شرکت مبلمان اداری معتبر و ویژگیهای آن 

کدام شرکت مبلمان اداری بهترین خدمات را دارد ؟خرید از کدام شرکت فروشنده مبلمان و لوازم اداری به صرفه تر است ؟ایا همه شرکت های فروشنده میز و صندلی اداری بهمراه محصول گارانتی معتبر نیز ارائه میدهند ؟از سایت اینترنتی شرکت فروشنده محصولات اداری خرید کنیم بهتر است یا به نمایشگاه و فروشگاههای مبلمان اداری سر بزنیم ؟اگر یک شرکت در این صنعت معتبر باشد حتما باید نام و لوگوی تجاری اش برای ما آشنا باشد یا نه ؟آیا یک شرکت میتواند هم فروشنده مبلمان اداری کلاسیک باشد و هم مبلمان اداری مدرن ؟آیا شرکت مبلمان اداری حتما باید کارخانه داشته باشد؟ و سئوالاتی از این قبیل را معمولا شما در نشستهایی که کارشناسان ما بصورت حضوری و معرفی شرکت آدینا برای شما داشته اند از کارشناسان ما پرسیده اید . بنابراین ما در تحریریه آدینا تصمیم گرفتیم تا با ارائه مطلبی در این مورد به کلیه این سئوالات پاسخ دهیم در ادامه از شما همراهان همیشگی وبلاگ ادینا خواهش میکنیم تا با ارائه نظرات خود به عنوان کامنت در انتهای این مقاله ما را در بالا بردن سطح کیفی این مقالات یاری نمایید

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .


معیارهای انتخاب شرکت برتر :

ما در زیر چند معیار از اصلی ترین معیارهای انتخاب یک شرکت که در زمینه مبل و ملزومات اداری فعالیت دارد را برای شما لیست کرده و سعی کرده ایم تا با توضیحات مختصر که حوصله شما خواننده گرامی را نیز سر نبرد موضوع را روشن کنیم .

معیار اول –آیا شرکت مورد نظر شماتولید کننده مبلمان اداری است یا یک دلال است ؟  

این معیار بسیار مهمی برای انتخاب شرکت مبلمان اداری از سوی شما میباشد . امروزه خیلی از افراد سود جو با درست کردن یک سایت اینترنتی و دزدیدن تصاویر سایتهای دیگران ، و ردیف کردن لوگوهای شرکتهای مختلف در سایت خود ، متاسفانه قصد فریب مشتریان را دارند این افراد با توجه به اینکه  دارای کارخانه نمیباشند عمدتا از کارگاههای متفرقه کار شما را خریداری و آنرا با قیمت خیلی بالا به شما میفروشند . معمولا در این نوع سایتها با اعداد عجیب و غریبی نیز در مورد سابقه کار شرکتشان روبرو خواهید شد بعنوان مثال خود فردیکه ادعای مدیریت بر مجموعه را دارد حتی سی سال سن ندارد ولی در سایت شرکت سابقه شرکت 25سال ذکر شده است .برای جلوگیری از اینکه احیانا فریب نخورید حتما فرآیند بازدید از کارخانه را در برنامه خود بگذارید . خرید از یک کارخانه معتبر علاوه براینکه قیمت مناسبتری را برای شما در پی خواهد داشت این اطمینان را هم به شما میدهد که گارانتی محصولات دروغین نیست و در پشت یک برگه که بعنوان ضمانتنامه روی صندلی و یا میز میخورد یک کارخانه قوی با ماشین آلات مناسب قرار دارد . شرکت آدینا از همه علاقمندان که تمایل به بازدید از کارخانه این شرکت در شهرک وحیدیه داشته باشند با روی باز برخورد کرده و تورچند ساعته آشنایی با ماشین آلات و ظرفیت کارخانه آدینا را انجام میدهد برای بازدید از کارخانه میتوانید با شماره 02144620089تماس بگیرید . منتظر قدوم مبارک شما در کارخانه هستیم .

حتما بخوانید :طراحی دکوراسیون اداری از آغاز تا امروز


معیار دوم –آیا واقعا شرکت همانطور که ادعا میکن این همه مشتری داشته است ؟

به هر سایتی که در زمینه مبل و صندلی اداری هست سر بزنید در بخش مشتریان لوگوهای شرکتهای متعدد در جلوی چشم شما رژه میروند و جالب است که اکثرا هم این شرکتها شرکتهای بسیار بزرگ و شناخته شده و وزارتخانه های طراز اول مملکت میباشند . ما در آدینا به شما توصیه میکنیم که فریب این لوگوهای دروغین را نخورید . شرکت های معتبر مانند آدینا بعد از انجام پروژه های بزرگ مبلمان اداری برای مشتریان خود ازآنها تقدیر نامه کتبی و یا بعبارتی گواهینامه حسن انجام کار با سربرگ شرکت و مدیران ارشد سازمان دریافت کرده است شما میتوانید بخشی از این مدارک را از اینجا ملاحظه نمایید برای اینکه هر گونه شبه ای در مورد جعلی بودن این مدارک برایتان بوجود نیاید میتوانید به شماره های مندرج در زیر گواهینامه ها تماس گرفته و با افرادی که گواهینامه ها را امضا کرده اند در مورد زمانبندی و کیفیت کارها صحبت نمایید .


معیار سوم –آیا شرکت دارای خدمات اندازه گیری و طراحی دکوراسیون اداری میباشد؟

امروزه دیگر زمان خرید فله ای گذشته است شاید در 15سال قبل این شیوه جواب میداد که یک نفر مامور تدارکات برای خرید انواع میز و صندلی اداری به بازار مراجعه میکرد و با دیدن چند نمونه میز به وجد می آمد و یک کامیون کرایه میکرد و بار را در حیاط شرکت خالی میکردند اما امروزه دیگر هیچ مدیر آگاهی برای مبلمان اداری به این شیوه عمل نمیکند . معمولا همه بدنبال طرح علمی دکوراسیون اداری برای دفتر خود بصورت خاص و سفارشی هستند . و بحای اینکه در بازار بدنبال میز و صندلی بگردند شرکت های معتبر را به دفتر کار خود دعوت کرده و پروژه را برای اینگونه شرکتها معرفی کرده و برمبنای آن طرحهای اصولی و لوکس را درخواست میکنند در صورتیکه شرکتی نمیتواند این خدمات را به شما بصورت حرفه ای ارائه دهد لطفا نام او را از لیست شرکتهای معتبر مبلمان اداری حذف کنید .

حتما بخوانید :خرید مبلمان اداری نو برای کسب و کارهای جدید


معیار چهارم –آیا شرکت دارای واحد برنامه ریزی سفارشات میباشد

عمدتا در زمینه مبلمان چه مبلمان اداری و چه خانگی و البته بیشتر در خانگی مردم شاهد  تاخیرهای عجیب و غریب و بدقولی در تحویل هستند شاید این بدقولی برای یک خانم خانه دار فقط اعصاب خرد کن باشد ولی برای مدیر یک اداره که قرار است پرسنل جدیدش از روز مشخصی شروع به فعالیت نمایند یقینا چیزی بیش از این خواهد بود .این مهم است که در زمان انتخاب شرکت مربوطه مکانیزمهای خاصی را برای اینکه سر زمان کار خود را تحویل بگیرید در قرارداد پیش بینی کنید . شرکتهای مبلمان اداری معتبر در زمان تعیین تاریخ تحویل به مشتریان خود از حساسیت بالا برخوردارند و تمام تلاششان را برای تحویل بموقع محصول به مشتری انجام میدهند .شرکت آدینا خوشبختانه توانسته است در زمینه پایبندی به تعهدات زمانی خود در قبال مشتریان همیشه روسفید باشد . و این امر در کارها و سفارشات دنباله داری که شرکتهای بزرگی نظیر بیمه سامان و صنعتی بهشهر به ما واگزار کرده اند کاملا مشهود میباشد


معیار پنجم –استفاده از پرسنل حرفه ای و مودب در تمام فرآیندهای کاری

شما با اولین تماس با یک شرکت حرفه ای میتوانید تشخیص بدهید که شخصی که با شما صحبت میکند و پاسخگوی سئوالات شماست آیا آموزش لازم را برای اینکار دیده است یا خیر . فقط مرحله شروع و عقد قرارداد نیست بعضی شرکت ها از بهترین افرادشان در این بخش ها استفاده میکنند و یا بعبارتی ویترین خود را بسیار زیبا می چینند ولی زمانیکه پرسنل بخش تحویل و نصابان برای تحویل کار به مجموعه مشتری مراجعه میکنند متاسفانه تمام باورهای ذهنی مشتری را به هم میریزند . شرکت آدینا علاوه بر آموزش کافی پرسنل خود در تمامی مراحل کار ، اهتمام خاصی به آموزش افرادیکه در محل مشتری برای نصب حاضر میشوند داشته و از بهترین نیروی کاری خود برای این بخش استفاده میکند .

معیار ششم –آیا شرکت توان ارائه کلیه ملزومات و محصولات مورد نیاز شما را دارد ؟

یک شرکت معتبر در این صنعت باید بتواند کلیه زیر مجموعه های مبلمان اداری را به مشتری خود ارائه دهد یعنی انواع میز اداری ، نظیر میز مدیریت، کارگروهی، کارشناسی ، انواع صندلی اداری، پارتیشن اداری، دیوارکوب اداری ، فایل و کتابخانه اداری و انواع مبل اداری راحتی

برای شما بعنوان مشتری صحیح نیست که بخشی از محصولاتتان را از یک فروشنده و بخش دیگر را از یک شرکت دیگر خریداری نمایید .

معیارهای دیگری هم هنوز باقیمانده اند ولی برای اینکه این مقاله زیاد طولانی نشود ما آنرا به مقاله ای دیگر موکول میکنیم . امیدواریم شما همراهان همیشگی آدینا از خواندن ایم مطلب لذت کافی برده باشید لطفا نظرات خود را باایمیل Info@adyina.comبه تیم تحریریه ادینا منتقل نمایید .