برانگیختن خلاقیت با کمک دکوراسیون اداری 

بحث ایده دادن در یک سازمان یک امر مهم و یک باید در دنیای پر از رقابت امروزی میباشد . برای ایده دادن قبل از هر چیز نیاز به یک محیط اداری که در آن شکوفایی خلاقیتها در نظر گرفته شده و این امر در پیاده سازی دکوراسیون اداری و انتخاب مبل اداری آن مشهود شده میباشد در ادامه با ما همراه باشید :

خلاقیت به سرعت در فرآیندهای کاری سازمانی و فردی دارای اهمیت می شود. بسیاری از فعالیت های تجاری درصدد کسب برتری از طریق قابلیت شان در ابتکار مداوم ، که نیاز اساسی به خلاقیت دارد، هستند. باز هم چیدمان و طراحی فضای کار نقشی بسیار مهم در خلق فضاهایی که تبادل ایده ها را آسان میکند یا مناطق بسته جهت تفکرات فردی،را دارد.

 به طور کلی کار خلاقانه به خاطر شناختی و اجتماعی بودن بسیار بالا متمایز میشود. کارمندان خلاق به ترکیبی از تعامل مداوم با همکاران با تمرکز و دقت بالا نیاز دارند. چنین کاری نیازمند فضاهای باز آتلیه ای یا ترکیبی از فضاهای کاری فردی و فضاهای ملاقات غیررسمی است. علاوه بر این ، توجه زیادی معطوف به مسیرهای رفت و آمد درون دفترها، با هدف افزایش احتمال برخوردهای تصادفی دوستانه میشود.


همچنین استفاده از شک ها ، مواد و رنگ ها موجب جلب توجه بسیار میشود. بعضی از سازمان های خلاق تمایل به استفاده از طرح های متنوع و پر از رنگ دارند. چنین محیط های مفرحی ممکن است با همه فرآیندها یا دیگر سازمان های خلاق سنخیت نداشته باشد. حتی محیط های کاری یکنواخت و کند مانند آزمایشگاه ها و فضاهای پژوهشی می توانند خلاقانه باشند. آن چه بیشتر از هر چیز به حساب می آید این است که محیط محدود کننده نیست و به کاربران آزادی تفکر و عمل میدهد.

 بیشتر بخوانید:تغییر فرهنگ سازمانی با مبلمان اداری

ملاحظات مرتبط:

چه نوع خلاقیتی باید در دفتر کار تقویت گردد(یعنی خلاقیت فردی یا فرآیندهای گروهی)؟

تا چه حدی خلاقیت باید تقویت شود ( یک محیط کار خلاقانه کامل با تعداد محدودی از فضاهای نوآورانه مانند اتاقهای فکر)؟

تا چه حد خلاقیت با توسط اشکال ، مواد و رنگ های جایگزین تقویت شود؟

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .