مبلمان اداری و محیط کار جانبی 

وظایف جدید نیازمند حالات جدیدی از محیط کار است. امروزه،فعالیت ها بسیار سریع تر اتفاق می افتد و در بیشتر مکان ها فن آوری در حال توسعه، تنوع و تحرک را به افراد مختلف تلقین می کند.

 همانگونه که خطوط تقسیم میان بخش ها و وظایف محو شده اند، تمایل برای انعطاف پذیری و راحتی در دفتر به سمت فضاهای غیر رسمی تر  تغییر جهت داده است که فراتر از ترکیب میز و صندلی سنتی را پیشنهاد می دهد.

 به گونه ایی که انجمن تجارت صنعت BIFMA دسته بندی های خودشان را برای منعکس کردن راه حل های جدید مورد استفاده قرار گرفته، به روز رسانی کرده است.هر دو اهداف فضای کاری که هم همکاری را ارتقا می دهد و هم محیط هایی که حفظ حریم خصوصی و تمرکز را تسهیل می کند، 

برای ایجاد یک دفترکار  ضروری هستند تا نیروی کار را با تنوع فعالیت ها و شخصیت های امروزه، حمایت کند. بررسی های انجام شده نشان می دهد که چگونه فضاهای مجازی مانند سالن ها ،کافه ها و فضاهای استراحت از حاشیه به نقطه اصلی طراحی محیط کاری حرکت کرده اند.

 

احساس در خانه بودن در فضای اداری

احساس در خانه بودن در محل کار و رئیس خود بودن، برخی از بزرگترین المان های محیط های غیررسمی هستند،

 همانگونه که بهترین خصوصیت های خانه و ” فضاهای سوم ” برای کار کردن، مانند کافی شاپ ها، به یکی از پربارترین بخش های مجموعه اداری تعبیر شده است. 

مجله Metropolis اخیرا از یک میز گرد مذاکره استفاده کرد. بیاموزید چگونگه طراحی های مسکونی الهام برانگیز مانند مجموعه کنفرانس جدید Massaud راه حل های جذابی را برای  یک محیط کاری الهام بخش ایجاد کرده است.

 

بیشتر بخوانید :بهترین رنگ های قابل استفاده در طراحی دکوراسیون مطب

بهترین محیط کار

محبوبیت کار از راه دور و فضاهای داخلی غیر رسمی، سوالاتی را درباره  نقش دفتر برای نیروی کار مدرن مطرح کرده است.  Forbes نشان داد که دفتر هنوز مولدترین مکان برای کار است،

 اما شرکت ها باید طرح های متعددی را انطباق و ترکیب کنند تا نیارهای فردی و گروهی بطور مساوی حمایت شود. Bizjournals نشان داد چگونه کارکنان می توانند سلامتی بهتر و بهره وری را هنگامی که دفتر کار با فضاهای فرعی سفارشی سازی شده مانند یک سالن یا کافه کار ایجاد شده است را در دفتر کار بیابند. 

سازمان ها نباید تنها یک تنوع از فضای اداری را پیشنهاد دهند، بلکه باید فضاهای درستی را برای تیم های منحصر به فرد خودشان به منظور ایجاد فضای باز شرکت به محیطی ایده آل برای انجام دادن کار به صورت عالی را فراهم کنند.

 Guardian در این ماه نگاهی به چگونگی فرهنگ کار داشته است و هویت برند می تواند از طریق طراحی جانبی معتبر، تقویت شود که به نیازهای فردی ویژه ، بیش از تهیه کردن روتین های کاری، خدمت می کند.

 


<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .