میز اداری کلاسیک

 میزهای اداری در انواع مختلف تولید و عرضه میشوند . مبلمان اداری مدرن  آدینا با طراحی کلاسیک و با استفاده از پرسنل حرفه ای و ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته انواع میز اداری مدرن و کلاسیک را با چوب و رنگ پلی استر تولید مینماید.آدینا با تولید انواع میز مدیریتی چوبی و مبل و نیم ست کلاسیک بعنوان یک فروشنده برتر درصنعت میز و مبل اداری خود را معرفی کرده است .

 حتما بخوانید: مبلمان اداری ارگونومیک و بهترین طراح های نوآورانه در محیط کار و مبلمان اداری


 چگونه در محیط اداری شاد باشیم :

سعی کن در زندگی به دنبال فرصت‌هایی برای رشد باشی نه شکست!

اغلب در محیط کار به دنبال محافظت و صیانت از خود هستیم. به شرایط موجود نه به عنوان فرصتی برای رشد و ترفیع بلکه به عنوان شانس سقوط و تنزل می‌نگریم. آنچه همیشه در پس ذهنمان وجود دارد این است: وای یعنی خیلی بد شد!نتیجه این امر آن است که به ندرت می‌توانیم از فرصت‌های پیش رویمان بهره ببریم. نفس عمیقی بکش و به جای این فکرها به فرصت‌ها بیاندیش. هر لحظه در محل کار می‌تواند شروع یک پروژه باشد. اصلاً مهم نیست چه کاری انجام می‌دهی و کجا کار می‌کنی همیشه کار تازه ای می‌توان انجام داد. به جای کوک کردن ساعت در وقت همیشگی زمانی را صرف ارزیابی فرصت‌های اطرافت کن! همیشه در حال محافظت از خود و پاییدن دیگران نباش. امتحان کن و ببین که استفاده از فرصت‌ها چقدر آسان‌تر و خوشایندتر از نگهداری پیله ای است که به دورت تنیده ای.

 

میز اداری چوبی 


 طراحی محیط کاربه سبک آرامش :

امروزه بخاطر ظهور شرکت‌های دانشی توجه به حضور نسل جدیدی از شاغلین که از آن‌ها به عنوان متولدین نسل اینترنت یاد می‌شود، بیش‌تر شده است. برای این نسل محیط کار اهمیت زیادی پیدا کرده است. در تایید این ادعا می‌توان به اقدامات شرکت گوگل در طراحی محیط و فضای کاری اشاره کرد. مثلا در شرکت گوگل، کارکنان محل کار خود را به شکل دل‌خواه چیدمان کرده، رنگ مورد علاقه‌شان را برای اتاق‌ها و تجهیزات اداری انتخاب می‌کنند، زمین فوتبال یا استخر و میز فوتبال‌دستی در ساختمان شرکت قرار داده شده تا کارمندان در زمان‌های کاری از آن‌ها استفاده کنند یا حتی برای تردد بین واحدهای سازمانی، اسکوتر سوار شوند.


میز اداری کلاسیک چوبی 


 

میز کلاسیک

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .