مبلمان اداری برای فضای تجاری یک نوع ویژگی خاص و متفاو برای مکانهایی نظیر دفاتر کاری دارد . در این نوع از محصولات اداری باید به ماموریت ویژه آن ساختمان تجاری توجه ویژه شود و از آن مهمتر بحث مشتریان در فضای ساختمان تجاری میباشد در ادامه آدینا را به خواندن این مقاله دعوت میکند:

یکی از رایج ترین تصمیمات که صاحبان کسب و کار در مورد طراحی و نوسازی فضای تجاری خود با آن مواجه هستند، انتخاب میان مبلمان جدید و پیش از آن است. به عنوان یک صاحب کسب و کار، هدف اصلی شما بهینه سازی فضای کاری شما با استفاده از راه حل های اقتصادی و کیفیت است. گرچه خرید تجهیزات جدید و یا انتخاب مصالح سفارشی به نفع خود فرد است، مبلمان مورد استفاده می تواند راه حل بسیار مناسب برای نیازهای دفتر شما باشد. مبل اداری مناسب همچنین می تواند به کسب و کار شما کمک کند به مانند صرفه جویی در هزینه های دکوراسیون و یا به شما اجازه استقلال منابع خود را به سمت راه های بهتر سرمایه گذاری می دهد. این تصمیم برای شما کمی ساده تر است، در اینجا چند مزیت استفاده از مبلمان مورد استفاده در دفتر آمده است:


چقدر فضا در اختیار داریم؟

این اولین سؤالی است که حتی پیش از مراجعه به بازار باید از خود بپرسید. یک متر دست بگیرید و نگاهی به اطراف خود کنید. فضاهایی که برای قرار گرفتن مبل راحتی در نظر دارید را مشخص و اندازه‌گیری کنید. یادتان باشد که همان‌قدر که در یک فضای کوچک مبل های بزرگ اسباب مزاحمت هستند، در محیط‌های وسیع نیز استفاده از مبلمان کوچک با فضاهای خالی زیاد در بین آنها چندان خوشایند نیست.


بیشتر بخوانید :چه نوع مبلمان اداری برای یک دفتر کار جدید مناسب است ؟

پتانسیل کم خطر


 مبلمان اداری شما یکی از اجزای بسیار مورد استفاده در فضای تجاری شما است. استفاده زیاد و پاره شدن اجتناب ناپذیر است. کیفیت و دوام مبلمان اداری بسیار مهم است. این نیز به شما اجازه می دهد تا معیار صحیح را بدست آورید.

به خاطر بسپارید که در هنگام خرید مبل راحتی، هدف تنها راحتی نیست بلکه باید نیم‌نگاهی به زیبایی و جذابیت دکوراسیون محیط هم داشت. عدم تناسب اندازه مبل با مساحت فضایی که در اختیار دارید شباهت زیادی به پوشیدن لباس‌های بی‌نهایت تنگ یا گشاد دارد!

مبل راحتی برای کجا؟

میزان استفاده از مبل راحتی در انتخاب پارچه، چوب و اندازه آن تاثیر می‌گذارد. در خانه‌هایی که از مساحت کمتری برخوردارند معمولاً تنها یک دست مبل وجود دارد و در طول روز ساعت‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. در چنین شرایطی خرید مبلی با روکش تیره‌رنگ و قابل شستشو، کلافی از جنس چوب گردو و حاوی فوم‌های سرد تزریقی را به شما توصیه می‌کنیم.


- مقرون به صرفه


 این یکی از مزایای اصلی خرید مبلمان اداری مورد استفاده است. میز اداری و صندلی اداری مناسب ذت خریداری کنید. آنها همچنین در مجموعه های گوناگون، اندازه ها و مواد در دسترس شما قرار می گیرند. با مشاهده مبلمان اداری  آدینا می توانید از طریق طیف وسیعی از مبلمان اداری را مرور کنید و قطعاتی با کیفیت را انتخاب کنید که مناسب فضای کاری شما است.

اندازه یک مبل راحتی

یک مبل راحتی واقعی عمقی به طول یک متر، طولی به‌اندازه 1.5 متر و ارتفاعی 90 سانتی‌متری دارد. همچنین ارتفاع نشیمن‌گاه تا زمین برای تسلط کامل پاها باید حدود نیم متر باشد. با این حال اگر به استراحت بر روی مبل عادت دارید و مساحت خانه نیز این اجازه را به شما می‌دهد ساخت مبل‌هایی با طول 2.5 متر نیز رایج است.

البته اگر در آپارتمان زندگی می‌کنید به‌جز مساحت خانه، ابعاد آسانسور و راه‌پله‌ها را هم در نظر بگیرید. یک مبل زیبا هنگامی به جذابیت بیشتر خانه شما منجر می‌شود که از درب خانه داخل شود.


 شما می توانید از یک رنگ زیبا و تنوعی از رنگ ها، اندازه ها و طرح های مختلف برای ایجاد یک دکور دفتر منحصر بفرد استفاده کنید که نشان دهنده نوع کسب کار شما باشد.


25 درصد زیبایی، 75 درصد کیفیت

این فرمول را هرگز از یاد نبرید. در کمال تعجب کیفیت بیش از زیبایی اهمیت دارد. با گشتی کوتاه در بازار انواع مبل های راحتی بی‌کیفیت اما زیبا را مشاهده خواهید کرد. مبل‌هایی که از همان ابتدا صدا می‌دهند، از کلافی سست برخوردارند و الیافی نرم و شکل‌پذیر دارند.
 
 یک مبل راحتی باکیفیت باید از فوم سرد تزریقی ساخته شده باشد. فوم‌های گرم برای ساخت مبل راحتی مناسب نیستند و پس از چند ماه انسجام اولیه خود را از دست می‌دهند. همچنین اگر در ساخت مبل از اسفنج استفاده شده دقت کنید که از نوع 30 یا 35 کیلوگرمی باشد؛ اما چگونه از کیفیت فوم به‌کاررفته در مبل راحتی باخبر شویم؟
 مقدار قابل توجهی از مبلمان اداری از هر ساله از استفاده خارج می شوند ولی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و می تواند به راحتی قابل استفاده باشند. اکثر این مبلمان ها مستقیما به محل دفن زباله ها منتقل می شوند، زباله های سمی غیر ضروری را به محیط زیست اضافه می کنند و باعث افزایش راندمان کربن می شوند. استفاده مجدد از این قطعات نه تنها به کسب و کار شما کمک می کند بلکه صرفه جویی در هزینه را برای شما به ارمغان می آورند.


 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .