راه اندازی یک کسب و کار با مبلمان اداری جدید 

ما در شرکت مبلمان اداری آدینا بعنوان یک مشاور صدیق در زمینه تجهیز دفتر جدید شما در کنارتان هستیم . اگر شما کسب و کار جدیدی را بنیان نهاده اید و قصد دارید تا دفتر اداری خود را با مبلمان اداری عالی و لوکس تجهیز نمایید میتوانید با خیال راحت کار طراحی و چیدمان دکوراسیون فضای اداری تان را به ما بسپارید همکاران ما در بخش طراحی آدینا همواره آماده اند تا با ارائه انواع راهکاری اختصاصی ، محیط کار شما که بمنزله خانه دوم شماست را به مکانی زیبا و آرامش بخش تبدیل کنند /با توجه به اهمیت موضوع تجهیز دفاتر جدید بخش تحریریه مجله تخصصی آدینا بر آن شده است تا با یک مقاله کوتاه در این زمینه بتواند شما مشتریان وفادار آدینا را مشعوف نماید پس در ادامه با ما همراه باشید :

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .


راه اندازی یک کار جدید یا باز سازی و ارائه یک برند تجاری ، میتواند یک نقطه عطف در تاریخ کاری شما باشد . برای اینکار باید هم به روح و هم جسم سازمانتان توجه داشته باشد منظور از روح سازمان عبارتست از برند ، نیروی انسانی و استراتژیهای سازمانی و منظور از جسم سازمان یعنی  فضای اداری و مبلمان اداری ، اگر جسم سازمان بیمار باشد یقینا در روح ان تاثیر خواهد گذاشت یا بعبارتی عقل سالم در بدن سالم . خیلی مهم است که دفتر خود را بگونه ای طراحی کنید که پذیرای کارکنانتان باشد و در شان نام تجاری شما باشد .بنابراین  برای پیدا کردن مبلمان اداری مورد نیاز دفتر خود باید تدابیر ویژه ای را تدارک ببینید.

بیشتر بخوانید :برند سازی با مبلمان و دکوراسیون اداری


ما در شرکت آدینا به این موضوع اعتقاد داریم که مبلمان اداری خوب ، محصولی است که هم در طراحی خوب باشد و هم در تولید و هم در قیمت مناسب باشد و صد البته از مواد اولیه مرغوب ساخته شود . سعی ما این بوده که تمام محصولات خود را چه در سبک مدرن و چه در سبک کلاسیک بعنوان یک مبلمان اداری خوب تولید نماییم . و خوشبختانه وجود انبوهی از مشتریان وفادار خود تایید کننده این امر میباشد . شما برای سفارش میز اداری لوکس خود میتوانید با شماره 02144620086با کارشناسان بخش فروش ما در ارتباط باشید و هرگونه سئوالی در زمینه های انتخاب و خرید محصولات اداری داشته باشید را با آنها در میان بگذارید .

ملزومات مبلمان اداری برای کسب و کارهای جدید:

همیشه اسناد و مدارک تولید شده در فرآیند کسب و کار مهمترین خروجی سازمان هستند و بهمین دلیل نگهداری از آنها خیلی مهم میباشد . بدون شک بعد از راه اندازی کسب و کار خود سازماندهی مدارک یک اولویت اصلی میباشد . از تمامی اسناد و کاغذهای مهم سازمانی گرفته تا لوازم جانبی دیگر، نیاز به کتابخانه و فایلهای اداری دارند. به همین منظور یکی از مواردی که باید بعنوان مبلمان اداری برای راه اندازی کسب و کار پیش بینی و تهیه کرد کتابخانه های اداری و سیستمهای فایلینگ میباشند .با فایلینگ با تراکم بالا، شما می توانید از ابتدا شرکت خود را سازماندهی کنید!

حتما بخوانید :چگونه مبلمان اداری پرسنل شما را حفظ میکند ؟


یکی دیگر از ملزومات اساسی که باید در زمان راه اندازی کسب و کار آنرا در طراحی پیش بینی کرد اتاق جلسات و میز مذاکره میباشد .یقینا یک میز کنفرانس کارا اهمیت خاصی در تعامل و همکاری و همفکری پرسنل دارد ، بنابراین انتخاب فضای کنفرانس و مبلمان اداری مرتبط با آن ضروری است.

لازم نیست تمام فضای کاری خود را با مبلمان اداری و میز و صندلی پر کنید بلکه مهم پیاده سازی دکوراسیون اداری بصورت اصولی و صحیح میباشد . این موضوع به سازمان شما کمک می کند که خود را به عنوان صاحب کسب و کار بسنجید، اما زمانی که مشتریان برای بازدید می آیند، شما نیاز به یک فضای قابل توجه برای استقبال از آن ها خواهید داشت.هر چقدر این فضا شیک تر و لوکس تر باشد بیانگر اهمیت شما به مشتری میباشد .

 


 

حتما بخوانید :انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون 

 


درباره خرید مبلمان اداری جدید

خرید مبلمان اداری جدید همیشه نیاز به یک برنامه ریزی اصولی و اساسی دارد در خرید ملزومات اداری جدید باید بسیاری از موارد را بعنوان یک اولویت و بعضی از موارد را بعنوان یک باید یا الزام دید و رعایت کرد .این را باید بدانید که خرید مبلمان اداری یک خرید سرمایه ای است و باید سالها برای شما کارایی مناسب داشته باشد . شما میتوانید بعنوان یک مشتری دکوراسیون اداری و تجهیز فضای کاری خود را به یک شرکت مبلمان اداری حرفه ای که دارای خدمات قبل از فروش نظیر اندازه گیری و طراحی میباشد و همچنین دارای خدمات پس از فروش و گارانتی میباشد بسپارید .شرکت مبلمان اداری آدینا بعنوان ارائه دهنده راهکارهای تجهیز دفتر یک انتخاب خوب برای شما میتواند باشد .

با خرید مبلمان اداری جدید، کسب و کار شما رو به جلو خواهد رفت زیرا تاثیر مثبت را بر مشتریان و کارکنان به طور یکسان می گذارد، زیرا یک فضای اداری خوب و جدید به خوبی سازمان یافته است و به بهره وری کمک می کند.

قبلا از خرید مبلمان که سرویس نصب و راه اندازی را فراهم می کند، باید کارهایی دیگر را انجام داد، شامل تمیز کردن آپارتمان ها، دست زدن به هر گونه مبلمان چوبی و تعمیر هر ایستگاه کاری می باشد. به یاد داشته باشید با هر چیزی در زندگی، شما آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت خواهید کرد. همیشه باید یک تامین کننده مبلمان حرفه ای را برای خرید و نگهداری مبلمان اداری مناسب خود پیدا کنید، زیرا هر شرکت فروش مبلمان اداری به طریقی به شما اجازه می دهد که از نیازهای خود را در بلند مدت تامین کنید. هیچ چیز مانند خرید مبلمان اداری و نگهداری آن در شرایط عالی مهم نیست.

در اینجا چند نکته برای حفظ مبلمان اداری خود را در هر شرایطی آمده است:

  • مبلمان اداری خود را در معرض نور مستقیم قرار ندهید. نور خورشید مستقیم رنگ پارچه های مبلمان شما را از بین می برد.
  • استفاده از پد های میز و صندلی ها برای جلوگیری از ضربات، خش و آسیب مهم است.
  • مبلمان مورد نیاز هر روز باید تمیز شود، از یک اسفنج مرطوب برای پاک کردن موارد مبلمان استفاده کنید.