چیدمان اتاق کنفرانس

اتاق کنفرانس در یک دفتر اتاقی است که برای قرار ملاقات های رسمی و جلسات مهم در نظر گرفته می شود، محیطی است که مقامات عالی رتبه با هم به بحث در مورد مسائل مختلف همچون انحصارات، تصمیمات کلیدی کسب و کار و دیگر جلسات کسب و کاردر آن جا گرد هم می آیند. یکی از دلایلی که چرا میز کنفرانس  برای فضای اتاق کنفرانس باید طراحی شود الزام این امراست که راحتی کارکنان هنگام بحث در مورد کسب و کار را فراهم کند.طراحی باید به گونه ای باشد که  اطمینان حاصل شود صدا های خارجی بر روی بحث و گفتگو های داخلی تاثیر نگذارد. اتاق کنفرانس قبل از ساخت وخرید مبلمان داخلی مانند میز و صندلی باید به درستی و با دقت اندازه گیری شود. همچنین باید فضای خوبی برای کارکنان و مهمانان برای راه رفتن آزادانه و راحت وجود داشته باشد واتاق با مبلمان اضافی اشغال نشود.

 

دکوراسیون اتاق کنفرانس

دکوراسیون باید متعادل باشد. نور پردازی مناسب با اتاق کنفرانس ایجاد شود. در صورتی که یک اتاق کنفرانس کوچک باشد، می توان از پالت رنگ روشن تراستفاده شود.

 

صندلی اتاق کنفرانس

شکل  میز و صندلی و مواد تشکیل دهنده، نشان دهنده خلاقیت شرکت در طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس است. مبلمان باید به اندازه کافی انعطاف پذیر باشد عدم ساییدگی و پارگی با گذشت زمان از مسائلی است که دارای اهمیت در محیط های پر رفت وآمد می باشد. همچنین، صندلی اتاق کنفرانس باید بسیار راحت باشد به طوری که کارکنان و یا مهمانان با آرامش و راحتی در بحث های طولانی شرکت داشته باشند.

 

تجهیزات اتاق کنفرانس

قبل از چیدمان یک اتاق کنفرانس لازم است نوع تجهیزاتی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند تعیین گردد. اگر از سیستمهای صوتی و تصویری استفاده می شود، باید بهترین محل برای نصب این سیستم ها بررسی و تعیین گردد و همچنین مواردی چون تعیین فاصله افراد از صفحه نمایش مورد نظر قرار گرفته شوند.

بیشتر بخوانید:6عامل مهم در طراحی اتاق کنفرانس

رنگ مناسب اتاق کنفرانس

رنگ سبز تسکین‌دهنده و هماهنگ‌ کننده است و خاکستری الهام‌بخش نبوده و خلاقیت‌ها را مهار می‌کند. از آن‌جا که کاغذ دیواری‌ها بسیار جلب توجه می کنند و حواس را پرت می‌کنند، بهتر است فقط آن را به یک دیوار اختصاص دهید.

 اگر تصمیم دارید دفترتان به صورت کلاسیک چیدمان شود، سعی کنید چیزهای اصیل مانند صندلی دسته‌دار چرمی یا یک لامپ رومیزی برنجی را انتخاب کنید. اما اگر می‌خواهید مدرن به نظر برسد، رویه میز و صندلی، را شیشه‌ای انتخاب کنید.


<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .