زمستان به زودی از راه می رسد ،اجازه ندهید که کوتاه شدن روزها و سرد شدن شبهای آن شما را غافلگیر کند. ناگهان می بینید افسرده هستید و حال و هوای خوبی ندارید ، شما چطور خودتان را برای زمستان آماده می کنید .روزها کوتاه و کوتاهتر می شوند. حس عجیبی در هوا می پیچد. خورشید از ماه آبان جای خود را به ابرهای سبک و سنگین می دهد. احساس آزادی که با فرا رسیدن تابستان به سمت ما می آمد ، با فرا رسیدن زمستان راه خود را کج می کند و ما را به سمت کار و کسب و مدرسه هدایت می کند و ... همه اینها کافی است تا دلمان بخواهد از زمستان فرار کنیم.

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .
 
 اگر زمستان بخواهد برای چند ماه آتی شما را تحت تاثیر خودش قرار دهد چه کار می کنید؟


 اول از همه به یاد داشته باشید که شما تنها نیستید. چند عامل وجود دارد که باعث می شوند در زمستان کمتر احساس هیجان کنید و نسبت به تابستان بیشتر استرس و فشار داشته باشید. پس قبل از اینکه حال و هوای زمستان شما را تغییر دهد برنامه ریزی کنید. ما چند پیشنهاد برای روزهای ملالت انگیز زمستان داریم.


 
 نور خورشید را فراموش نکنید


 روزهای کوتاه زمستان برابر است با کمتر شدن نوری که از خورشید می گیرید. نور خورشید حس انسان را بهتر می کند در حالی که تاریکی حس غمگینی با خود بهمراه می آورد. اگر صبح ها که از خواب بیدار می شوید می بینید هوا تاریک است و یا زمانی که بعد از ظهر محل کارتان را ترک می کنید و می بینید خورشید غروب کرده آن وقت نمی توانید نور کافی از خورشید دریافت کنید. یک برنامه منظم پیاده روی برای وقت ناهار بچینید. حتی 15 دقیقه قرار گرفتن در معرض نور خورشید هم خوب است. اما اگر تمام روز مجبورید در داخل محیط سرپوشیده بمانید ، لامپی در اتاقتان نصب کنید که نور زیادی داشته باشد تا بتواند بخشی از نیازتان به نور خورشید را در طول روز تامین نماید. حتما دلیلی هست که می گوییم روزتان را نورانی و روشن نگه داریدپاییز اینجا است در حالی که خانه خود را برای زمستان آماده می کنید، لازم است که دفتر خود را برای فصل سرد سال آماده کنید. مهم است که اطمینان حاصل کنید که کارکنان شما می توانند به راحتی به دفتر مراجعه کنند و به راحتی کار کنند. شما می توانید در ابتدا چندین ضرورت داشته باشید. جالباسی، نورپردازی، یا سیستم گرمایشی خوب ، قبل از زمستان، دفتر شما باید برای این اقلام تدارک ببیند.


در زیر لیستی از چیزهایی است که باید در آماده سازی زمستان شامل شود عبارتند از:

۱-سیستم گرمایشی

کارمندان شما در هفته حداقل ۳۶ تا ۴۰ ساعت کار خواهند کرد و این بدین معنی است که آنها در هفته کاری قابل توجهی در فضای کاری خود صرف می کنند. اطمینان حاصل کنید که آنها در ایستگاه های کاری خود سرما نداشته باشند ضروری است. ایده خوبی است که سیستم گرمایشی خود را قبل از شروع فصل زمستان چک کنید. اگر چه این بخشی از لوازم اداری شما نیست ولی بخش مهمی با سلامت و بهره وری کارکنان است.

۲- اضافه کردن جالباسی

کارکنان شما در فصل سرد نیاز به چندین جالباسی و قفسه لباس برای قرار دادن لباس های خود دارند. برای بهم ریختگی فضا تدارک برای چنین اقلامی ضروری است.

۳- نوشیدنی های گرم

قهوه شناخته شده است چیزی است که کارکنان در روز های سرد منتظر آن هستند. چای، قهوه، شکلات داغ و یا چای گیاهی درمانی را برای اطمینان از اینکه کارکنانتان در طول فصل راحت هستند را برایشان فراهم کنید.

۴- روشنایی

برای انواع گزینه های نورپردازی برای دفتر را مد نظر قرار دهید. چراغ های میز قابل رویت در دسترس هستند با چراغ های LED، لامپ های فلورسنت یا لامپ های رشته ای. چراغ های طبقه نیز در سبک های مختلف در دسترس هستند.

دکوراسیون زمستانی


 استفاده از رنگ‌های گرم در این فصل یکی از موارد مهم در دکوراسیون زمستانی محسوب می‌شود. شما می‌توانید خانه خود را با وسایلی که به رنگ‌های گرم (قرمز، زرد، نارنجی و…) هستند، تزئین کنید.
 به گزارش گروه بازار باشگاه خبرنگاران زمستان سرد و زیبا از راه رسید و در کنار همه برنامه‌های این فصل در خانه‌ها، خیلی از خانم‌های خانه‌دار مشغول تغییر دکوراسیون زمستانی می‌شوند که فضایی گرم‌تر نسبت به قبل ایجاد کنند تا در این روزهای سرد، خانه مکانی همچنان گرم و البته صمیمی باشد.

یک کف گرم و رنگی


 کف سالن و اتاق‌ها یکی از قسمت‌های مهم خانه در فصل زمستان است. یادتان باشد کفپوش‌هایی مثل سنگ یا سرامیک خانه را حسابی سرد می‌کند، به‌طوری که راه رفتن بدون دمپایی هم سخت می‌شود. پس بهتر است این قسمت‌ها را با فرش، قالیچه یا گلیم بپوشانید. شاید عده‌ای با این تصور که استفاده از فرش یا قالیچه زیبایی دکوراسیون خانه آنها را به هم می‌زند از استفاده آنها صرف‌نظر کنند، اما انداختن قالیچه‌ها یا گلیم‌هایی با رنگ‌های شاد و گرم در این فصل الهام‌بخش گرما بوده و خانه شما را زیباتر و گرم‌تر خواهد کرد.

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .