دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری و نکات بسیار مهم و قابل اهمیت آن عنوان مقاله امروز تحریریه مبلمان اداری آدینا میباشد . در این نوشته دکوراسیون اداری به بخش های متنوعی بسط داده میشود از ادارات و سازمان های کوچک و بزرگ تا فروشگاه ها و رستوران و کافی شاپ و ... امیدواریم در ادامه این بحث مارا همراهی کنید و از نظرات کارشناسان ما در مورد دکوراسیون اداری و چینش مبلمان و دکور مناسب با محل کار شما استفاده کنید .

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .


سعی بر این شده که در مقاله دکوراسیون اداری بیشتر کسب و کار های موجود در بازار که حساسیت بالاتری را باید روی دکوراسیون و مبلمان اداری مدرن  خود به خرج دهند جای داده شوند تا بهترین راهنمایی را برای انتخاب مناسب  مبلمان و دکوراسیون اداری کرده باشیم . در ادامه با تیم تحریریه مبلمان اداری آدینا همراه باشید تا توضیحات مفصلی را با شما درمیان بگذاریم.

بیشتر بخوانید : دکوراسیون اداری مدرن چه تفاوتی با دکوراسیون اداری دارد ؟


مبلمان اداری آدینا تولید کننده انواع مبلمان اداری کلاسیک ، مدرن و لوکس می باشد. برای آشنایی با محصولات ما به بخش های مربوط مراجعه نمایید.


دکوراسیون اداری در کسب و کارها

دکوراسیون اداری | کافی شاپ و رستوران

دکوراسیون اداری برای کافی شاپ ها و رستوران ها یعنی همان طراحی دکوراسیون فضای موجود زیبایی و کیفیت دو امر مهم برای اجرای هر پروژه دکوراسیون میباشد . برای کافی شاپ بهترین دکوراسیون اداری را زمانی میتوانیم پیاده سازی کنیم که به پلان و محیط توجه ویژه داشته باشیم ابعاد محیط کوچک یا بزرگ هرچه باشد بهتر است بهترین انتخاب را داشته باشیم .

بیشتر بخوانید :دکوراسیون و مبلمان اداری لوکس در منزل و اداره


فضای کافی شاپ ها دو حالت را دارد یا کلاسیک چینش میشود یا از دکوراسیون اداری مدرن استفاده میشود معمولا کافی شاپ ها سعی بر این دارند که فضای کافه را گرم و صمیمی کنند با استفاده از لایت های نور گرم یا حتی استفاده از متریال چوبی و ام دی اف با ترکیب رنگ های گرم که حس راحتی را به مهمانان ارائه میدهد در رستوران ها اما شاید بیشتر دکوراسیون مدرن به خرج رود چرا که فضای شیک هر رستورانی جذابیت آن را نشان میدهد .

برای مطالعه بیشتر :دکوراسیون اداری در سال 97و توصیه های ناب آدینا


گاها رستوران ها از نور پردازی هایی استفاده میکنند که محیط را کاملا روشن جلوه دهد این روشنایی میتواند نقطه قوتی باشد که در دکوراسیون اداری به آن توجه ویژه ای میشود .


استفاده از میز و صندلی هایی شیک و مناسب محیط در چینش دکوراسیون اداری کافی شاپ و رستوران نکته مهم و قابل تامل است در نظر داشته باشید حتما میز ها و به خصوص صندلی هایی استفاده شده در محیط شما باید راحت باشد وگرنه مشتریان شما به زودی در اولین حضورشان احساس خستگی میکنند که همین امر باعث میشود آخرین حضور آنان در کافه یا رستوران باشد.


در ادامه اگر شما علاقه مند به ادامه این مطلب با عنوان دکوراسیون رستوران و کافی شاپ هستید  ما در تحریریه مبلمان اداری یکتا مقاله ای مفصل را در مورد چینش و نکات دکوراسیون رستوران و کافی شاپ ارائه داده ایم. علاقه مندان به این بحث میتوانند به لینک زیر مراجعه کنند.

بیشتر در مورد دکوراسیون رستوران و کافی شاپ بخوانید را ببینید


 دکوراسیون اداری در داروخانه

دکوراسیون اداری در داروخانه ها مطلبی است مفصل که در اینجا به اختصار آنرا توضیح میدهیم . دکوراسیون داروخانه ها باید به گونه ای باشد که فضای شما را بزرگ و پاکیزه نشان دهد . نور پردازی مناسب یکی از عوامل این زیبایی در چینش دکوراسیون اداری به حساب می آید . در رنگبندی دکوراسیون داروخانه ها از رنگ های روشن و سرد بیشتر استفاده می شود .

برای مطالعه بیشتر :فایده های فعالیت در یک شرکت با دکوراسیون خلاق


القای فضای تمیز و پاکیزه با این رنگ ها بهتر است چرا که تاثیراتی را بر ذهن مراجعین دارد . دکوراسیون اداری داروخانه شامل کانتر پذیرش ، میز دکتر و داروساز ، قفسه و  ویترین ، صندلی های انتظار و میز های جلو مبلی یا پذیرایی و ... میباشد.


استفاده از بهترین متریال ها زیبایی را نیز به همراه میاورد . شیک بودن دکوراسیون داروخانه شما نشان دهنده هویت برند شما میباشد . اعتبارتان و محبوبیتی که بین مشتریان پیدا میکنید بستگی به عوامل زیادی دارد که اولین قدم آن دکوراسیون اداری شماست و سپس خرید از شما و کیفیت محصولاتتان و ...


پس نخست اولین چیزی که به مشتریان شما نشان داده میشود دکوراسیون و چینش داروخانه شماست پس بهتر است نکاتی را درباره ی اصول چیدمان در نظر داشته باشید . طراحی دکور داروخانه  باید دقیق و حرفه ای باشد به همین دلیل توصیه میکنیم حتما کار را به دست متخصصین صنعنت طراحی دکوراسیون  بسپارید . در ادامه اگر علاقه مند به نحوه چینش دکوراسیون داروخانه هستید میتوانید از لینک زیر به صفحه مورد نظرتان برسید که در آنجا تیم تحریریه مبلمان اداری یکتا توضیحات مفصلی را درباره دکوراسیون داروخانه داده اند.


بیشتر بخوانید : دکوراسیون داروخانه

دکوراسیون اداری در سازمانهای بزرگ

در چینش دکوراسیون سازمانهای بزرگ تنوع محصولات بالاست یعنی هرچه سازمان بزرگتر طبیعتا پرسنل بیشتر را در خود جای داده و این امر نشان دهنده وجود دکوراسیون اداری وسیع تر میباشد چینش مناسب در فضای بزرگ کار میتواند به راحتی تاثیرات مثبتی را روی ذهن پرسنل شما و حتی مراجعه کنندگانتان بگذارد.

برای مطالعه بیشتر شما :رازهای دکوراسیون داخلی و چیدمان مبلمان در اتاق مدیران موفق دنیا


در این بار سعی داریم بخش به بخش برای شما این نکات را بررسی کنیم . برای یک سازمان بزرگ حداقل یک کانتر پذیرش نیاز است جایی که ابتدا مراجعین شما به سمت آن میروند . زیبایی و شکیل بودن میز پذیرش بسیار مهم است  چرا که در وهله اول هویت سازمان شما را همین دکوراسیون اداری میسازد . کیفیت بالای دکوراسیون اداری باید به گونه ای باشد که شاید برای سالیان سال قصد تعویض آنرا نداشته باشید .


استفاده از پارتیشن در فضا های بزرگ میتواند به تقسیم بندی فضا و استفاده مناسب و بهینه از انجا را به ارمغان بیاورد .  به کار گیری مبلمان اداری مناسب برای هر فضا علاوه بر زیبایی را که به ارمغان میاورد بهره کار شما را نیز بالا میبرد 


پرسنلتان در الویت شما باید قرار داده شوند چرا که بهتر کار کردن و مناسب کار کردن آنان است که میتواند سازمان را رشد دهد . بهترین انتخاب را در طراحی دکوراسیون اداری سازمان خود انجام دهید به منظور اینکار بهتر است از متخصصین این امر استفاده کنید . سپردن پروژه های این چنین به شرکت های معتبر فعال در این زمینه تضمین اتفاقات خوب را به شما میدهد . طراحی دکوراسیون اصولی و اجرای دقیق آن برای کارهایی با حجم بالا و حساسیت این چنینی ار تخصص این شرکت ها میباشد .


اتاق کنفرانس در سازمان های بزرگ طبیعتا یک اتاق بسیار بزرگ است تعداد پرسنل زیاد مدیران بیشتری را میطلبد بنابراین جلسات  در سازمانهای بزرگ بسیار گسترده میباشند بنابراین  اتاق جلسات کار بسیار زیادی دارد . میز کنفرانس مناسب و شیک برای اتاق کنفرانس باید در نظر گرفته شود میزی که ابعاد استاندارد را دارا باشد و استفاده از آن راحت باشد .


استفاده از صندلی های کنفرانس راحت بسیار مهم است چرا که گاها جلسات ساعت ها طول میکشد . بنابراین افراد در جلسات کمتر و شاید هرگز نباید احساس خستگی کنند . دکوراسیون اداری شرکت های بزرگی همچون نایکی و مایکروسافت  خلاقیت را به خرج داده اند . خلاقیت در محیط کار بسیار حائز اهمیت است چرا که باعث میشود پرسنل شما خلاقانه تر فکر کنند . در ادامه میتوانید مهمترین نکات در طراحی دکوراسیون داخلی را به طور مفصل بخوانید .

مهمترین نکات در طراحی دکوراسیون 


دکوراسیون اداری فضا های کوچک

دکوراسیون اداری فضا های کوچک عنوان این بخش از مقاله دکوراسیون اداری می باشد . در فضا های کوچک مخصوصا برای شرکت ها و ادارات بهتر است فضا را طوری چیدمان کنیم یا دکوراسیون اداری را طوری طراحی کنیم که کوچک بودن فضا به چشم نیاید .


استفاده از متریال خاص برای بزرگتر نشان دادن فضا در اینجا به کار میآید به طور خلاصه ما در تحریریه مبلمان اداری یکتا در این بخش مقاله ی مفصل دکوراسیون اداری فضا های کوچک را برای شما بررسی میکنیم اما اگر علاقه مند به دنبال این موضوع هستید میتوانید به لینکی که در ادامه این بخش گذاشته ایم مراجعه کنید تا نکات را ریز تر و دقیق تر در مورد چینش دکوراسیون اداری فضا های کوچک ببینید 


اما توصیه ما به شما مشاوره از متخصصین این امر است . ما در مبلمان اداری یکتا مشاورانی را در همین امر داریم که به شما بهترین انتخاب ها را متناسب با فضای خودتان معرفی میکنند . استفاده از نور پردازی مناسب و روشنایی دقیق اصولی میتواند کمک شایانی به حل این موضوع کوچک بودن فضا کند . سعی کنید در ادارات و شرکت های کوچک فضا را هرچه بیشتر روشن نگه دارید چرا که تاریکی یا کم نور بودن فضا میتواند بسیار مضر باشد .


محیط شما را تنگ تر و اصطلاحا خفه تر میکند و این امر در دراز مدت تاثییر منفی بر نحوه کار پرسنلتان و حتی خودتان میگذارد . جدا از بحث استفاده از متریال های خاص که بحثی گسترده است رنگبندی مناسب را برای محصولات انتخابی خودتان برگزینید . رنگ های گرم برای محیط های کوچک خوب نیست و همان تاثیر مشابه تاریکی را میگذارد . در برخی از کسب و کار ها مانند کافی شاپ ها شاید کوچک بودن فضا محیطی دنج را به شما هدیه بدهد و این موضوع استثنا است . کار کردن در محیط کوچک آن هم کار اداری اگر دکوراسیون اداری مناسب را برخوردار نباشد بازده لازم را ندارد.

مبلمان اداری فضاهای کوچک

دکوراسیون اداری لوکس

دکوراسیون اداری لوکس میتواند بسیار موثر در نحوه کسب درآمد شما باشد اگر شما صاحب برند و کار لوکسی هستید که محیطتان با مشتریان و مراجعه کنندگان زیادی دست و پنجه نرم میکند بهتر است از دکوراسیون لوکس استفاده کنید . همانطور که در ابتدا گفته بودم دکوراسیون اداری شما هویت  برند و کار شماست . استفاده از بهترین متریال و چینش مناسب میتواند شما را بهتر و اصیل تر نشان دهد .

لوکس بودن دکوراسیون اداری شرایط خاصی را برای شما به ارمغان میاورد زیبایی هرچه تمام تر در مبلمان اداری لوکس نقطه قوت این سبک است . مبلمان اداری لوکس میتواند جزئی از مبلمان اداری کلاسیک یا حتی مبلمان اداری مدرن باشد انتخاب لاکچری بودن دکوراسیون اداری بستگی به خودتان دارد که به کدام سبک بیشتر علاقه مندید اما استفاده از بهترین  متریال باید نکته ای باشد که به آن توجه ویژه ای داشت.

مبلمان اداری لوکس

مبل اداری

در دکوراسیون اداری مبل اداری بسیار جایگاه ویژه ای را دارد استفاده از مبل اداری مناسب و باکیفیت و راحت میتواند بسیار خوب باشد . فضایی که مهمانان شما در آنجا حضور پیدا میکنند . فضایی که محل انتظار است و میتواند شیک بودن برند شما را به رخ بکشد . میز پذیرایی مناسب برای پذیرایی از مهمانانتان و شکیل بودن آن نیز تاثیر دارد .

به طور کلی ماهییت طراحی دکوراسیون اداری به گونه ای است که زیبایی را به همراه راحتی و کیفیت به شما عرضه کند . مبل اداری برای ادارات و سازمانها ، بیمارستان و داروخانه ها ، رستوران و کافی شاپ و .... بسیار کاربردی است در برخی کسب و کار ها مبل اداری دقیقا مکانی است که مشتریان شما در انجا حضور پیدا میکنند پس بهتر از علاوه بر زیبایی کیفیت و راحتی و کارایی لازم را داشته باشد .


 خلاقیت

به کارگیری خلاقیت در دکوراسیون اداری بسیار خوب است در سازمانها و شرکت های بزرگ این اتفاق به وفور رخ میدهد زیرا از اهمیت محیط خلاقانه با خبرند . استفاده از ایده های نو و غیر معمول برای هر فضایی توجه ها را به خود جلب میکند .


 

پیاده سازی پروژه دکوراسیون و مبلمان  اداری که حاوی خلاقیت است کار هر کننده ای نیست چرا که گفته بودیم ، خلاقیت بعضا یعنی غیر معمول بودن  در دکوراسیون و چینش آن خلاقیت و پیاده سازیش بسیار نکات ریزی را به همراه دارد . ما در مقاله ای جداگانه بحث خلاقیت در دکوراسیون اداری را به طور مفصل باز کرده ایم و شما علاقه مندان به این حوزه جذاب از دکوراسیون اداری میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید

برای مطالع بیشتر: خلاقیت در دکوراسیون

 کیفیت

کیفیت در تمام کسب و کار ها امری واضح و ضروری است . در طراحی دکوراسیون و مبلمان اداری نیز کیفیت حرف اول را میزند . در گذشته چندین بار گفته بودیم که ما در مبلمان اداری یکتا با کیفیت ترین محصولات را طبق خواسته شما فراهم میکنیم . استفاده از متریال مناسب و همین طور نور پردازی دقیق و اصولی کیفیت کار نام دارد . ضمانت و گارانتی محصولات بسیار مهم است دکوراسیون اداری اگر بی کیفیت باشد پس از مدت کمی فرسوده میشود و حتی اگر خراب نشود باعث آزار و اذیت کاربر آن میشود .

 

برای استفاده از تجربیات مشاورین ما کافیست با شماره 02144620086 تماس بگیرید و یا به وب سایت ما به آدرسwww.Adyina.com مراجعه نمایید .

سخن آخر درباره دکوراسیون اداری

تا به اینجا سعی داشتیم بهترین نکات مربوط به دکوراسیون اداری را باهم بررسی کنیم و اصول طراحی دکوراسیون مناسب را دانستیم این مقاله با عنوان دکوراسیون اداری به مقالاتی دیگر اشاره داشت که علاقه مندان به آن میتوانند با استفاده از لینک های موجود در متن به آنجا بروند و اطلاعات لازم را دریابند . دکوراسیون اداری موضوعی مفصل و قابل بحث است که کارشناسان ما این مسائل را با تیم تحریریه در میان گذاشتند و سعی داریم به طور مداوم این مقاله مفید را بروز کنیم تا از تکنیک ها و راه های طراحی دکوراسیون اداری  و مبلمان اداری مناسب و چینش دقیق و انتخاب دقیق تری را برای شما به ارمغان بیاوریم . سپاس از همراهی شماتیم تحریریه : مبلمان اداری یکتا

 

منبع مقاله : سایت yektafurniture