایت اصول استاندارد در چیدمان فضای دفتر خیلی مهم است چون بیشترین تاثیر را هم بر روی مشتریان دارد و باعث افزایش آنها در آینده خواهد شد .

با توجه به مطلب فوق بهتر است یا از سبک مدرن و یا از سبک کلاسیک برای چیدمان استفاده کنید این پیروی از یک سبک باعث تمرکز افکار خواهد شد چیزی که در دفتر یک وکیل بیش از هر چیز دیگری  مشتریان شما به آن نیاز دارند .

حتما بخوانید :چگونه چیدمان بهتری را در محیط کار اجرا کنیم 


رنگ فضای دفتر وکالت 

همیشه بحث رنگ در دکوراسیون اداری مطرح بوده و این بدلیل تاثیر زیادی است که رنگ بر روی روح و روان افراد دارد . اتخاب ترکیب رنگی مناسب برای دفاتر خاص نظیر دفتر یک وکیل باید با مطالعه و روانشناسی رنگها و آشنایی با پیامی که هر رنگ به مخاطب القا میکند همراه باشد .سعی کنید تا رنگ در و دیوار را با رنگ مبلمان و وسایل به نحو مطلوبی هماهنگ انتخاب کنید اینکار باعث افزایش زیبایی محیط کار شما می شود .از رنگ های تند و هیجانی به هیچ عنوان استفاده نکنید دفتر یک وکیل باید بیشتر با رنگهای آرامش بخش تزئین شود .


نور پردازی 

نور پردازی یکی از فاکتورهای دکوراسیون چه دکوراسیون اداری و چه دکوراسیون خانگی شده است و البته دفتر وکالت نیز مستثنی از یک نور پردازی عالی نمیباشد . البته باید از کارشناسان این امر بهره ببرید نور باید به اندازه مطلوب باشد نه خیلی کم و نه خیلی زیاد ، این امر باعث ایجاد حس خوبی در خود شما ، همکارانتان و کارفرمایانتان خواهد شد . امروزه در بازار انواع چراغها ، لامپها و لوسترهای زیبا به وفور یافت میشوند و البته با ارتقا تکنولوژی حتی نور پردازی هوشمند نیز میتوانید در دفتر کار خود داشته باشید . نور پردازی هوشمند به شما اجازه کم و زیاد کردن میزان نور را میدهد .فضای خصوصی برای اتاق وکیل فراموش نشود 

سینه یک وکیل در اصل صندوقچه اسرار است و اتاق یک وکیل حتما باید علاوه بر زیبایی این حس را به مراجعه کننده منتقل کند که هیچ کدام از مطالبی که بیان میکند به بیرون از اتاق سرایت نخواهند کرد بنابراین با اینکه استفاده ازمتریال های زیبا و کارآمد موجب زیبایی دفتر وکالت می شوند ولی باید از موادی نیز استفاده کنید که بشود با آنها دیوارهای عایق صدا  ایجاد کرد و مطمئن شد که هیچ صدایی از داخل دفتر به بخشهای لابی و منشی و... منتقل نمیشود .


به طرح میز منشی خود اهمیت بدهید 

اولین منظره ای که در بدو ورود یک مراجعه کننده به دفتر وکیل چشم اورا نوازش خواد داد بخش پاسخگویی یا انتظار مشتریان است که معمولا با یک کانتر منشی و یک نیم ست اداری مزین شده است . این اولین تصویر معمولا قویترین تاثیر را هم در خود دارد .بنابراین هر قدر شما به دستیار خود و میز کارش اهمیت بدهید گویا به مشتری خود بها داده اید شما میتوانید هم از طرحهای ساده و مدرن و هم طرح میزهای اداری سوپر لوکس که با کورین و فلز ساخته میشوند در این بخش بهره ببرید . ما در ادینا با ارائه طرحهای متنوع زیاد هم در بخش کانتر چهارگوش و هم در بخش کانتر منحنی منتظر تماس شما مشتریان عزیز هستیم برای بازدید از سایت ما به آدرس WWW.Adyina.com مراجعه نمایید .سایر توصیه های ادینا برای دفاتر وکالت :

اگر شما تازه کار خود را راه اندازی کرده اید و داخل یک دفتر کاری کوچک مشغول بکار شده اید ما به شما توصیه میکنیم از میزهای اداری کوچک که دارای فایل هستند استفاده کنید .دیوارهای اتاقتان را هم تا جایی که امکان دارد با قفسه های دکوراتیو کتابخانه ای بپوشانید . حتما هم برای رنگ دیوارهای اتاق خود و هم وسایل درون آن از رنگهای روشن استفاده کنید این امر باعث باز شدن و بزرگتر بنظر رسیدن دفتر وکالت شما خواهد گردید . اگر بتوانید در بعضی از دیوارها هم از آینه استفاده کنید خیلی خوب است .تاثیر آینه ها نیز در بزرگ نشان دادن محیط کمتر از رنگ روشن نیست .

برای مطالعه بیشتر :همه چیز درباره مبلمان اداری مدرن 


اگر شما وکیل هستید و قصد توسعه کار خود را دارید برای دریافت خدمات ویژه وکلای مبلمان اداری آدینا با شماره 02144620086تماس بگیرید . کارشناسان خبره ما در واحد طراحی و فروش محصولات در ساعات اداری پاسخگوی کلیه سئوالات شما میباشند .