پیدا کردن فضای اداری مناسب


 مهم نیست که تجارت شما چیست، پیدا کردن فضای اداری مناسب بسیار مهم است. فضای اداری تجاری، وجهه و اعتبار شرکت شما می‌باشد و آنجا همان جایی است که در آن شما و کارکنانتان به صورت روزانه، ماموریت اصلی خود را انجام می‌دهید و نه صرفا مکانی برای ملاقات شما و مشتریان. وقتی می‌خواهید فضای اداری تجاری را دکور نمایید، هدف شما باید ایجاد یک فضای حرفه‌ای باشد که نه تنها کارآمد است بلکه منعکس کننده شخصیت شما به عنوان یک شرکت می‌باشد. این امر نیازمند اینست که کاری بیش از جابجایی تعدادی میز مدیریت، میز کنفرانس ، میز کارشناسی، میز اداری، میز کارمندی یا انواع میزهای کنفرانسی ام دی اف و روکش وکیوم در طرحهای و اندازه های مختلف و صندلی برای یک فضای خالی را انجام دهیم. هنگامی که شما ایده و فکر خود را برای طراحی بکار انداخته و دنبال تحت تاثیر قرار دادن مردم هستید، می‌توانید خیلی بیشتر از فضای در اختیار خود استفاده کنید. یک فضای کاری ساده عملیات روزمره شما را ساده تر می کند، بلکه باعث شهرت شرکت شما نیز می شود. بسیاری از عوامل مانند طراحی داخلی فضاها، محل آن و هزینه های اجاره ای باید در هنگام نهایی شدن مکان برای دفتر خود مورد توجه قرار گیرند. یک فضای کاری که به خوبی طراحی شده است می تواند به گردش کار شما کمک کند و دفتر شما را به یک فضای مثبت تبدیل کنید. این نکات را در انتخاب اولین دفتر خود برای انتخاب مکان ایده آل برای کسب و کار خود دنبال کنید. در اینجا ۱۰ نکته برای دکوراسیون فضای اداری تجاری به شما ارائه می‌شود.


1- تاثیر گذاشتن در اولین ملاقات

برداشت اولیه که مشتریان از فضای دفتر کار شما دارند، بر روی برداشتی که از خود شما و کسب و کار شما دارند تاثیر می‌گذارد. ورودی محل باید خوش استقبال و مرتب و تمیز بوده و خوش بو و تر و تازه باشد. اگر محوطه و گیاهانی دارید که در آن اطراف وجود دارد، مطمئن شوید که آنها به خوبی در کناره‌ها قرار داشته و مورد نگهداری هستند؛ مشتریان شما می‌خواهند اعتماد به نفس‌شان حفظ شود و اینکه شما نیازهای آنها را برآورده سازید، از این رو باید رفتار شما طوری باشد که نشان می‌دهد شما در مورد آنها و فضایی که در آن حضور دارند توجه کافی داشته و این امر به اعتماد سازی نزد آنها کمک خواهد کرد.


2- نورپردازی

نورپردازی جزء کلیدی در طراحی هر فضا می‌باشد. این می‌تواند باعث ایجاد یا عدم ایجاد یک محیط مناسب گردد. نور طبیعی بیشترین اثر مثبت را در فضا خواهد داشت، بنابراین پنجره‌ها، میزمدیریت، میز کارمندی، میز اداری،میز کنفرانس و میز کارشناسی باید همواره تمیز و باز باشد تا نور به اندازه ممکن وارد شود. اما در فضاهای تاریک سعی کنید با ایجاد نور بسیار، جو راحت و خوبی را ایجاد نمایید بدون اینکه بیش از حد و اغراق شده از نور استفاده شود.


3- محل راحت برای نشستن

داشتن صندلی‌های راحت و شیک برای مشتریان در حالی که منتظر شما هستند و یا پشت میز کنفرانس یا میز مدیریت مشغول مذاکره و تجارت با شما هستند از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا از طرفی لازم نیست برای نشان دادن صندلی مناسب به آنها تا آن سوی دفتر راه بروید و از طرف دیگر اگر که مشتریان شما بخاطر صندلی‌ها احساس ناراحتی و پریشانی کنند، باعث خواهد شد تا آنها خلق و خوی نامطلوبی به خود گرفته و مایل به ترک آنجا باشند.

بیشتر بخوانید :مبلمان اداری مدرن و تاثیر آن بر سلامت کارکنان


4-  سازماندهی در فضا

طراحی دفتر کار درست و حسابی مستلزم سازمان دهی کارآمد و شایسته ای می‌باشد. علاوه بر کمک به کسب و کار شما، در اجرای بهتر کار مفید بوده و نیز در ارائه کار و محصولتان به مشتریان تاثیر بیشتری می‌گذارد. در نظر داشته باشید که استخدام یک دکوراتور حرفه‌ای برای دریافت بیشترین اثر بخشی از فضای کار به شما توصیه می‌شود.


5-  چینش فضا و مبلمان اداری

ترتیب قرار گرفتن مبلمان اداری طوری باشد که یک فضای زیبا در محل کار و دفتر شما ایجاد شده و حرکت افراد از یک نقطه به نقطه‌ای دیگر به سرعت و آسانی صورت پذیرد. به هر کارمند حریم خصوصی به شکل هوشمندانه‌ای اختصاص یابد و در صورت لزوم برای تقسیم فضا از پارتیشن استفاده شود.


6-  شعار‌ها و برند شرکت خود را علنی نشان دهید

تلفیقی از برند، الگوی معرف نام تجاری شما و هویت شرکت با هم می‌تواند مجموعه ای درخور شان باشد تا خط فکری و روحیه تجاری شرکت و برند شما را نشان دهد. این تلفیق می‌تواند در لوازم، مبلمان، رنگها و سایر تزیین‌های هنری گنجانده شود. ایجاد محیطی که اهداف شما در طرح برندتان را نشان دهد و پیام آن را به مشتریان برساند باعث می‌شود تا به محض ورود از آن آگاه گردند.


7-  تنظیم بودجه دکوراسیون

تنظیم بودجه در مورد آنچه شما برای مبلمان اداری، رنگ، و دکور صرف و هزینه می‌کنید قبل از شروع به خرید باید مشخص شود یک لیست از همه چیز‌هایی که نیاز دارید تهیه کرده و سپس سراغ فروشگاه‌هایی برای پیدا کردن مبلمان اداری بروید که با بودجه شما هماهنگ است. مبلمان اداری می‌تواند گران باشد، اما در ذهن داشته باشید که همه چیز نیست. تا زمانی که آن را به خوبی و هماهنگ شده اجرا نکنید و نچینید فایده ندارد. 8- با یک نماینده مبلمان مشورت کنید


 مبلمان اداری آدینا  آماده کمک به طراحی دفتر شما با یک سبک حرفه ای و ملاحضات راحت بودن برای کار است. ما تمامی گزینه های میز، صندلی، پارتیشن اداری و راه حل هایی را که برای شما مناسب است، بررسی خواهیم کرد. کار ما بودجه و سلیقه شما را در نظر می گیرد. 9- فضای خود را اندازه گیری کنید


 هنگام طراحی فضای اداری خود توصیه می شود که اندازه گیری های فضای اداری خود را انجام دهید. این اطمینان حاصل خواهد کرد که ما استفاده صحیحی از مقدار فضای اداری خود می کنیم. 10- مبلمان خود را انتخاب کنید


 برای اطمینان از کارکرد دفتریتان و زیبایی شناسی، ما به شما در انتخاب مبلمان مناسب کمک خواهیم کرد. ماموریت ما این است که اطمینان حاصل شود که انتخاب مبلمان هم با دوام است و هم عملکردی. بازار به شما طیف متنوعی از مبلمان ساخته شده از مواد با کیفیت بالا ارائه می دهد که شما به راحتی می توانید سفارشی برای خرید از آدینا  با توجه به نیازهای خود بدهید. کارشناسان مجرب ما می توانند به شما در انتخاب اقلام مناسب برای دفترتان کمک کنند.

 <<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .