صندلی دانشجویی و دانش آموزی و خصوصیات آنها : 

در میان اجزای مبلمان آموزشی، صندلی تحریر یا صندلی دانش آموزی  به صورت مداوم و تقریبا در تمام ساعات درسی مورد استفاده قرار می‌گیرد و از طرفی در کشورهای در حال توسعه چون بودجه مربوط به آموزش همیشه دچار مشکل بوده؛ بنابراین این موضوع باعث عدم توجه مسوولین به مبلمان‌های آموزشی شده است. صندلی تحریر به عنوان یک عامل موثر و مهم در یادگیری نادیده گرفته می‌شود.

استفاده از مبلمان آموزشی و صندلی تحریر غیراستاندارد باعث ایجاد اثرات زیانبار و ناراحتی در استفاده‌کننده می‌شود. که از این جمله می‌توان به نکاتی از قبیل عدم تمرکز، ایجاد خستگی، پایین آوردن میزان یادگیری و به وجود آمدن ناراحتی‌های جسمانی اشاره کرد. یادتان هست در دوران تحصیل همیشه معلمان از جابه‌جا شدن و تحرک دانش‌آموزان روی صندلی‌های خود گلایه می‌کردند و همیشه آنها را به خاطر شیطانی و ایجاد بی‌نظمی در کلاس مواخذه می‌کردند ولی هیچ موقع به این نکته که شاید علت صندلی است توجه نمی‌کردند.

 


بیشتر بخوانید:صندلی اداری چرمی 

در طراحی صندلی تحریر و آموزشی نکات زیادی را می‌بایست رعایت کرد. حتما صندلی ساخته شده در خارج از کشور صندلی استاندارد و قابل قبول برای مصرف داخلی نمی‌باشد. زیرا آن صندلی برای مردم آن کشور سازنده طراحی شده است و شاید برای استفاده داخلی برای ما مناسب نباشد. حتی برخی کارشناسان معتقدند که طراحی صندلی تحریر برای پسران و دختران نیز می‌بایست با هم متفاوت باشد. چون ترکیب استخوان‌بندی و ظاهری آنها با هم متفاوت است. تمام این موارد امروزه در مبحثی به عنوان آرگونومی به کار می‌برند. ارگونومی در لغت به معنای قانون کار و در عمل به مفهوم تطابق و سازگاری بین توانایی‌های جسمی و روانی انسان‌ها و سایر عناصر سیستم می‌باشد.

 

آموزشگاهها ، موسسات غیر انتفاعی و مدارس ، میتوانند با مراجعه به مجموعه کامل صندلی اموزشگاهی ، و صندلی دانش آموزی ، ادینا ، بهترینها را انتخاب نمایند . شما میتوانید این صندلیهای اداری را با پارچه و یا چرم سفارش دهید . در انتخاب رنگ نیز در تعداد بالا هیچ محدودیتی وجود ندارد.


 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .