با مبلمان اداری آدینا آرامش و زیبایی دفتر کارتان را تضمین کنید :

فضای اداری طراحی و چیدمان خاص خود را می طلبد درست مانند منزیل مسکونی خود که در آن به محل قرار گیری میز تلویزیون ف میز نهار خوری ، مبلهای راحتی و... توجه دارید و بارها و بارها آن را باز چینش میکنید نسبت به فضای اداری خود نیز همین حساسیت را داشته باشید . ما در آدینا این چینش مکرر تا دستیابی به آرامش و زیبایی را در قالب خدمات طراحی و دکوراسیون اداری به شما مشتریان عزیز ارائه مینماییم . اگر با عملیات اندازه گیری دقیق آشنایی ندارید کافیست با مشاورین بخش فروش ما با شماره 02144620089تماس بگیرید

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

آیا انتخاب مبلمان اداری مناسب موفقیت را برای کسب و کار شما تضمین میکند :

یقینا در موفقیت یک کسب و کار عوامل زیادی تاثیر دارند ولی اگر مهمترین افرادی را که در این موفقیت بطور مستقیم اثرگذارند را بخواهیم به شما معرفی کنیم ابتدا باید بگوییم کارکنانتان  و بعد مشتریانتان .خوب شاید حالا درک این که چگونه مبلمان اداری و دکوراسیون اداری میتواند در موفقیت کسب و کارتان تاثیر گذار باشد بهتر میسر شود . ما در آدینا درک کاملی از اینکه پرسنل شما قرار است حداقل 8 ساعت در روز بطور مداوم در دفتر کار حاضر باشند و به انجام وظایفشان بپردازند داریم و به همین دلیل از کارشناسان خبره در امر طراحی و تولید استفاده میکنیم شما برای مشاهده طرحهای زیبای آدینا میتوانید به سایت ADYINA.COM مراجعه نمایید .ما با ارائه محصولات متنوع با رنج قیمتی وسیع سعی کرده ایم که خود را با بودجه مشتریانمان منعطف سازیم . همچنین ما درک میکنیم که بسیاری از شرکت ها دچار کمبود فضای اداری کافی میباشند و پرسنلشان را به سختی در دفتر خود چیدمان کرده اند بنابراین ایده های ما همه بر مبنای بهترین استفاده از فضای موجود شکل گرفته و سعی کرده ایم تا با ارائه طرحهای مدرن این مشکل کارفرمایان خود را مرتفع سازیم . در زیر برای اینکه مشتریان نیز بتوانند ایده های خود را اجرایی کنند چند توصیه کاربردی برای شما داریم :

 

حتما از پارتیشن های اداری ، برای جداسازی محیط کاری استفاده کنید :

همانطور که مطلع میباشید پارتیشن اداری نوعی جداکننده موقتی است که براحتی میتواند نظم مورد نیاز را به همراه زیبایی به محیط اداری شما بیاورد .شما میتوانید با استفاده از انواع پارتیشن اداری کوتاه یا شیشه ای هم محیطی خصوصی و هم نیمه خصوصی را برای کارکنان خود تدارک ببینید . این امر باعث نشاط بیشتر کارکنان و البته افزایش تمرکز آنان در کار خواهد شد . 

 کاربرد پارتیشن اداری  به علت متنوع بودن در طرح ، رنگ ، ارتفاع ، جنس و ترکیبات مختلف آن با المانهای دیگر و همچنین  با توجه به سهولت نصب آن و طرحهای متنوع اش باعث شده تا امروز به عنوان یکی از ارکان اصلی دکوراسیون اداری در نظر گرفته شود .در ضمن پارتیشن ها به انواع پارتیشن کوتاه اداری ، پارتیشن با ام دی اف، پارتیشن شیشه ای و پارتیشن اداری با آلومینیوم یا استیل تقسیم میشوند که بیانگر وسعت تنوع و طرح میباشد . ما در آدینا از پارتیشن کلیکی استفاده میکنیم این امر باعث میشود تا در زمان جابجایی کمترین صدمه به پارتیشنهای موجود وارد شود . 

از میزهای اداری مدرن ، بخصوص میز کارگروهی استفاده کنید :

دیگر لازم نیست به اهمیت میز اداری در سازمان شما بپردازیم ما در وبلاگ ادینا عمده مقالاتمان را درباره اهمیت این موضوع و تاثیر انتخاب میز اداری بر سلامتی و راحتی پرسنل تدوین کرده ایم . اگر شما فضای کار کوچکی دارید یا به هر دلیلی مجبئرید پرسنل زیادی را در یک فضای کوچک جا دهید حتما از میز کارگروهی مدرن آدینا استفاده کنید .طرح ها و تنوع میز های کارگروهی ما از 2 نفره الی 10 نفره را شامل میشود و البته هر طرح خاصی هم که شما داشته باشید ما بصورت یک کار سفارشی آنرا در نظر گرفته و مختص بخودتان آنرا طراحی و تولید خواهیم کرد . در زمان طراحی این میزها ما به بحث فایلینگ نیز دقت کافی داشته ایم وبعضی از طرح هایمان را طوری ارائه داده ایم که شما بتوانید عملیات بایگانی را براحتی انجام دهید .