6 توصیه برای  فروش مبلمان اداری مدرن 

آدینا بعنوان یکی از برندهای مطرح در بازار مبلمان اداری این بار قصد دارد تا در واحد تحریریه وبلاگ خود توصیه های کاربردی را در مورد فروش مبلمان اداری مدرن به خوانندگان خود ارائه نماید پس در ادامه با ما همراه باشید :

یک سفارش مبلمان اداری جدید برای دفتر مدرن شما میتواند جذاب و سرگرم کننده باشد .ولی معمولا انتخاب و خرید مبلمان مدرن اداری پیچیده تر از انچه که بنظر می آید میباشد.البته چندین فاکتور برای این موضوع وجود دارد .آیا مبلمان اداری جدید را برای دفتر کار جدید می خواهید ؟ اگر اینطور است که پروسه فروش مبلمان اداری مدرن به شما از قوانین دیگری تبعیت میکند ولی اگر مبلمان مدرن اداری را برای دفتر موجود خود میخواهید شیوه کار باز هم متغیر خواهد بود . در زیر شش اشتباه عمده ای که در زمان خرید انواع مبلمان و ملزومات اداری رخ میدهد را برای مطالعه شما عزیزان بصورت خلاصه بیان کرده ایم :

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

بیشتر بخوانید :مبلمان اداری لوکس و توصیه هایی برای انتخاب مبلمان اداری لاکچری


اشتباه اول : تاکید بیش از اندازه به راحتی مبلمان 

صندلی اداری و مبل اداری باید زیبا و راحت باشد چون در دکوراسیون محیط اداری شما تاثیر مستقیم دارد .صندلی  و مبل  اداری بسیاری  وجود دارند که در ظاهر زیبا و خوب به نظر می رسند، اما اگر آنها راحت نباشند، این زیبایی کافی  نیست. حتما در زمان انتخاب مبل و نیم ست اداری برای فضای اداری خود راحتی و آسایش پرسنل خود را در نظر بگیرید ،زیبا بودن و لوکس بودن مهم است ولی قطعا همه چیز به آن ختم نمیشود .نباید صد درصد تصمیم گیریتان را به این امر معطوف نمایید.به این موضوع فکر کنید که کارکنان شما هشت ساعت بصورت متوالی روی این صندلی خواهند نشست بنابراین قبل از خرید حتما بر روی صندلی اداری مدرن بنشینید و راحتی و استاندارد بودن و عملکرد صحیح جک های آن را کنترل نمایید .یقینا شاید این کار زمان بر باشد ولی یک اقدام معقول و اساسی برای جلوکیری از شکایات پرسنل در اینده میباشد .

حتما بخوانید :میز مدیریت مدرن ، معرفی محصولات مبلمان اداری آدینا


اشتباه دوم :درگیر کردن نظر کلیه پرسنل در خرید مبلمان مدرن اداری 

انسانها از لحاظ خصوصیات با یکدیگر تفاوت دارند همینطور هم از نظر سلیقه و انتخاب هایی که هر روز در زندگبی به آن می پردازند کسی که بخواهد همه را راضی نگه دارد محکوم به شکست است .سعی کنید بیشتر از سلایق شخصی افراد به استاندارد بودن محصولات و رعایت ارگونومی در طراحی آنها اهمیت بدهید . پرسنل را درگیر طرحهای کلی دکوراسیون اداری بکنید نه جزییات زیاد . یک میز میتواند برای کسی زیبا باشد و برای فرد دیگر زیاد زیبایی نداشته باشد . کارشناسان واحد طراحی مبلمان اداری آدینا با ارائه طرح های مدرن در زمینه دکوراسیون اداری آمادگی دارند تا هرگونه نظر مشورتی را در باره فروش مبلمان اداری مدرن به شما مشتریان عزیز ارائه نمایند برای بهره مندی از خدمات ما کافیست با شماره 2144620086تماس بگیرید .

برای مطالعه بیشتر :طراحی مبلمان اداری ،استاندارد مبلمان اداری و اصول طراحی فضای اداری


اشتباه سوم – انجام خرید بدون برنامه ریزی

مانند هر انسان سرمایه گذار دیگر اگر قدمهای دقیقی در زمان خرید و انتخاب مبلمان اداری مدرن برندارید یقینا نتیجه ای جز پشیمانی برایتان نخواهد داشت . در زمان انتخاب ملزومات اداری ببینید انرا برای طولانی مدت قرار است استفاده کنید یا کوتاه مدت ف آیا باید یک محصول بخرید یا محصولات جانبی دیگری هم در کنار این محصول برای بیشتر کردن کارایی ان مورد نیاز میباشد . اگر در حال اسباب کشی به یک دفتر بزرگتر هستید به این موضوع فکر کنید که آیا تمام فضای اضافی باید با میز و صندلی مدرن اداری پر شود یا میتوان بخشهایی از فضا را خالی گذاشت و با سایر المانهای دکوراسیون اداری نظیر گلدان و.. پر شوند. مهمتر از همه اینکه استراتژیهای بلند مدت سازمانی خود را در مورد فضای اداری کسب و کار خود باید مرور کنید.


اشتباه چهارم –توجه بیش از اندازه به قیمت بدون در نظر گرفتن کیفیت

همیشه مسئله قیمت در انتخاب مبل و لوازم اداری مهم بوده و مهم نیز باقی خواهد ماند یک مبل اداری با قیمت پایینتر بیشتر انسان را به خرید وسوسه میکند .اما در نظر گرفتن کیفیت چیزی است که باید اولویت اول شما باشد معمولا محصولات ارزان کارایی و دوام لازم را ندارند و باعث خرج مستمر بودجه شما برای تعمیرات اصلاح و یا احیانا تعویض خواهند شد . در مورد صندلی اداری به هیچچ عنوان بدنبال بحث ارزان بودن نباشید . حتما کارایی و گارانتی آن را مورد بررسی قرار دهید . مادر تیم فروش آدینا توانسته ایم که محصولات مختلف اداری را با رنجهای مختلف قیمتی به شما مشتریان عزیز عرضه نمایید برای مشاهده قیمت مبل و نیم ست اداری میتوانید به سایت www.adyina.com مراجعه نمایید .


اشتباه پنجم –انتخاب رنگ های نامناسب

ما در آدینا بعضی وقتها با این مشکل روبرو بوده ایم که مشتریان یک نام را برای چند رنگ استفاده میکنند و البته این عمدتا بخاطر تولید کنندگان ام دی اف است این تولید کنندگان مختلف ممکن است یک نام برای یک رنگ داشته باشند، اما ممکن است رنگها مطابقت نداشته باشند. برای جلوگیری از این مشکل حتما از فروشنده مبلمان اداری مدرن بخواهید تا قبل از ساخت محصول کالیته رنگ را به شما برای انتخاب و تایید ارائه نماید . این امر به شما این امکان را می دهد که رنگ ها را بهتر  نگاه کنید تا ببینید که آیا آنها مطابق میل و سلیقه شما میباشند یا نه 


اشتباه ششم –عدم بررسی کامل ویژگیها قبل از خرید 

مبلمان اداری دارای ویژگیهای بصری ، کیفی و کمی میباشد و مشتری باید از این ویژگیها آگاهی داشته باشد .عمده افرادیکه با خرید مبلمان اداری ارزان مشعوف میشوند نمیدانند که در واقع محصول را گرانتر خریده اند آنها فقط به طرح و رنگ توجه کرده اند و نه مشخصات کیفی ، در صورتیکه شما از مشخصات کیفی مبلمان اداری آگاهی ندارید تیم مشاوره آدینا با افتخار آمادگی دارد تا در این زمینه پاسخگوی کلیه سئوالات شما باشد.