میز کنفرانس بزرگ

میز کنفرانس با ابعاد بزرگ معمولا مورد نیاز سازمانهای بزرگ است .

میز کنفرانس بزرگ و کارایی که میتواند برای یک سازمان داشته باشد و نکته هایی که برای انتخاب یک میز کنفرانس بزرگ به درد مشتریان این محصول ، از خانواده مبلمان اداری می خورد را در این مقاله بررسی می کنیم امیدواریم که در ادامه با مبلمان اداری آدینا همراه ما باشید .

 میز کنفرانس بزرگ

ما یک حداقل تعدادی را برای میز کنفرانس داریم یعنی میز کنفرانس و در کمترین تعداد میز چهار نفره است .

 میز کنفرانس بزرگ

و به تعداد زوج این عدد به تعداد بالاتری می رسد . طبیعتا انتخاب این تعداد نفرات پشت یک میز اداری کنفرانس را باید کارشناسی کنیم و با یک تحقیق کوچک هم می توانیم این تعداد را تخمین بزنیم . در ادامه در رابطه با چگونگی تخمین تعداد اعضای میز کنفرانس در یک سازمان بحث خواهیم کرد . شما میتوانید با استفاده از پارتیشن اداری دو جداره اتاق کنفرانس خود را بسازید . 

 میز کنفرانس بزرگ

چرا باید میز کنفرانس بخریم ؟

از قدیم مثالی را می زنند که روی یک موضوع خاصی اگر چند نفر متخصص فکر کنند نتیجه و راه حل بسیار بهتری را نسبت به تفکر تک نفره بدست می آورند .

 میز کنفرانس بزرگ

اتاق کنفرانس نیز همین مسئله را برای یک سازمان یا شرکت بوجود می آورد که مدیران در آنجا گردهم آیند و مسیر درستی را پیشروی سازمان و اداره خود بگذارند . اهمیت میز کنفرانس در همین است کارمندان و مدیران همه در یک محیط پشت یک میز کنفرانس بزرگ قرار می گیرند و تبادل نظر میکنند .

 میز کنفرانس بزرگ

میز کنفرانس چند نفره مناسب شرکت است ؟

جواب این سوال کاملا به موضوعات بدیهی بستگی دارد شما به راحتی تعداد کارکنان سازمان یا شرکت خود را بدست می آورید ، طبق نیاز آن ها مبلمان اداری تهیه می کنید و دکوراسیون اداری را طبق کاربرد آن ها چینش می کنید .

 میز کنفرانس بزرگ

تعداد مدیران را بدست می آورید و به راحتی می توانید متوجه شوید به طور میانگین چه تعدادی از اعضای یک سازمان یا شرکت در جلسات حضور پیدا می کنند .

 میز کنفرانس بزرگ

اگر این تعداد را بدست آوردید حالا باید در طرح و مدل آن تفکر کنید چرا که ابعاد محیط نیز تاثیر بر این موضوع دارد ، اگر شما در یک محیط کوچک باشید اما میز کنفرانس بزرگی را خواسته باشید طبیعتا هر نوع میزی مناسب آن محیط نیست و باید طراحی خاص و سفارشی ، مختص شرکت شما داشته باشیم .

 میز کنفرانس بزرگ

سایر میز های اداری نیز از این قافله جدا نیستند و به شدت باید طبق محیط و نوع کار افراد در سازمان ، دکوراسیون اداری را انتخاب ، تهیه و چینش کرد .

ابعاد میز های کنفرانس را به طور معمول می توان یک ابعاد استاندارد دانست اما باز هم این سایز بندی ها در شرایط گوناگون احتمال تغییرات کمی را دارند .

 میز کنفرانس بزرگ

ابعاد میز کنفرانس بزرگ

ابعاد میز های اداری از یک استاندارد هایی پیروی می کنند که تغییر آنها تحت هر شرایطی آن میز اداری را یک محصول سفارشی می کند .

میز کنفرانس بزرگ

میز کنفرانس چهار نفره :

میز کنفرانس چهارنفره معمولا به شکل مربعی یا دایره وار است که به ضلع یک متر هستند و مناسب سازمان هایی با جلسات خصوصی و تعداد کم می باشند .

 میز کنفرانس بزرگ

میز کنفرانس شش نفره :

میز کنفرانس شش نفره معمولا به شکل مستطیلی یا بیضوی می باشد که در عرض یک متر و طول دو متری طراحی و تولید می شوند . البته عرض این میز را میتوان بیشتر در نظر گرفت .

میز کنفرانس بزرگ

میز کنفرانس هشت نفره:

این میز کنفرانس در ابعادی بزرگتر می باشد . به طول 220 سانتی متر و عرض 100-120 که بازهم عرض این میز اداری قابل تغییر است .

 میز کنفرانس بزرگ

میز کنفرانس ده نفره :

این میز کنفرانس بزرگ در ابعاد 300 * 130 تولید میشود .

 میز کنفرانس بزرگ

میز کنفرانس دوازده نفره :

این میز اداری مناسب برای سازمان های بزرگ می باشد و ابعاد استاندارد  360 * 130 سانتی متر را برای طراحی و تولید این محصول در نظر داریم .

به طور کلی می توان گفت در هر میز کنفرانس باید برای هر فرد حداکثر 100 سانتی متر طول میز در نظر بگیریم .

 میز کنفرانس بزرگ

 میز کنفرانس بزرگ و مناسب: 

اگر دکوراسیون اداری یک شرکت یا سازمان به بهترین نحو انتخاب ، طراحی و تولید و چینش شده باشد راندمان کاری بسیار بالا می رود . در حال حاضر شرکت ها و سازمان ها به دکوراسیون اداری مدرن روی آورده اند چرا که علاوه بر زیبایی که سبک مدرنیته دارد ، کارایی بسیار بالایی را در اختیار کاربرش قرار میدهد .

 میز کنفرانس بزرگ

استفاده از میز کنفرانس در ابعاد مختلف بسته  به نوع محیط و نوع کارایی که مد نظر شماست در سبک های متفاوت است .

 میز کنفرانس بزرگ

جدای همه این سبک ها یک سری اصول اولیه را باید برای میز کنفرانس در نظر داشته باشید : اگر میز اداری شما در ابعاد غیر متعارف مخصوصا از لحاظ ارتفاع قرار داشته باشد بسیار برای شما آزار دهنده می شود .

 میز کنفرانس بزرگ

پس ابتدا ارتفاع آن میز کنفرانس مهم است . طرح و نقش آن نیز دو حث جدا از هم هستند که اهمیت بالایی را دارند . نقش و زیبایی که در میز روی صفحه و یا روی تابلو ها به کار می برند میتواند چشم های حضار را خیره کند و به تحسین زیبایی آن میز اداری بپردازند .

 میز کنفرانس بزرگ

طرح میز کنفرانس هم بسیار مهم است چرا که باید ببینید چه استفاده ای از آن میز دارید ، البته در میز کنفرانس بزرگ برای تعداد 20 به بالا معمولا میز های اصطلاحا نعلی شکل استفاده میشود که به راحتی بتوان از وسط آنجا برای رفت و آمد و پذیرایی استفاده کرد .

 میز کنفرانس بزرگ

از صندلی های کنفرانس نیز غافل نشوید چرا که یکی از پر اهمیت ترین مسائل است ، صندلی کنفرانس باید و باید ارگونومیک و اصولی باشد و راحتی منناسبی را به کاربرش ارائه دهد که در دراز مدت باعث ایجاد درد ها و مشکلات فیزیکی نشود .

 میز کنفرانس بزرگ

کلام آخر

امیدواریم از این مقاله استفاده لازم را برده باشید و بتوانید بهترین انتخاب خود را برای میز کنفرانس بزرگ داشته باشید . در سایر مقالات مبلمان اداری یکتا ما به طور تخصصی به مسائلی نزدیک به این موضوع پرداخته ایم . از شما مخاطبان عزیز دعوت میکنیم که مطالب مربوطه زیر را نیز مطالعه کنید .

 باسپاس فراوان : تحریریه مبلمان اداری یکتا