چرا کیفیت یراق آلات مصرفی در مبلمان اداری و مصنوعات چوبی مهم است ؟

همه ما با صحنه هایی در محیط کار یا منزل مواجه شده ایم که بعضی از مصنوعات چوبی و مبلمان اداری و خانگی صدمه دیده اند صحنه هایی نظیر دربهای نیمه باز کمد ها و یا درب کشوهای نیمه باز یا دستگیره های خراب و شکسته کابینتهای آشپزخانه .باعث تاسف است که دیده میشود که همه چیز یک لوازم اداری یا خانگی  سالم است، حتی ظاهر و شکل آن تقریبا نو و تازه به نظر می‌رسد، اما یراق آلات بی کیفیت مانع شده اند تا این زیبایی ماندگار شود و در واقع مدت زمان عمر کوتاه یراق آلات بی کیفیت  عمر کل مبلمان اداری و خانگی را تحت شعاع قرار داده است .البته در خیلی اوقات این وسایل و ابزار خراب نه فقط در زیبایی بلکه در عملکرد هم تاثیر منفی میگذارند و مصرف کننده را در استفاده از وسائل دچار مشکل می‌کنند. بعنوان مثال کتابخانه ای که لولای درب آن خوب باز و بسته و به اصطلاح چفت  نمی‌شود، هر چه قدر هم که شیک و لوکس باشد مصرف کننده را دل چرگین و ناراضی خواهد کرد.

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .


یقینا همه ما در مورد این موضوع هم عقیده هستیم که علاوه بالا بودن کیفیت طراحی و ساخت مبلمان اداری و مصنوعات چوبی و کیفیت اجناس یا مواد اولیه‌ای که مصرف میگردد، یراق آلات مصرفی نظیر ریل کشوها ، دستگیره درب ها و کشوها و... نیز باید با کیفیت عالی باشد تا عملکرد و زیبایی با هم به مصرف کننده نهایی هدیه داده شود . تعدد و تنوع یراق آلات مورد استفاده در ساخت ملزومات اداری چوبی و خانگی کم نیستند و معمولا شامل :پایه،چرخ،دستگیره،لولا، ریل و... میباشد که بدون آنها اصلا تولید یک میز اداری غیر ممکن خواهد بود.

بیشتر بخوانید:هزینه مبلمان اداری و تاثیر آن در انتخاب


آیا معیار مشخصی برای کیفیت یراق آلات میتوان تعیین کرد ؟

دلیل اصلی افت کیفیت محصولات و ملزومات اداری ، عمدتا نا آگاهی خریدار در زمان خرید میباشد که نمیتواند این موارد را با مارک و مشخصات فنی عالی برای سازنده الزامی کند و البته نا آشنایی بعضی تولید کنندگان ملزومات اداری با کارکردها و یژگیهای یراق آلات نیز دلیل دیگر میباشد و البته بعضی از سازندگان متاسفانه با داشتن دانش بدلیل ارزان تمام کردن کار از یراق آلات بی کیفیت استفاده میکنند . که یقینا اینکار باعث تولید یک مبلمان اداری بی کیفیت و بی دوام خواهد شد .


اما سئوال مهم که باید در ذهنتان ایجاد شود اینست که یراق آلات با کیفیت و خوب دارای چه ویژگیهایی میباشند ؟ و چگونه در هنگام سفارش مبلمان اداری آن را از فروشنده و یا سازنده این ملزومات طلب کنیم ؟ با توجه به اینکه بازار پر شده از یراق آلات با برندهای مختلف و تقلبی که عمدتا چینی هستند باید با یادگیری نام یرندها ، آنها را از فروشندگان طلب کنیم ؟خوب پاسخ به همه این سئوالات خیلی کار راحتی نیست ، چون شما که یک متخصص خرید و تشخیص یراق آلات اصلی از تقلبی نیستید ، بهترین پاسخ این میتواند باشد قبل از اقدام به انتخاب و خرید مبلمان اداری و پیاده سازی دکوراسیون اداری در دفتر کار خود تحقیقات لازم  برای انتخاب یک فروشنده و تولید کننده مبلمان اداری مورد اعتماد را انجام دهید اگر شما شرکت مناسب برای خرید را انتخاب کنید یقینا خود آن شرکت برای اعتبار نام و برند خودش هم که شده از یراق آلات با کیفیت استفاده خواهد کرد .


البته شناسایی برندهایی که محصولات و یراق و ابزار خوب و با کیفیت تولید می‌کنند هم می‌تواند از راهکارهایی باشد که شما را در انتخاب مناسب یاری کند.شرکت مبلمان اداری آدینا ، خوشبختانه توانسته با ارائه کارهای با کیفیت اعتماد خیلی از سازمانها و ارگانهای دولتی و خصوصی را جلب کند و با گارانتی کردن کل محصولاتش آرامش خاطر را برای یک خرید مناسب به مشتریان هدیه دهد.


<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .