نقش مبلمان اداری ارگونومیک در ایجاد سازمانی پویا

مبلمان اداری ارگونومیک  اصطلاحی امروزی و  جدید در موضوع مبلمان اداری است. این محصول اداری ضامن راحتی و همچنین سلامتی پرسنل شما در کنار ایجاد یک فضای اداری زیبا میباشد . با تهیه این نوع از محصول اداری این  اطمینان را بدست خواهید آورد که پرسنل شما بدلیل ترس ناشی  از فشار  عصبی و یا سایر مشکلات جسمی آسیب نخواهند دید و البته خود این مسئله باعث ارتقاء بهره وری و افزایش انگیزه کارکنان در اداره خواهد شد  

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود ..


 در دنیای رقابتی امروز که همه از روانشناسان صنعتی و متخصصین برای  برند سازی و بالا نگه داشتن کسب و کار خود استفاده میکنند اصولا استفاده از  مبلمان اداری ارگونومیک به معنی سرمایه گذاری برای ارتقاء کسب و کار میباشد . در واقع استفاده ازمبلمان ارگونومی برای تضمین سلامتی پرسنل از سوی متخصصان این امر توصیه میگردد .

بیشتر بخوانید :چگونه یک مبلمان اداری عالی تهیه کنیم .


صندلی اداری ارگونومی نسبت به سایر اجزا مبلمان اهمیت بیشتری دارد . یک صندلی اداری مناسب باید طوری طراحی شده باشد تا گودی کمر را در خود براحتی جای دهد و خستگی ناشی از نشستن ساعات متمادی پشت صندلی را کاهش دهد. هنگامی که فرد روی صندلی می نشیند ، صندلی بیشترین چیزی را که باید تحمل کند وزن مستقیم فرد است.

بیشتر بخوانید :میز مدیریت پایه استیل

 

 بنابراین قدرت صندلی و نشیمنگاه خیلی مهم است . همچنین اهمیت دارد  که ارتفاع صندلی و دسته ها ی آن  قابل تغییر بوده و فرد بتواند آنرا مطابق با میز کار خود تنظیم کند تا آرامش بیشتری در ناحیه پاها و  دست ها احساس کند و در بخش  شانه هادچار  تنش بیش از حد نگردد. باید بدانید که اصولا مبلمان اداری ارگونومیک بر پایه راحتی و سلامت فرد در محیط کاری طراحی و تولید میگردد .

حتما بخوانید :اهمیت نور در دکوراسیون اداری و چیدمان مبلمان اداری


بسیاری از فروشندگان و تولید کنندگان مبلمان و لوازم اداری  طرح های صندلی راحت را ارائه می دهند که اکثر آنها با توجه به نیازهای خاص شما نظیر قد و وزن و جثه تغییر می کنند. علاوه بر این ها در تولید صندلی اداری ارگونومیک از فومها و چرمهایی استفاده میشود که به هیچ عنوان به سلامتی فرد آسیب نمیزنند . 


 

 بنابراین، تمام صندلی های ارگونومیک پشتیبانی از بدن را به شما می دهد. اطمینان از مبلمان اداری ارگونومیک برای کارکنان شما، روز به روز نتایج مثبت به ارمغان می آورد.

 

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .