چرا باید از مبلمان اداری خاص برای فضای تجاری استفاده کرد . 

خصوصیات و ذات فضای تجاری با فضای اداری تفاوت دارد بعنوان مثال دکوراسیون یک کافه قنادی از اصول طراحی دکوراسیون اداری پیروی نمیکند ما امروز در وبلاگ آدینا به خصوصیات دکوراسیون فضای تجاری خواهیم پرداخت و اینکه پارتیشن اداری خاص چه کمکی در جداسازی فضای تجاری میکند پس در ادامه با تیم تحریریه مجله تخصصی مبلمان اداری آدینا همراه باشید :با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

دکوراسیون فضای تجاری باید مشتری محور باشد :

توصیه کارشناسان واحد طراحی و دکوراسیون داخلی آدینا به شما در مورد فضای تجاری کاملا با فضای اداری تفاوت خواهد داشت ما به مشتریان خودمان که میخواهند یک دفتر اداری را دکوراسیون و چیدمان کنند توصیه میکنیم که در ابتدا پرسنل خود را مورد توجه قرار دهند ولی در یک فضای تجاری شما باید تمرکزتان را بر روی مشتریان بگذارید یعنی طراحی دکوراسیون و چیدمان مبلمان منحصرا با دید مشتری انجام پذیرد ، مشتری در کجا باید استرات کند ، کجا باید ویترینها را ببیند ، در کجا باید خدمات و راهنمایی از فروشده بگیرد و در نهایت کجا باید محصول یا خدمات مورد نیازش را تحویل گرفته و کارت بکشد و تسویه حساب خرید را انجام دهد .

بیشتر بخوانید دکوراسیون داخلی لوکس با تزیینات تجملاتی در منزل شما

 دکوراسیون فضای تجاری باید خدمت و محصول را برجسته کند :

چه شما یک کافه قنادی داشته باشید و چه یک داروخانه ، آنچه که مشتری را ترغیب به خرید خواهد کرد چیدمان زیبای محصولات و استفاده از مبلمان و دکوراسیون خاص در محیط کار میباشد . شما با چیدمان زیبای محصولات ،قدرت انتخاب بیشتری به مشتری میدهید رنگهای چشم نواز و قفسه هایی که دسترسی به محصول را برای وی راحتتر میکند او را بیشتر به خرید ترغیب میکند . عامل نور پردازی و اهمیت آن را در دکوراسیون فضای تجاری هیچوقت فراموش نکنید . در صورتیکه نیاز به مشاوره دارید میتوانید به سایت www.adyina.com مراجعه نمایید و یا با شماره تماس 02144620086با کارشناسان و مشاوران زبده ما تماس حاصل نمایید . 

تصمیم برای نوسازی دکوراسیون تجاری فضای کسب و کار :

یکی از بیشترین مسائلی که صاحبان کسب و کار و فضای تجاری باید در مورد ان تصمیم گیری کنند انتخاب بین وضعیت موجود و استفاده از مبلمان موجود و تغییر چیدمان و یا استفاده از مبلمان اداری جدید و دکوراسیون جدید میباشد . به عنوان کسی که صاحب کسب و کار است و سکان هدایت شرکت در دست اوست هدف اصلی شما باید توازن بین کیفیت ، زیبایی و قیمت باشد اگر چه خرید ملزومات اداری نو و جدید و بالاخص بصورت سفارشی و خاص بسیار جذاب و لذت بخش و در نهایت به نفع فرد و سازمان مربوطه است ولی همیشه محدودیتهای اقتصادی این اجازه را به افراد نمیدهند بنابراین استفاده از مبلمان موجود با یک باز چینش جدید هم میتواند توصیه خوبی برای تغییر دکوراسیون در فضای کسب و کار شما باشد . با اینحال باز میتوانید با عوض کردن پارچه و چرم مبلهایتان فضایی را زیباتر خلق کنید .

حتما بخوانید ۱۰ترفنددکوراسیون داخلی منزل برای چیدمان زیباترخانه