راهنمای چیدمان مبلمان اداری

چیدمان مبلمان اداری مدرن در یک دفتر اداری دارای لم و تخصص خودش است که اصطلاحا آنرا دکوراسیون اداری مدرن مینامیم . ما در این مقاله سعی کرده ایم که نکات کاربردی در مورد چیدمان محصولات اداری را برای مشتریانمان توضیح دهیم .

برای دفتر خود مبلمان اداری جدید می خواهید خرید کنید . قبل از آن بهتر است به فکر طراحی و چیدمان مبلمان اداری مدرن در این دفتر باشید .آدینا برای شما یک راهنمای کاربردی تدوین کرده است لطفا در ادامه با ما همراه باشید :

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

 

  • لیست نیازمندیهای خود را مشخص کنید 
    • قبل از هر اقدامی در مورد انتخاب و خرید لوازم و مبلمان برای دفتر کار و یا سازمان اداریتان باید بدانید که دقیقا به چه چیزی نیاز داررید . و البته آنها را بصورت اولویتهای اصلی و مهم در بیاورید . بعنوان مثال یکسری از میزهای اداری را اولویت یک بدهید چیزهاییکه بیشترین تاثیر را در عملکرد و راندمان پرسنل داشته و یا بیشترین تاثیر را بر روی مشتریان میگذارند . نظیر میز کنفرانس یا مبل و نیم ست اداری مستقر در واحد انتظار 

 

  • چیدمان مبلمان انتخاب شده در فضای اداری 
    • بعد از اینکه اولویتها مشخص شد و میزان نیاز و همچنین تعداد میزها و صندلی های اداری مدرن که باید تهیه کنید مطابق با چارت سازمانی و استراتژی سازمانی مشخص گردید باید آنها را ابتدا بر روی کاغذ در یک طرح دو بعدی درون اتاقها چیدمان کنید . در این مرحله بحث اندازه گیری و برداشت داده ها خیلی مهم است . اگر میتوانید حتما با یک متر لیزری اینکار را انجام دهید .

 

  • ارائه طرح سه بعدی چیدمان 

امروزه با نرم افزارهای مدرن و پیشرفته نظیر تری دی مکس میتوانید قبل از اجرای دکوراسیون اداری طرحهای تهیه شده را ملاحظه کنید اگر شما واقعا میخواهید هر چند سال یکبار کار دکوراسیون و چیدمان میز و صندلی اداری را انجام دهید بهتر است با کمک یک طراح خبره یک یا چند طرح سه بعدی از دفتر کارتان تهیه کنید . چند بار از طراح بخواهید تا چیدمانهای مختلف برایتان ارائه کند و در نهایت بهترین و زیباترین آنها را که با بودجه شما همخوانی دارد انتخاب نمایید . 

بیشتر بخوانید :چگونه چیدمان بهتری در محیط کار اجرا کنیم 

 

  • در زمان طراحی مشتریان را در نظر بگیرید

با توجه به اهمیت مشتریان برای هر کسب و کار ،آنها را به عنوان نیروی حیاتی کسب و کارخود در نظر بگیرید . این خیلی مهم است که در زمان طراحی راحتی و آرامش مشتریان را در نظر بگیرید . سعی کنید از مبلمانهای خاص برای پذیرایی از آنها استفاده کنید  که در آن آنها بتوانند به راحتی بنشینند.چیدمان  مبلمان  باید دوستانه گرم  و استقبال کننده باشد.

 

  • نتیجه

این نکات بسیار مفید برای همه کسانی است که مایل به ایحاد تغییر در چیدمان محیط کار  خود میباشند  و بدنبال ایده های جدید برای قرار دادن مبلمان اداری هستد . اگر می خواهید مبلمانی با دوام و با کیفیت انتخاب کنید بهترین پیشنهاد ما ، خرید مبلمان از فروشگاههای معتبر است. فروشگاه های مختلف و معتبر زیادی  در بازار کنونی وجود دارند.با انتخاب مبلمان اداری آدینا با خیالی راحت میتوانید خرید خود را انجام دهید . 

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .