میز پذیرش ، نورپردازی و موارد دیگر در فضای پذیرش

صرف نظر از کسب و کار شما، یک منطقه پذیرش اداری تاثیر بسیار مهمی در اولین تصور مردم درباره شرکت شما دارد. این منطقه بلقوه نشانه برند و ماهیت یک کسب و کار است و توجه به آن لازم و ضروری است. به همین دلیل مهم است که در منطقه پذیرش برای فضای کاری خود سرمایه گذاری کنید. در اینجا چند ایده طراحی منطقه پذیرش ارائه شده است.


ایده های طراحی منطقه پذیرش

  • میز پذیرش

(میز کانتر ) نیاز اساسی برای معرفی کالا و خدمات است. استند میز کانتر بسیار  متنوع  میباشد  از نظر سایز ، شکل ظاهری ،کاربرد و نهایتا قیمت. در هر فروشگاه کوچک و مرکز خرید یک فضا برای میزکانتر نمایشگاهی جهت جذب مشتریان جدید وجود دارد. با توجه به نیاز مان استند میز کانترهای مختلفی موجود میباشد.
 اسکلت میزکانتر همچنین به عنوان قفسه محصولات  میتواند مورد استفاده قرار گیرد، به بازدید کنندگان در مورد محصولات  یا خدمات جدید در آخرین  لحظات  فروش  مشاوره  بدهید. این سازه نمایشگاهی بعنوان هولدر مجلات ، استند کتاب کاربرد دارد.استند کانتر همچنین بعنوان قفسه خرده فروشی و هم میز اطلاعات شرکت ها مورد استفاده قرار میگیرد.استند کانتر همچنین جهت ارتباط با مخاطبان خرید کالا و خدمات در فضای پذیرش و فضای لابی ها است.
 همچنین فضای مناسبی برای نگهداری بروشور ، کاتالوگ،جزوه ، سی دی ، دی وی دی …در میز کانتر داریم. خرید و فروش مردم اغلب گره خورده با مشتریان دیگر اما شما هنوز میتوانید اطلاعات مربوط به خدمات و محصولات عالی خود را با استند میزکانتر به مشتریان انتقال دهید.اطلاعات در فرمت های گوناگونی عرضه می گردد ولی اطلاعاتی که روی کاغذ چاپ میگردد سه برابرسایر روش هاست .


 این استند نمایشگاهی با یک سطح گرافیکی جذاب و زیبا بصورت سازمان یافته تبلیغات شرکت شما را فعال می سازد.سطح بزرگ تبلیغاتی کانتر استند توجه را جلب میکند چراکه برای این منظور در نقاط خاصی قرار داده میشوند و کلمه فروش از دور توجه خریداران را جلب مینماید و پس از آن از راه دور اطلاعات محصول را به خریدار میدهدو در نهایت کشش مشتریان بالقوه به سمت خود.
 سطح چاپی میز کانتر اطلاعات مربوط به قیمت گذاری ،مشخصات ،اطلاعات هنرمندان یا هرچیزی مربوط به خدمات و تولیدات است را در معرض دید قرار می دهد.استند میز کانتر با داشتن سطح گرافیکی بزرگ تاثیر زیادی در جذب خریدار و مخاطب دارد.


بیشتر بخوانید :میز مدیریت سلطنتی چوبی 

میز کانتر اداری یا پذیرش مرکزی لابی شما و محل جلب توجه هر کسی در هنگام ورود به منطقه است. یک میز را انتخاب کنید که اندازه مناسب برای فضای پذیرش را دارا باشد.. در این منطقه یک میز پذیرش لوکس که نماینده ماهیت شرکت شما باشد را قرار دهید. علاوه بر این برای میز پذیرش همچنین گزینه های ذخیره سازی را ایجاد کنید.


۲- از نورپردازی مناسب استفاده کنید

بسته به روحیه ای که می خواهید برای فضای کاری خود ایجاد کنید، گزینه های نورپردازی زیادی وجود دارد که می توانید برای منطقه پذیرش خود در نظر بگیرید. اگر طرح های جدید و معاصر را ترجیح می دهید، نوع نور را انتخاب کنید که زیبایی را ایجاد می کند. این نوع نورپردازی همچنین سایر قطعات دکوراسیون را که در لابی شما قرار دارد برجسته می کند.


۳-مبلمان اداری با کیفیت بخرید :

مبلمان با کیفیت عالی همیشه یک گزینه مناسب برای منطقه پذیرش است. مبلمان اداری ساخته شده از روکش چوب نه تنها نگاهی کلاسیک را ایجاد می کند، بلکه دوام بالایی نیز دارد. زیبایی در کنار عملکرد در این منطقه بسیار حیاتی است. شما همچنین می توانید نصب پارتیشن های شیشه ای مات را برای افزایش حریم خصوصی خود و نیز دادن فضای خیره کننده تر در نظر بگیرید. با کارشناسان مبلمان اداری آدینا  تماس بگیرید تا بتوانید طیف متنوعی از مبلمان اداری برای فضای پذیرش را انتخاب کنید تا یک منطقه پذیرش راحت و جذاب را ارائه کنید.


۴- یک تم سازگار ایجاد کنید

همانطور که منطقه پذیرش اولین چیزی است که بازدیدکنندگان شما با آن مواجه می شوند، تنظیمات طراحی را در کنار کل سبک دفتر خود قرار دهید. این به مشتریان و بازدیدکنندگان کمک می کند تا تصور واضحتری از شرکت شما داشته باشند. سعی کنید از نظر رنگ و سبک طراحی محیطی و نوع مبلمان اداری در یک هارمونی یکسان قرار گیرد.


۵- گیاهان را اضافه کنید

گیاهان هر فضا را بویژه می کنند. آنها همچنین هوا در محیط داخلی را تصفیه می کنند و تأثیر مثبتی بر عملکرد کارکنان شما دارند. برای تبدیل فضا، گیاهان بزرگ، روشن و رنگارنگ را به محل پذیرش خود اضافه کنید، این نشاط و روحیه ای باز برای کسانی که وارد شرکت شما می شوند را ایجاد می کند و مایه صممیت بیشتر می شود.

صرف نظر از نوع کسب و کارتان، منطقه پذیرش باید گرم و فضایی با استقبال خوب باشد و تصویر خوبی از ماهیت شرکت شما را ایجاد کند. اگر شما در مورد طراحی دفتر خود نیاز به کمک دارید، با تیم حرفه ای ما در آدینا  تماس حاصل فرمایید.


 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .