در مورد دکوراسیون اداری دانش زیادی ندارید؟ در مورد چیدمان مبلمان اداری بدنبال اطلاعات مفید هستید ؟ هنوز نمیدانید که چگونه میز اداری استاندارد و مناسب را انتخاب کنید ؟ در مورد صندلی اداری ارگونومیک سئوال دارید . تحریریه وبلاگ تخصصی مبلمان اداری آدینا یک پیشنهاد عالی برای شما دارد . شما میتوانید پاسخ همه این سئوالات را در وبلاگ آدینا که توسط پرسنل حرفه ای و با تجربه ما تدوین شده اند بیابید . برای اینکار به وب سایت آدینا به نشانی .www.adyina  مراجعه کنید و منوی وبلاگ را انتخاب نمایید . به دنیای مبلمان و دکوراسیون اداری خوش آمدید .با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

اما امروز پرسنل واحد تحریریه برای مدیرانی که بدنبال ارتقا راندمان کاری  خود و کارمندانشان میباشند این مقاله را تهیه و تدوین کرده اند در ادامه با آدینا همراه باشید .

 

چرا باید دکوراسیون دفتر کاری و چیدمان بهتری در فضای اداری خود داشته باشید :

همیشه دشمن شما دقیقا در کنار دست شما منتظر ضربه زدن به کسب و کار شماست .کافیست به آن توجه نکنید تا هزینه های این بی توجهی را به شما تحمیل کنند . یکی از این موارد که میتواند تاثیر منفی زیادی به کسب و کار شما بگذراند فضای اداری و دکوراسیون داخلی آن میباشد .همیشه مدیران فعال بدنبال جذب بهترین نیروها و بخصوص کارمندان جوان ، فعال ، دارای انرژی و پر از ایده های جدید در مورد کسب و کار هستند .این افراد نه فقط در رزومه هایشان خلاقیت را به نمایش میگذارند بلکه حتی در صفحات شبکه‌های اجتماعی کسب و کارها این پتانسیل بالفعل را به همه گوش زد می‌کنند و نشان می‌دهند که چقدر خوش فکر و جذاب هستند.

اما اگر مدیران بتوانند این افراد را در بین خیل عظیم جویندگان کار انتخاب نمایند ولی، اگر آنها در زمان مراجعه به دفتر کاری بیایند که هیچ سلیقه ای در آن اعمال نشده است و نوعی شلختگی در آن موج میزند ، دلسرد خواهند شد و کار جذب آنها به مشکل برخواهد خورد . ما در این نوشتار قصد داریم تا اهمیت اینکه  چرا باید دکوراسیون دفتر کاری و مبلمان اداری بهتری داشته باشید را متذکر شویم .در در انتها نیز به شما خواهیم گفت که چگونه می‌توانید محیط کار خود  را خلاق کرده تا تأثیر مثبتش بر پرسنل و مشتریان سازمان شما چند برابر شود.

 بیشتر بخوانید :مبلمان اداری لوکس و توصیه هایی برای انتخاب مبلمان اداری لاکچری

فضای دفتر کار شما بازتابی از شخصیت شرکت و کسب و کار  شماست:

 

بعنوان یک مدیر موفق به کمترینها راضی نمیشود و همواره تلاش میکنید تا  کارمندانی با روحیه کاری بالا و خلاق را استخدام کنید. همچنین در طراحی محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهید سعی در ارائه ایده هایی با خلاقیت و جذابیت بیشتری دارید تا مشتریان و کارفرمایان بیشتری را راضی کرده و دامنه گستره کاری شرکتتان را بالاتر ببرید . با توجه به این ویژگیهای شما باید بدانید که لازم است تا در مورد فضای کاری و طراحی و چیدمان آن  نیز این روند را ادامه دهید. با استفاده از مبلمان اداری عالی و خاص نشان می‌دهید که چقدر به خلاقیت ارزش گذاشته و به آن  اهمیت می‌دهید. به همین ترتیب داشتن یک مبلمان اداری متوسط ، قدیمی و کسل کننده نیز نشان از بی اهمیتی شما به فضای اطراف خود و همکارانتان میباشد .پس تا زمان باقی است طراحی و  دکوراسیون دفتر کارتان را به شکلی تغییر دهید که دقیقا بازتاب دهنده شخصیت کاری خود شما، برند و کسب و کارتان باشد. با این کار بگذارید تا مراجعه کنندگان همان حسی را که شما می‌خواهید آنها داشته باشند،را دریافت کنند.

 

تاثیر فضای دفتر کار شما بر خلق و خوی کارمندان:

در مورد انرژی مثبتی که در محیط ساطع میشود و دریافت آن همه ما چیزهایی شنیده ایم مطالعات نشان داده که محیط‌های مثبت بر میزان خلاقیت، ایده پردازی  و نگرش افراد تأثیر بسزایی دارد. برای ایجاد چنین محیط‌هایی باید به تمامی المان‌های محیط از رنگ دیوار گرفته تا میز و صندلی و نور پردازی اصولی توجه کافی داشته باشید. در  مقابل،این موضوع هم  استفاده از پارتیشن‌های نامناسب باعث کاهش میزان کارایی پرسنل  شما می‌شود. پس، با توجه به حس خلق و خویی که نیاز دارید و میزان آرامش مد نظرتان برای محیط کاری، دکوراسیون خاص و سفارشی خود را انتخاب کنید.

 

فضای دفتر کار شما در دید اولیه تاثیر بالایی دارد:

 

همه ما شرکتها و سازمانهایی را دیده ایم که از پوشش متحد الشکل برای تاثیر بر مشتری و ایجاد نظم سازمانی استفاده میکنند مانند بانکها . شما همواره در میزبانی جلسات سعی بر این دارید که شیک بپوشید تا برداشت  افراد شرکت کننده را در نگاه اول در رابطه با خود مثبت کنید. ولی علاوه بر این پوشش شما و کارمندان سازمان، دکوراسیون و مبلمان اداری شما در جهت گیری برداشت  اولیه تأثیر بسیار زیادی دارد. شما بعنوان کسی که هر روز در محیط کاری خود می آیید فقط یک بار می‌توانید این دید اولیه را تجربه کنید ولی همیشه کسانی  هستند که برای بار اول به سازمان شما می‌آیند. باید بتوانید از خودتان بپرسید که مراجعه کنندگان بعد از دیدن این فضا چه تصویر اولیه‌ای از شما و کسب و کارتان  در ذهنشان پدید می‌آید؟

حتما بخوانید:در زمان خرید مبلمان اداری چه چیزهایی باید تست شود ؟

فضای کار شما به تعامل بهتر  بین پرسنل کمک میکند:

 

انتخاب دکوراسیون اداری ، انتخاب میز و صندلی اداری و حتی مدل پارتیشن بندی فضای کار شما در روابط بین پرسنلتان  اثر گذار است و هر چه بتوانید این پارتیشن بندی را با توجه به نوع فعالیت افراد به درستی انتخاب کنید، روحیه همکاری تیمی کارکنان را بالاتر می‌برید. استفاده از مدل‌های متنوع طرح‌های باز و بسته مرتبط با فعالیت شما می‌تواند علمکرد سازمان شما را در زمان کوتاهی  افزایش دهد.

 

با آدینا فضای کاری بهتری را تجربه کنید:

 

خوب حالا سئوال اصلی اینست : چگونه می‌توان با توجه به نوع کسب و کارت بهترین محیط اداری ممکن را بوجود آورد؟ پاسخ این سوال بسیار راحت است. شما کافی است فقط با کارشناسان بخش فروش آدینا  تماس بگیرید تا آنها با استفاده از ایده های  خلاقانه و خاص تجربه‌ای جدید از دکوراسیون اداری سفارشی  را برای شما به ارمغان آورند. مشاورین ما با استفاده از آخرین متدهای پارتیشن بندی اداری روز دنیا به شما کمک خواهند کرد تا عملکرد سازمان یا شرکت شما در کمترین زمان ممکن بالا رود.با ما با شماره 02144620086تماس بگیرید .

تضمین میکنیم  شگفت زده خواهید شد!