میز کلاسیک ریاست سلطنتی 

میز سلطنتی اداری علاوه بر داشتن استانداردهای تولید مبلمان اداری کلاسیک باید زیبایی و وقار را نیز به خریدار منتقل کند . معمولا این میزها با ابزار مذهب کاری و یا منبت کاری میشوند و هم در پایه ها و هم در تابلو میز از گلها و نقشهای منبت کاری شده برای تولید شان استفاده می کنند .آدینا بعنوان تولید کننده محصولات اداری کلاسیک با ارائه این نمونه کارها سعی در ارائه خدمات بهتر برای مشتریان خود دارد . 

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

میز اداری سلطنتی

 

میز چوبی سلطنتی


 

میز کلاسیک سلطنتی


میز ریاست سلطنتی


 بیشتر بخوانید :توصیه هایی برای خرید میز اداری مناسب 

 میز کار سلطنتی 


فضای اداری شاد با رعایت چند نکته :

 قدم بزنید:


سعی کنید در زمان‌ استراحت‌تان یا هر وقت که توانستید، از ساختمان محل کارتان بیرون بیایید و در محوطه قدم بزنید. قدم زدن نه‌تنها برای جسم مفید است بلکه روحیه‌ را هم تقویت می‌کند. می‌توانید با همکاران‌تان قدم بزنید. بعضی اوقات شاید بد نباشد همان‌طور که با یکی از همکاران‌تان درباره‌ی کار حرف می‌زنید، پیاده‌روی کوتاهی هم داشته باشید.


گرسنه نمانید تا بدخُلق نشوید:


سعی کنید ناهار یا میان‌وعده‌ای که با خود سرِکار می‌برید، شامل گروه‌های غذایی اصلی مانند آهن، کلسیم، فولیک اسید، منیزیم، ویتامین‌های B و … باشد. چون به لحاظ علمی ثابت شده است گروه‌های غذایی اصلی، تأثیر زیادی روی خلق‌وخوی شما می‌گذارند. به علاوه اینکه این مواد در اکثر غذاها وجود دارند، پس می‌توانید هم غذای موردعلاقه‌تان را سرِکار میل کنید و هم از خوردن آن لذت ببرید و احساس خوبی داشته باشید.


هدفمندی و معناداری :

احساس هدفمندی و معناداری به این معناست که به موضوعی بزرگتر و چیزی فراتر از خود متصل هستیم. احساس هدفمندی و معناداری مستقیما با شادمانی بیشتر، رضایت بیشتر از زندگی و سلامت روانی بالاتر فرد وابسته است. احساس هدفمندی جزئی کلیدی از شادمانی است.  شغل می تواند منشا بالقوه احساس هدفمندی باشد. شغل موجب می شود. شغل موجب می شود تا کارمند خود را مرتبط با یک هدف و آرمان بزرگتر بداند. این هدف یا آرمان می تواند هدف گروه یا سازمان یا جامعه باشد.هدفمندی کارکنان تاثیری کلان تر نیز دارد. خواسته اغلب کارکنان اینست که شغلشان برای دیگران، جامعه و حتی دنیا تفاوت ایجاد کند این خواسته آنها که نوعی هدف گرایی اجتماعی است، سازمان را وا می دارد تا منشا تغییرات مثبت اجتماعی در کنار درآمدزایی باشد.در تحقیقات راه های مختلفی برای افزایش معناداری شغل نشان داده شده است. از جمله این روشها می توان به غنی سازی شغلی اشاره نمود. این تغییر به معنای تغییر مسئولیت های اصلی کارمند نیست بلکه تغییر در خصوص رویکرد و نحوه اجرای وظایف است.


<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .