مبلمان اداری پیشرفته، تعریف و اصطلاحات 

 

در سالهای اخیر شرکتهای مبلمان اداری و دکوراسیون اداری زیادی شروع بکار کرده اند که بعضی از آنها موفق بوده وتوانسته اند مانند آدینا بخشی از مشتریان را به خود اختصاص داده و برند خود را در خاطره ها ثبت کنند و متاسفانه  بعضی نیز بدلیل شرایط رکود و دلایل دیگر از صحنه رقابت حذف شده اند . امروز ما در بخش تحریریه مبلمان اداری آدینا میخواهیم در مورد شعارهایی که این شرکتها برای خود انتخاب کرده و یکی از آنها بعنوان مبلمان اداری پیشرفته بطور خاص با شما همراهان همیشگی صحبت کنیم پس در ادامه با آدینا همراه باشید و از خواندن این مقاله که بصورت اختصاصی برای شما تدوین شده است لذت ببرید :

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .


مبلمان اداری سفارشی :

طراحی و تولید مبلمان اداری تا سالها قبل بصورت انبوه و فله ای بود یعنی شرکتهای مطرح در بازار محصولات خود را با ابعاد مشخص ، طرح مشخص و رنگ مشخص به بازار و نمایندگیها ارائه می دادند و مشتری ناچار بود که در بین این محصولات آنچه که بیشتر با سلیقه او کنار می امد را انتخاب و خریداری کند البته لازم بذکر است که اگر مشتری تعداد زیادی از محصول بعنوان مثال بیش از 25 عدد میز اداری از این فروشندگان درخواست میکرد این تولید کنندگان با مشتری همراهی کرده و میز مورد نظر او را تهیه میکردند ولی برای یک عدد میز این موضوع نمیتوانست اتفاق بیا فتد . شرکت مبلمان اداری آدینا با درک این خلا و با توجه به وضعیت بازار خود را بعنوان یک شرکت سفارشی ساز در بازار مبلمان اداری معرفی کرد و با شعار آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما وارد رقابت جدی در این زمینه شد . امروز دیگر شما میتوانید با تماس با مشاورین بخش فروش آدینا ، هر نوع محصول اداری چه با چوب و چه با ام دی اف را با ابعاد و رنگ و طرح دلخواه خود  حتی اگر یکعدد باشد را سفارش داده و در زمان تعیین شده با بهترین کیفیت تحویل بگیرید . در سالهای اخیر ساخت انواع کانتر سفارشی مدرن، انواع میز اداری سفارشی و لوکس و انواع میز کنترل به شرکت آدینا سفارش داده شده که با خوشحالی اعلام میکنیم که هنوز مشتریان قدیمی ما ، آدینا را بعنوان اولین انتخاب خود در صنعت ساخت مبلمان اداری سفارشی لحاظ میکنند .

بیشتر بخوانید :خرید مبلمان اداری خوب، بهتر و بهترین 


مبلمان اداری لوکس :

در زمینه مبلمان اداری لوکس بعضی شرکتها وارد شده اند ولی متاسفانه نتوانسته اند از حد حرف جلوتر بروند .چون کارهای خیلی ارزان و کم کیفیت را نیز در کنار کارهای لوکس ارائه میدهند و نمیخواهند هیچ مشتری ای را از دست بدهند و خط مشی آنها در تولید و طراحی یکسان نیست . در کشورهای خارجی و همچنین در ایران و بخصوص در صنعت مبل خانگی ، کسانیکه مبل لوکس و لاکچری ارائه میدهند حتی وب سایت هم ندارند این شرکتها کاتالوگهای اختصاصی داشته و همچنین در نمایشگاههایی که در آن فقط بر روی افراد خاصی باز میشود تولیدات و محصولات خود را به معرض نمایش میگذارند و در استفاده از مواد اولیه از ابریشم و همچنین گرده طلا استفاده میکنند .معمولا ساخت این محصولات بسیار زمان بر است . در ایتالیا شرکتی برای ساخت کابینت آشپزخانه وجود دارد که اگر امروز سفارش بگیرد تا شش ماهه دیگر تحویل آشپزخانه طول خواهد کشید البته این بدلیل این است که مواردی مانند هود ، سینک، مایکرو ویو ، گاز و... نیز بصورت سفارشی و خاص طراحی و تولید میشوند . در ایران شرکتهایی که ادعای فروش مبلمان اداری لوکس را دارند منظورشان اینست که بخشی از محصولاتشان لوکس است و مشتری میتواند آنها را خریداری نماید . شرکت آدینا با توجه به ساخت مبلمان اداری سفارشی تا کنون چندین پروژه موفق از سمت کسانیکه با طرح های لوکس از ترکیه و ایتالیا برای خرید آمده بودند داشته است . که بعد از ساخت این میزها آنها را درسایت خود به همگان بنام میز مدیریت لوکس شماره 1و میز مدیریت لوکس شماره 2 ارائه نموده است .


حتما بخوانید :قیمت مبلمان اداری چقدر است ؟

مبلمان اداری پیشرفته :

عبارت مبلمان اداری پیشرفته  نیز چند سالی است که توسط بعضی شرکتها در این صنعت باب شده است و افراد و شرکت هاییکه این عبارت  را استفاده میکنند  منظور خود را از پیشرفته بودن محصولات  اداری بدینصورت اعلام میکنند که شما میتوانید مونتاژ میز را خودتان انجام دهید و البته این یک مزیت است برای کسانیکه خیلی سریع دفتر خود را عوض میکنند و نیاز دارند تا مبلمان اداری موجود را جابجا کنند و البته این مسئله بیشتر شاید در اتاق یک نوجوان پیش بیاید زمانیکه میخواهد دکوراسیون داخلی منزل را تغییر دهد . در هر صورت مبلمان اداری پیشرفته در شرکتهایی مانند ایکیا دیگر یک محصول روتین است .ولی در بعضی از شرکتها عبارت پیشرفته به مبلمان قابل تنظیم که با یک دکمه ارتفاع آن بیشتر میشود و یا حتی در فیلم های جدیدی که توسط بعضی شرکتها ارائه شده به مبلمانی گفته میشود که تغییر کار بری میدهند بعنوان مثال یک صندلی کنفرانس تبدیل به یک صندلی راحتی با ماساژور میشود.


 

مبلمان اداری سفارشی  با آدینا 

با مبلمان اداری مدرن و سفارشی میتوانید  آدینا دفترکار اداری خودرا مدرن و حرفه ای طراحی کنید،و بصورت لوکس چیدمان کنید . ما فروشنده مبلمان اداری  ولوازم اداری لوکس هستیم و برای محیط اداری حرفه ای شما  برنامه فروش خاص و متناسب با بودجه شما داریم رنج محصولات  تولیدی ما عبارتند از :انواع مبلمان اداری مدرن نظیر :میز اداری مدرن،صندلی اداری شیک،مبل اداری استاندارد،پارتیشن اداری خوب،کتابخانه اداری پیشرفته،دیوارکوب اداری مدرن ،مبل اداری زیبا،کانتراداری عالی ، که در طراحی آن هم موضوع ایده های جدید و هم بحث استانداردبودن رعایت شده است . ما سعی کرده ایم تا با طراحی مبل مدرن ،مبل اداری مناسب،استانداردوبا کیفیت راهی محیط اداری و فضای کار  شما بنماییم .دکوراسیون و مبلمان اداری سفارشی ما توسط  ماشین آلات پیشرفته و پرسنل مجرب و زبده ساخته شده و در بسته بندی فاخر و مناسب حمل می کردند تا صدمه ای در زمان جابجایی نبینند . ما خدمات خود را هم درسبک اداری مدرن وهم درسبک لاکچری سفارشی به مشتریانمان ارائه می دهیم .با دکوراسیون اداری فاخر مدرن و سفارشی آدینا یقینا بهترین دفتراداری  مبله را خواهیدداشت.