میز اداری سفارشی

 

طراحی مبلمان اداری سفارشی , تولید مبلمان اداری سفارشی

 

آدینا ، پاسخی شایسته به سلیقه زیبای شما

طراحی مبلمان اداری سفارشی

شرکت تجهیز دفتر یکتا ارائه کننده محصولات انحصاری با برند "مبلمان اداری آدینا می باشد.

مبلمان اداری آدینا با باز تعریف مجدد نیازهای مشتریان و استفاده از ماشین آلات پیشرفته و تکنولوژی روز برآنست تا تعریف جدیدی از مبلمان اداری مدرن سفارشی و لوکس را به مشتریان خود ارائه دهد. ما برای تحقق این منظور اقدام به جذب و بکارگیری نیروی متخصص در این صنعت کرده ایم.

آدینا خدمات خاص مبلمان اداری و دکوراسیون اداری را در سازمان خود نهادینه کرده است تا ضمن کسب رضایت مشتریان به اعتماد آنها نیز بعنوان ارزشمندترین هدیه از سوی خریداران دست یابد .

مبلمان اداری به دو طریق طراحی و  تولید میشود یک روش  بصورت سفارشی میباشد  و یک روش بصورت استاندارد یا تولید انبوه  . در مبلمان اداری تولید انبوه یا  استاندارد محصولات همگی دارای طرح و ابعاد و رنگ مشخصی میباشند اما در مبلمان اداری سفارشی این مشتری است که طرح و رنگ و ابعاد محصولات اداری را تعیین میکند . با شرکت مبلمان اداری آدینا محیط  کار اداری خود را بصورت مدرن و عالی طراحی کنید و لوکس و شیک چیدمان نمایید .

آدینا  بعنوان طراح سازنده و فروشنده انواع مبلمان اداری لوکس و خاص برای فضاهای اداری حرفه ای برنامه ای حرفه ای دارد .

تولید مبلمان اداری سفارشی 

آدینا  تولید کننده انواع مبلمان اداری مدرن سفارشی نظیر :میز اداری سفارشی،کانتر عالی،صندلی اداری شیک و راحت ، مبل اداری و نیم ست اداری سفارشی،پارتیشن اداری خوب ،کتابخانه اداری پیشرفته دیوارکوب اداری زیباهم بصورت جدیدو هم بصورت کلاسیک میباشیم .

با طراحی مدرن بروز و استفاده از چوب و رنگ،مبلمان اداری مناسب،استانداردو با کیفیت را راهی محیط اداری جدید شما خواهیم کرد.تولیدات مبلمان و دکوراسیون اداری آدینا سفارشی و با ماشین آلات پیشرفته و با بسته بندی فاخر میباشدهم در سبک کلاسیک و هم در سبک لاکچری.

[caption id="attachment_4080" align="alignnone" width="495"] مبلمان اداری کلاسیک[/caption]

با دکوراسیون اداری مدرن و سفارشی آدینا بهترین فضای اداری را خواهید داشت.ما مبلمان اداری خاص واستاندارداتاق مدیریت را بصورت یکپارچه و نوین در ست اداری مدیریت طراحی پیشرفته و در بازار به فروش میرسانیم .با آدینا حرفه ای انتخاب کنید لوکس خرید کنید و بین دیگران فاخر و خاص باشید .دکوراسیون داخلی دفتر کار جدیدخود را با خیال راحت به آدینا بسپارید.با لوازم اداری ما دفتر کار شیک و زیبا داشته باشید.

[caption id="attachment_4081" align="alignnone" width="495"]

 مبلمان اداری کلاسیک[/caption]

انواع مبلمان اداری سفارشی

ارائه رنج کامل محصولات اداری ، نظیر انواع میز اداری شیک و مدرن ، انوع مبل اداری و نیم ست ، انواع صندلی اداری پیشرفته ، انواع پارتیشن اداری مدرن ، انواع کانترهای سفارشی و همینطور انواع کتابخانه های اداری با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت جزو دستاوردهای این گروه صنعتی میباشد.

آدینا ادعا ندارد که برترین برند مبلمان اداری میباشد اما ادعا میکند که در خدمت به مشتریان خود از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و به همین دلیل با طبقه بندی محصولات خود به مبلمان اداری کلاسیک ، مبلمان اداری پیشرفته ، مبلمان اداری خاص ، و مبلمان اداری لوکس سعی کرده با دیدگاهی جدید در این صنعت وارد شود.

ما سعی کرده ایم قدرت انتخاب را برای خریداران حتی الامکان بالا ببریم. در آدینا بحث زمان بندی پروژه های مبلمان اداری از اولویت ویژه ای برخوردار است ما به زمان مشتری احترام میگذاریم و برایمان مهم است که به تعهدات زمانی خود در فروش مبلمان اداری پایبند باشیم .


 

فضای اداری شاد با توصیه های آدینا :

با همکاران ‌تان با نرمش و گذشت رفتار کنید: 

گذشت در هر شرایطی – به ‌ویژه برای افرادی که همه‌ روزه آنان را می‌بینیم- دشوار است. اگر کسی شما را آزرده ‌خاطر یا ناراحت کرد، او را ببخشید چرا که کینه ‌ورزی بر سلامت جسم و روان، اثر منفی می ‌گذارد.شما نمی‌ توانید نظاره‌ گر اطراف باشید و هیچ کاری نکنید و فقط با آرزوی شادی، انتظار رخ دادن آن را داشته ‌باشید.


مسئولیت دیگری نیز بر عهده بگیر:

تبدیل شدن به یک مهرهٔ اصلی در محل کار مطمئناً دیدت را به محیط کار تغییر خواهد داد. وقتی بدانی روی حرفت حساب می‌شود با شور و هیجان و شادی بیشتری ادامه خواهی داد. داشتن مسئولیت‌های بیشتر موجب کسب احترام و ارزش بیشتر خواهد شد. اگر نمی‌دانی از کجا باید شروع کنی از مافوقت بپرس و کم کم شروع کن و اگر مافوقت هیچ کمکی به تو نمی‌کند تلاش کن شیوه خودت را بیابی، همیشه کارهایی در یک شرکت هست که می‌توانی با دیگر گونه به انجام رساندن آن‌ها برای خودت موقعیت جدیدی ایجاد کنی.


شفافیت:

یکی از موضوعاتی است که سازمان‌ها معمولا آن را ندارند. این ایده که پنهان کردن بخش‌هایی از اطلاعات سازمان از کارکنان به پیشرفت آن‌ها کمک می کند، یک فکر کاملا اشتباه است، در بسیاری از موارد کارکنان می‌توانند خیلی راحت احساس کنند که خارج از سازمان در نظر گرفته شده‌اند. بر اساس مطالعه‌ای که اخیرا انجام شده است، شفافیت یکی از مهم‌ترین عوامل در ایجاد شادی کارکنان است. کنجکاوی کردن و سوال کردن در مورد این‌که سازمان به کجا پیش خواهد رفت کارکنان را به ارتباط با یکدیگر و ایجاد فهم از شرایط شرکت هدایت خواهد کرد. برای اجتناب از تفکر منفی در محیط کار و ارتباط موثر در سازمان، می‌توانید موضوعات سازمان به صراحت و شفاف بیان کنید.


میز کار سفارشی


میز تحریر سفارشی


 

همیشه محصولات موجود در بازار مبلمان اداری مدرن  پاسخگوی همه سلیقه ها نیستندو همچنین عمدتا افرادیکه کار آنها دکوراسیون اداری است میز اداری را خودشان برای دفتر کار طراحی میکنند .آدینا با استفاده از توانمندی عالی ای که در زمینه طراحی دارد و همچنین ماشین آلات و تجهیزات تولید انواع میز اداری استاندارد و سفارشی این قابلیت را برای مشتریان خود فراهم کرده تا میز اداری سفارشی خود را داشته باشند .

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .