مبلمان و لوازم اداری باید حداقل سه ویژگی ثابت را داشته باشد:

1-هر مبلمان اداری مدرن  باید دارای طرحی زیبا و چشم نواز باشد تا بتواند تاثیر خود را در نگاه اول بر بیینده بگذارد

2-در زمان طراحی مبل اداری باید اصول ارگونومیک در ان لحاظ گردد زیرا این امر بیش از هر موضوع دیگر بر سلامتی افراد تاثیر خواهد گذاشت

3-در زمان ساخت مبلمان اداری باید از مواد اولیه با دوام و با کیفیت استفاده گردد.این باعث ماندگاری محصول در طول زمان استفاده خواهد شد

این سه ویژگی ،ویژگیهای جدایی ناپذیر مبلمان و لوازم اداری میباشد که اقلامی مانند انواع میز اداری ،انواع صندلی اداری انواع کتابخانه اداری و فایل بایگانی انواع پارتیشن دوجداره و تکجداره را شامل میشود چه در زمان طراحی و چه در حین ساخت

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .


بیشتر بخوانید:مبلمان اداری مدرن برای کسب و کار جدید

فواید داشتن این سه ویژگی برای مبل اداری :

یقینا لوازم اداری که این خصوصیات را در خود داشته باشند به نوعی تضمین کننده راحتی و کارایی افراد و کارکنان شرکت شما خواهند بود مبلمان اداری مدرن با ویزگیهایی که بیان شد برای پرسنل ایجاد انگیزه و خلاقیت خواهد کرد و همچنین باعث میشود که برای کار در سطح های بالاتر و مثمر ثمر تشویق و ترغیب شوند.


تعریف مبلمان اداری از یک منظر دیگر :

مبلمان و لوازم اداری در واقع تجهیزاتی میباشند که چیزهایی را عمود بر زمین ودر جهت مخالف نیروی جاذبه باید نگهداری کنند .

مبلمان اداری معمولا بگونه ای طراحی میشود که باعث راحتی بوده و همچنین آرامش محیط را افزایش داده و البته کارایی را نیز همچنین در یک نگاه ایده ال گرا مبلمان اداری باید بدون هر گونه مشکل و آسیبی به بدن باشد و حرکات آزادانه بدن و همچنین فکر را امکانپذیر نماید.


مبلمان اداری ایده آل چیست ؟

استایل دوام پذیری کارایی راحتی و آسایش نکات مهم و برجسته برای یک مبلمان اداری میباشد این خصوصیات در کنار یکدیگر میتواند یک مدل کامل برای اتخاب مبلمان اداری به شما ارائه نماید . شرکت تجهیز دفتر یکتا ارائه دهنده انواع مبلمان اداری در سبکهای مدرن و کلاسیک میباشد و با خیال راحت کلیه محصولات تولیدی خود را به مدت 2سال گارانتی کتبی نموده و گواهینامه های حسن انجام کارهاییکه بابت انجام پروژه ها از شرکت های مختلف دریافت نموده است خود گواهی بر این مدعا میباشد.شما برای خرید مبلمان اداری میتوانید به سایت ما به ادرس www.adyina.comمراجعه نمایید و همچنین برای اخذ مشاوره در زمینه پیاده سازی و طراحی دکوراسیون اداری نیز میتوانید با کارشناسان ما با شماره تماس 02144620086تماس حاصل نمایید.

حتما بخوانید:دکوراسیون اداری مدرن چه تفاوتی با دکوراسیون اداری دارد؟


 فواید ارگونومیک بودن مبلمان اداری:

ارگونومیک بودن مبلمان اداری و بخصوص صندلی اداری میتواند اصلیترین موضوع در زمان طراحی و تولید این محصول باشد ارگونومیک علمی است که برای انسانها و بخصوص برای راحتی آنها طراحی و پیاده سازی شده است در طراحی مبل و لوازم اداری و همچنین در طراحی دفتر کار اصل هماهنگی و یکپارچگی حکم فرمایی میکند .


برای مطالعه بیشتر شما :حرفه ای دکوراسیون اداری خود را طراحی کنید

مبلمان اداری ارگونومیک و ویژگیهای آن:

مبلمان اداری با ارگونومیک صحیح به علت اینکه وضعیت بدنی صحیح را برای افراد ایجاد میکند یقینا باعث جلوگیری از آسیبهای جسمانی میگردد .از آنجا که بسیاری از آسیبهای جسمانی در کار بدلیل وضعیت بدنی نامناسب ایجاد میگردد خرید مبلمان اداری ارگونومیک یک باید و یک ضرورت برای هر کسب و کاری میباشد .


زیبایی در مبلمان اداری:

علاوه بر این مبلمان اداری باید زیبا و دارای سبک نیز باشد صندلی ها و میزهای اداری ارگونومیک نوع خاصی از کار و ترجیحات کاربری را در خود نهفته دارند و معمولا دارای خصوصیات لام برای نوع کار در نظر گرفته شده نیز میباشند مانند پشتی راحت برای صندلی یا مکانیزم برای تنظیم ارتفاع ان یا مکانیزم برای تنظیم پشتی آن ،میزهای کامپیوتر نیز این  ویژگی را دارند . اصل فراهم کردن راحتی برای کارمندان در یک جو آرامش بخش دومین اصل مهم بعد از ارگونومیک بودن ان میباشد .

مقالات مرتبط:نظافت و زیبایی محیط کار با مبلمان اداری عالی


جذابیت در مبلمان اداری:

مبلمان اداری باید زیبایی و چشم نوازی خاصی داشته باشد . راحتی بیشتری داشته و حس بهتری را ایجاد کند میتواند کلاسیک باشد تا ثروتمند بودن و بنیه قوی شرکت را یاد اوری کند یا مدرن باشد تا پیشتاز بودن شرکت را به مشتریان یادآوری کند .استایل مبلمان اداری نیز مانند هر محصول دیگر به مرور زمان تغییر میکند صندلی های اداری ، کمدها،میزها ،کتابخانه ها و مبل و نیم ست اداری با توجه به هزینه ها و زمان و هدف کاربران و به انتخاب خود آنها تغییر خواهند کرد بسیاری سبک کلاسیک را می پسندند و خیلی افراد دیگر نیز سبک مدرن را .


پیشنهاد میکنم این مطلب را هم بخوانید : چگونه بهترین طراحی داخلی را برای مطب خود پیاده کنیم

فواید مبلمان اداری ارگونومیک:

به هر صورت امروزه بدعت و.نوآوری در این صنعت بسیار زیاد شده است . شرکت مبلمان اداری آدینا با در نظر گرفتن این امر و استخدام طراحان حرفه ای و زیر نظر داشتن شرکتهای خارجی پیشرو در این صنعت سعی کرده است تا همواره محصولات خود را بروز و زیبا نگه دارد .شما میتوانید با تماس با کارشناسان ما از مبلمان اداری سفارشی خود برخوردار شوید امیدواریم این مقاله خلاصه رضایت خاطر شما را فراهم نموده باشد .


نگاهی دقیقتر به مبلمان اداری ارگونومیک:

مبلمان اداری ارگونومیک دقیقا مبلمانی میباشد که مطابق با استانداردهای بدن انسان طراحی شده باشد و رعایت استاندارد در طراحی ان این تضمین و خیال راحت را در مشتری بوجود خواهد آورد که هیچگونه آسیب جسمانی بخاطر مصرف این نوع مبلمان اداری به وی نخواهد رسید .مبلمان اداری ارگونومیک یقینا مورد نیاز هر دفتر کار و کسب و کاری میباشد که به نوعی دلیل بر توسعه و آینده نگری مدیر سازمان نیز میباشد .


تاثیرات مبلمان اداری ارگونومیک بر دفتر کار شما:

اگر مبلمان اداری ارگونومیک باشد یقینا بر سه موضوع اصلی در سازمان تاثیر خواهد گذاشت

1-ارتقا بهره وری :زیرا با توجه به آرامش و راحتی که پرسنل در زمان استفاده از این وسایل خواهند داشت یقینا تمام توجه آنها به کار معطوف خواهد شد و زمانی برای هدر دان اوقات گران بهای خود در رابطه با شکایت از خرابی مبلمان اداری نخواهند داشت

2-کم کردن هزینه های اضافی در سازمان :با توجه به اینکه اگر مبلمان اداری استاندارد نباشد هزینه های پوشش بیمه درمانی برای افراد بسیار بالا خواهد رفت بهتر است در زمان خرید با پرداختن مبلغی بیشتر حتما مبلمان ادار ارگونومیک تهیه نمایید .اینکار سرمایه گذاری است و با گذشت زمان خواهید دید که هزینه های اضافی تعمیر وسایل اداری به حداقل خواهد رسید

3-سلامتی و آرامش پرسنل :امروزه در اکثر شرکتهای پیشرو این موضوع بسیار برای کار فرمایان مهم میباشد بنابر این بسیار مهم است که توجه داشته باشیم که هر چقدر به مبلمان اداری ارگونومیک دقت کافی شود سازمان میتواند بسرعت بسمت موفقیت بیشتری برود در اینجا چند نکته اساسی که باید در مورد انتخاب مبلمان اداری ارگونومیک بیان شود را با شما در میان میگذاریم.


انتخاب مبلمان اداری ایده آل :

در زمان انتخاب و تهیه یک صندلی اداری خوب و به دقت سرمایه گذاری نمایید این بسیار مهم است که سعی کنید نسبت به راحت بودن صندلی های مختلف قبل از اینکه انها را در دفتر کار به پرسنل بدهید مطمئن شوید امروز صندلی اداری ارگونومیک بسیار برای استفاده مناسب و راحت میباشند این صندلیها عموما دارای مکانیزمهای تنظیم ارتفاع و تنظیم خمیدگی پشتی صندلی میباشند و همچنین از چرمهای ضد تعریق برای تولید انها استفاده میگردد . انتخاب صندلی اداری مناسب یکی از موارد بسیار مهم میباشد که میتواند سلامتی پرسنل را تضمین نماید .


توصیه ای برای سلامتی شما :

در طول روز سعی کنید همواره ننشینید گاهی اوقات از پشت صندلی خود بلند شده و بایستید و چند قدم حرکت کنید این تحقیق که بیشتر کسانی که از بیماری قلبی و بطور ناگهانی می میرند عمدتا هیچگونه تحرکی نداشته اند امروزه ثابت شده است منظور از بیشتر ایستاده باشید به این معنی میباشد که شما لحضاتی را از روی صندلی بلند شده و مشغول انجام کار دیگری شوید .