تفاوت میز مدیریت با میز کارمندی و کارشناسی :

 

ما همواره در بخش تحریریه مجله تخصصی مبلمان اداری آدینا ، سعی کرده ایم تا با توجه به سئوالاتی که اکثر شما در تماس با مشاوران و طراحان شرکت از آنها پرسیده اید ، سمت و سوی مقالات را تعیین و آنها را مدون کنیم . یکی از سئوالاتی که عمدتا پرسیده شده است تفاوت انواع میزهای اداری و بخصوص تفاوت میز مدیریت با میز کارمندی یا میز کارشناسی میباشد . در صورتیکه به این موضوع علاقمندید از شما دعوت میکنیم با ما همراه باشید :با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .


ویژگی های میز کارشناسی :

 

میز کارشناسی /کارمندی یکی  از انواع میزهای اداری است. که در یبک های مدرن و کلاسیک و در طرحهای سفارشی و خاص بصورت لوکس و لاکچری در کارخانه آدینا تولید میگردد . شما برای دیدن نمونه ایی از این میز اداری میتوانید به سایت ما به آدرس    www.adyina.com مراجعه  نمایید. این میز همانگونه که از نامش مشخص است برای تسهیل در انجام وظایف  کارشناسان حاضر در سازمان و محیط اداری شما طراحی و تولیدشده و مورد  استفاده قرار میگیرد .

بیشتر بخوانید :همه چیز در مورد مبلمان اداری 

 میز کارشناسی / کارمندی باید دارای  صفحه ای بزرگ  باشد تا پرسنل در زمان انجام فعالیت بر روی آن  بتوانند تمام امکانات مورد نیاز خود را جای دهند . البته ، با توجه به این موضوع که کارکنان یک سازمان در روز حداقل 8 ساعت بصورت متمادی پشت میز خواهند بود رعایت اصول استاندارد در طراحی و بکارگیری اصول ارگونومیک در تولید میزهای کارشناسی و کارمندی بسیلر حائز اهمیت میباشد تا سلامتی کارکنان حفظ شده و تضمین گردد

میزکارشناسی معمولا از ام دی اف یا ترکیب ام دی اف با شیشه و استیل و در بعضی از انواع لوکس آن با چوب و کورین و سنگهای تزئینی نیز ساخته و به بازار عرضه میگردد .


خصوصیات یک  میز مدیریتی:

 

یک میز مدیریت در یک محیط اداری باید قبل از هرچیزی بیانگر جایگاه و پست سازمانی مدیر ی باشد که پشت آن می نشیند  معمولا ابعاد میز مدیریت بزرگ است و بسته به فضای موجود در اتاق مدیریت طول آن میتواند به سه متر هم برسد .در تولید این میز اداری باید  از متریال درجه یک و عالی استفاده کرد . در زمان طراحی و تولید این میز باید سیستم فایلینگ مورد نیاز مدیر نیز در کنار آن در نظر گرفته شود  تا دسترسی به مدارک و لوازم مورد نیاز مدیر را سهلتر کند .

حتما بخوانید :دکوراسیون داخلی دفتر کار، توصیه های کاربردی آدینا

شرکت مبلمان اداری آدینا با تجربه چندین ساله در بحث طراحی و تولید انواع مبلمان اداری میز اداری، میز مدیریتی کلاسیک، و مدرن کتابخانه اداری کوتاه و بلند ، کانتر چهر گوش و منحنی ، پارتیشن اداری مدرن و دیوارکوب  و... محصولات متنوعی را بصورت خاص و سفارشی وارد بازار مصرف کرده است شما برای اطلاع از قیمت محصولات آدینا میتوانید با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید .


در ادامه برای درک ویژگیهای میزهای  مدیریتی تولید شده در آدینا با ما همراه باشید :

 

طرح و استایل میزهای مدیریتی ادینا :

 

میزهای اداری تولید شده در آدینا با سبکهای کلاسیک و مدرن و بصورت اختصاصی توسط طراحان خبره این شرکت طراحی شده اند در طراحی این میزهای مدیریت علاوه بر زیبایی و چشم نواز بودن آنها به کارایی و سهولت استفاده از آنها نیز دقت کافی شده است . این میزها با رقبای خارجی خود رقابت داشته و در خیلی موارد از لحاظ طراحی از آنها زیباترند .

 

اندازه میز مدیریتی:

 

ابعاد استاندارد میز مدیریتی معمولا طول 2متر و عرض 90است ولی باز بسته به سفارش مشتری میتواند دارای طول بیشتر یا کمتر باشد البته دیگر طول کمتر از 180را نمیتوان میز مدیریتی در نظر گرفت پس میز اداری مدیریت  نسبت به میزهای کارمندی و کارشناسی، دارای ابعاد بزرگتری است. دلیل این امر نیز این است که با قرار گرفتن  سیستم کامپیوتر بر روی آن، لوگوی شرکت، تقویم، کاتالوگ و... در یک قسمت از میز، باز هم فضای مورد نیاز  برای سایر وسایل اضافه و انجام پذیرایی باقی بناند . آدینا بعنوان سازنده و طراح مبلمان اداری سفارشی هر میز اداری مدیریت را میتواند با ابعاد دلخواه و طرح و رنگ مورد پسند شما برایتان تولید نماید .برای دریافت مشاوره با پرسنل واحد فروش با شماره 02144620087 تماس حاصل نمایید .

 


 رنگ آمیزی میز مدیریتی:

 

تنوع ام دی افهای تولید شده توسط شرکتهای مختلف به حدی است که حتما هر فرد جوینده ای را یابنده میکند .اینکه در ساخت میز مدیریت از رنگ تیره استفاده شود یا روشن کاملا بستگی به سلیقه افراد دارد ولی ما بعنوان خبره اینکار به شما پیشنهاد میکنیم برای میز مدیریت کلاسیک از رنگهای طرح چوب و برای میز مدیریت مدرن از رنگهای روشن استفاده نمایید . البته در زمان انتخاب رنگ حتما بحث همگونی رنگ میز مدیریت را با دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت در نظر داشته باشید .

برای مطالعه شما :چند مبل اداری مدرن و کلاسیک که به شرکت شما جلوه زیباتری میدهند .


 نتیجه گیری :

 

در یک اداره هر فرد وظیفه خاص خود را دارد بنابراین باید ابزار کار خود را نیز داشته باشد یکی از این وسایل که برای هر پرسنلی ضروری است میز اداری میباشد میزهای اداری در شرکتها متنوعند و البته دلیل تخصصی کردن میزهای اداری برای کارکنان راحتتر کردن وظایف آنها و کمک بیشتر به آنان میباشد . برای همین میز کارشناسی باید با میز مدیریت تفاوت داشته باشد همچنین میز کنفرانس باید مکاهیتی متفاوت از میز پذیرش یا کانتر منشی داشته باشد . اگر شما شرکت مبلمان اداری آدینا را بعنوان یکی از برترینهای این صنعت برای خرید انواع مبل و ملزومات اداری خود از حمله میز و صندلی اداری انتخاب کرده باشید میتوانید این راحتی خیال را داشته باشید که چه میز مدیریت و چه میز کارمندی و یا هر میز دیگری خرید نمایید بجز از عملکرد و ماهیت میز هیچ چیزی تغییر نخواهد کرد . کیفیت مواد اولیه و یراق آلات و دوام و کارایی آنها همه یکسان خواهد بود ما با ارائه ضمانتنامه دوساله برای کارهایمان  این اطمینان خاطر را در مشتریان ایجاد میکنیم که با یک فروشنده حرفه ای طرف هستند شعا ما در ادینا احترام به مشتری و سلیقه وی میباشد .