پارتیشن دوجداره با شیشه سندبلاست راه مات

پارتیشن(partition) دوجداره با شیشه سندبلاست راه مات یا سند بلاست راه راه به پارتیشنی گفته میشود که شیشه های استفاده شده در پارتیشن به صورت سندبلاست(سندپلاست) راه مات شده باشد،شیشه راه مات در پارتیشن به این صورت است که روی سطح شیشه پارتیشن سندبلاست را به صورت خطهای موازی با هم اجرا میکنند,به طور مثال اگر روی شیشه یک خط با ضخامت 2 سانتی متر سندبلاست شده باشد فاصله خط بعدی سندبلاست نیز 2 سانت میباشد که سند بلاست نشده است و از یک طرف آن طرف دیگر شیشه قابل رویت است.


شیشه های راه مات 

ارتفاع پارتیشن اداری به عواملی مانند جریان گردشی هوا و عایق شدن از لحاظ صدا بستگی دارد. در پارتیشن  ام دی اف دو جدارهاز جداره های شیشه نیز به صورت دو جداره استفاده می گردد که ارتفاع استفاده از شیشه ها در این نوع پارتیشن ها  بستگی به نور موجود در محل و همچنین قرار گیری صندلی در پشت پارتیشن و سلیقه مشتریان متغییر می باشد. شیشه های پارتیشن ام دی اف دو جداره را می توان به صورت ساده یا تمام سند بلاست و یا سند بلاست راه مات اجرا نمود.
پارتیشن دوجداره با شیشه راه مات اداری و مکان های دیگر را میتوانید در نمونه کارهای زیر مشاهده کنید بدین صورت که شیشه ها به طور یک دست مات نمیباشد و  روی ان شیشه راه های مات طراحی شده است.معمولاً از پارتیشن دوجداره با شیشه سند بلاست راه مات برای فضاهایی استفاده میشود که صرفاً محدود کردن دید از داخل اتاق به بیرون یا بلعکس ملاک نباشد و به راحتی و با گذر از کنار دیوار پارتیشن دو جداره  نتوان آن سوی پارتیشن را با دقت دید و دید واضح را نیز تا حدودی محدودتر کند,این پارتیشن راه راه در محیط اداری  به نوعی باعث جلوگیری از خستگی به علت مدام بودن یک روال کاری برای کارمندان میشود, ام دی اف استفاده شده در پارتیشن دو جداره 16 میلیمتر استاندارد میباشد و شیشه ها به صورت فلوت و بدون خط و خش و موج بکار گرفته میشوند,قیمت پارتیشن دو جداره نسبت به قیمت پارتیشن تک جداره با دلیل استفاده جنس بیشترکمی بالاتر میباشد ولی زیبایی و یکنواختی پانل ها در پارتیشن دوجداره بسیار زیباتر از پارتیشن تک جداره میباشد و علاوه بر این از لحاظ آگوستیک بودن و جلوگیری از عبور صدا بین فضای داخل و بیرون پارتیشن میتواند ملاک مهمی برای انتخاب پارتیشن دو جداره باشد.

بیشتر بخوانید :پارتیشن های دوجداره با پرده کرکره


 شیشه مات و کاربرد آن در پارتیشن :

پارتیشن از 3 جزء MDF ، شیشه و پرده کرکره تشکیل می شود که اقسامی چون MDF طرح چوب و پرده کرکره به زیباتر شدن آن کمک می کند . معمولاً در پارتیشن از پرده کرکره به رنگ نقره ای استفاده می گردد که با بازتاب نور حتی در شرایط سایه پرده ها باعث ایجاد کنتراست با سایر رنگ های استفاده شده در فضای داخلی، می شود و بدین صورت پارتیشن نور و زیبایی موردنیاز محیط را تامین می کند . در پارتیشن با پرده کرکره افقی به لحاظ سایه روشن شدن پارتیشن های دوجداره با شیشه مات می توان در دید محیط و نور روز کنترل داشت که این موضوع با وجود اهرم ولومی آن بسیار راحت بوده و جذابیت خاصی به پارتیشن ها می دهد. پارتیشن های دوجداره با شیشه مات با پرده کرکره دارای پرده ای از جنس آلومینیوم با تیغه های 21 میکرون و قطر 16 میلی متر می باشد که این مشخصات با تنوع رنگی همراه است . وجود 100 طرح و رنگ کمک شایانی به طراحی محیط در جهت دکوراتیو شدن آن می نماید .


 پارتیشن های دوجداره با شیشه مات  :

پارتیشن های دوجداره با شیشه مات این مجموعه به علت استفاده از یراق آلات رافیو تمام ام دی اف MDF بودن آن نوعی منحصر به فرد با مقاومت بالا محسوب می گردند. در ساختار اسکلت این نوع پارتیشن ها دقت خاصی معطوف گردیده تا به ماندگاری و مقاومت آن افزوده شود . تقسیم بندی های موجود در این پارتیشن ها بر اساس استحکام آنها مورد محاسبه قرار گرفته است تا بر اثر مرور زمان و همچنین جابجایی ، بالاترین مقاومت پارتیشن های دوجداره با شیشه مات ممکن را دارا باشند. استفاده از فریم ام دی اف MDF برای شیشه ها با قطر 4 میلی متر به مقاوم تر شدن ساختار پارتیشن کمک می کند. قطر پارتیشن های این مجموعه 13 سانتی متر بوده که از یک پایه 10 سانتی متری و دو لایه ام دی اف MDFدرپوش پارتیشن های دوجداره با شیشه مات تشکیل می شود. این قطر جهت ایستایی بیشتر پارتیشن بوده تا مقاومت آن را افزایش دهد.


پارتیشن دوجداره با شیشه سندبلاست مات

پارتیشن(partition) دوجداره با شیشه سندبلاست مات به پارتیشنی گفته میشود که شیشه های استفاده شده در پارتیشن به صورت سندبلاست(سندپلاست) مات شده باشد،روش مات کردن شیشه از طریق سندبلاست بهترین بازدهی را بر روی شیشه های پارتیشن خواهد داشت،بدین صورت که اگر پارتیشن دوجداره به عنوان دیوار جداکننده فضای بین دو اتاق مورد استفاده قرار گرفته باشد و نور طبیعی از پنجره یی که در داخل یکی از اتاقها قرار دارد تامین شده باشد و اتاق دوم فاقد پنجره باشد با استفاده از شیشه سندبلاست مات در پارتیشن نور از شیشه عبور کرده و به اتاق بعدی نیز خواهد رسید،با توجه به چنین قابلیتی در این پارتیشن برای جداسازی فضای بین دو مکان با دو کاربری مجزا که نبایست به یکدیگر دید داشته باشند و بتوانند از نور دو فضا استفاده کنند پارتیشن دوجداره با شیشه سندبلاست مات بهترین گزینه میباشد.

حتما بخوانید:پارتیشن های تک جداره و خصوصیات آنها